Joi, 17 August
Oră Sport Eveniment Competiţie
11:00 Fotbal Filipine (F) v Vietnam (F) South East Asia Games, Women International
11:00 Fotbal Vietnam U22 v Cambodia U22 U22 Southeast Asian Games International Youth
11:40 Tenis Jianu F-C v Tabatruong M ITF - Romania (M)
12:15 Fotbal Goodwill Fc v Ahbab Fc Delhi Senior Division India
12:30 Fotbal Chakra v Samity Calcutta Premier Division India
13:00 Fotbal Ural-D Yekaterin v Volga Rusia PFL - Ural-Povolzhye
14:00 Tenis Sieber, Marc v Maamoun K Challenger - Meerbusch (Germania)
14:15 Fotbal City Fc v Shastri Fc Delhi Senior Division India
14:30 Fotbal Balestier Khalsa v Warriors Singapore S-league
14:30 Fotbal Mohammedan v Tollygunje Calcutta Premier Division India
15:00 Tenis Giustino L v Munoz D L N D Challenger - Cordenons (Italia)
15:20 Tenis Cervantes-Huegun I v Jahn J Challenger - Meerbusch (Germania)
15:45 Fotbal Indones U22 v Filipine U22 U22 Southeast Asian Games International Youth
15:45 Fotbal Thailand U22 v Timor U22 U22 Southeast Asian Games International Youth
16:20 Tenis Arnaboldi A v Martinez P P Challenger - Cordenons (Italia)
16:30 Fotbal Sioni Bolsini v Meshakhte First League Georgia
17:00 Fotbal Olan U19 (F) v Spa U19 (F) Campionatul European U19, Feminin
18:00 Fotbal Kaunas v Stumbras Lituania A Lyga
18:15 Fotbal Sazi Tabriz v Naft Tehran Iran Pro League
18:30 Fotbal Slovenia U19 v E A U U19 Amical U19
18:30 Tenis Eriksson M v Ojeda Lara R Challenger - Meerbusch (Germania)
19:00 Fotbal Rakvere v Tartu Estonia Esiliiga
19:00 Fotbal Ferencvarosi v Haladas Ungaria NB I
19:00 Fotbal Jurmala v Metta/Lu Letonia Cupa
19:15 Fotbal Saipa v Esteghlal Iran Pro League
20:00 Fotbal Krasnodar v Steaua Rosie Europa League - Playoff
20:00 Fotbal Ullensaker/Kisa v Ik Start Norvegia 1st Division
20:00 Fotbal Bate Borisov v Oleksandria Europa League - Playoff
20:00 Fotbal 1860 Munich v Fv Illertissen Germania Regionalliga Bavaria
20:00 Fotbal Din Zagreb v Skenderbeu Europa League - Playoff
20:00 Fotbal Limassol v Midtjylland Europa League - Playoff
20:00 Tenis Ymer E v Pavlasek A Challenger - Cordenons (Italia)
20:45 Fotbal Fh Hafnarfjordur v Braga Europa League - Playoff
21:00 Fotbal Vardar v Fenerbahce Europa League - Playoff
21:00 Fotbal Paok v Ostersunds Fk Europa League - Playoff
21:00 Fotbal Ger U19 (F) v Fra U19 (F) Campionatul European U19, Feminin
21:15 Fotbal Viktoria Plzen v Aek Larnaca Europa League - Playoff
21:30 Fotbal Panathinaikos v Athl Bilbao Europa League - Playoff
21:30 Fotbal Altach v Maccabi Tel Aviv Europa League - Playoff
21:30 Fotbal Ludogorets v Marijampole Europa League - Playoff
21:45 Fotbal Legia v Sheriff Tiraspol Europa League - Playoff
21:45 Fotbal Club Brugge v Aek Athens Europa League - Playoff
21:45 Fotbal Ac Milan v Skendija Tetovo Europa League - Playoff
21:45 Fotbal Viitorul v Salzburg Europa League - Playoff
21:45 Fotbal Nk Domzale v Marseille Europa League - Playoff
21:45 Fotbal Ajax v Rosenborg Europa League - Playoff
21:45 Fotbal Nk Osijek v Fk Austria Wien Europa League - Playoff
22:00 Fotbal Partizan v Videoton Europa League - Playoff
22:05 Fotbal Everton v Hajduk Split Europa League - Playoff
22:30 Fotbal Maritimo v Dinamo Kiev Europa League - Playoff
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.