Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
27/06 19:00 1242 Alashkert v FC Santa. 1-0 1-0
27/06 21:00 1243 Hibernians FC. v FCI Talli. 0-0 2-0
27/06 21:00 1244 TNS v Europa FC. 1-1 1-2
27/06 21:00 1245 Vikingur v Trepca 89. 1-1 2-1
27/06 19:00 2600 Anglia U21. v Germania U21. 1-1 2-2
27/06 22:00 2601 Spania U21. v Italia U21. 0-0 3-1
27/06 18:00 1361 Malawi v Mauritius 0-0 0-0
27/06 20:30 1362 Angola v Tanzania 0-0 0-0
27/06 18:30 2108 Fc Lahti. v Hifk 2-1 4-1
27/06 18:30 2109 Ifk Marie. v Fc Inter. 3-0 5-0
27/06 14:00 1374 Vejle Bk. v Randers 0-0 1-3
27/06 17:00 1375 Alemannia Aache. v Fortuna Colog. 0-0 0-1
27/06 17:00 1376 Zp Sport. v Fk Tatra. 0-0 1-0
27/06 18:00 1352 Hacken v Aalborg 1-2 1-2
27/06 18:00 1383 Korona Kielc. v Mks Puszc. 0-0 0-0
27/06 18:00 1377 Pogon Szcze. v Zaglebie Lubin. 1-0 2-1
27/06 18:30 1378 Partizan Belgr. v Ksv 1919. 0-0 2-0
27/06 19:00 1379 1. Fc. v Stuttgarter Kicke. 0-1 1-2
27/06 19:00 1360 Sandecja Nowy. v Apoel Nicos. 0-1 3-3
27/06 19:00 1381 Wolfsberger Ac. v Arsenal Tula. 0-1 2-1
27/06 19:30 1380 Fk Vozdo. v Gazovik Orenb. 1-0 3-0
27/06 20:00 1384 Malmo v Lok Zagre. 1-0 1-1
27/06 21:00 1387 Vmfd Zalgi. v Ifk Goteb. 1-1 3-1
27/06 16:00 1351 Orebro SK. v Djurgardens IF. 0-1 1-2
27/06 17:00 1365 Veres Rivne. v Mfc Mykol. 2-0 4-1
27/06 18:00 1398 Zrinjski Mosta. v Gosk Gabel. 2-1 4-1
27/06 19:00 1353 Apollon Limas. v Ujpest Fc. 0-1 4-1
27/06 19:00 1354 Napredak v CS Conco. 1-0 4-1
27/06 19:00 1399 Rijeka v Astra 3-0 3-1
27/06 19:30 1385 SC Wiene. v SC Manns. 2-0 3-1
27/06 19:30 1386 Vfb Eichs. v 1. FC. 1-0 1-2
27/06 20:00 1394 Sporting West. v Zulte Wareg. 0-2 0-3
27/06 20:00 1395 SV Groed. v SK Strob. 4-1 4-2
27/06 20:30 1396 FC Rappe. v Fc Wetts. 0-2 0-2
27/06 13:30 1355 Grange Thist. v Capalaba Fc. 0-1 3-1
27/06 20:00 5056 Petrojet Fc. v El Zamal. 0-2 0-2
27/06 18:30 8811 Ff Jaro. v Ops 1-0 2-1
27/06 18:30 8812 If Gnist. v Ac Oulu. 1-3 2-4
27/06 18:30 2070 Mikkelin Pallo. v Sudet 0-1 0-1
27/06 18:30 2071 Pepo v Fc Koote. 1-1 1-2
27/06 18:30 2072 Pk Keski. v Fc Lahti. 1-0 1-0
27/06 18:30 2074 Nups v Bk-46 0-1 0-4
27/06 18:30 2075 Salpa v Kapylan Pallo. 0-0 0-0
27/06 18:30 2076 Tpv Tampe. v Fc Viiki. 0-0 0-2
27/06 19:00 2077 Musan Salam. v Fc Espoo. 1-0 1-0
27/06 18:30 2078 Gbk Kokko. v Tornion Pallo. 0-0 1-1
27/06 18:30 2079 Js Hercu. v Otp Fc. 1-2 2-3
27/06 18:30 2080 Pallo Kerho. v Vifk 1-2 1-2
27/06 18:30 2081 Sc Kufu. v Kajha 0-0 0-0
27/06 19:00 2082 Jjk-Villiketut v Jbk Pieta. 1-0 1-0
27/06 21:00 1357 Kr Reykj. v Ibv Vestm. 0-1 0-2
27/06 21:00 1358 Valur Reykj. v Thor Ka. 0-1 1-1
27/06 20:00 3075 Start v Arendal 1-0 3-1
27/06 20:00 3067 Drobak/Frogn v Odd Bk. 0-0 4-0
27/06 20:00 3068 Vestfossen v Stromsgodset 2. 1-0 2-0
27/06 21:00 8776 Stabaek (F). v Lillestrom Sk. 0-1 0-1
27/06 17:30 1370 Fk Kuban. v Wfc Rossi. 1-1 1-1
27/06 18:00 1371 Chertanovo-M (F). v Fc Donch. 0-1 4-1
27/06 18:00 1372 Ryazan Vdv. v Cska Mosco. 1-0 3-1
27/06 20:00 3767 Eskilsminne If. v Ullareds Ik. 0-1 3-1
27/06 20:00 3768 Vinbergs If. v Varbergs Gif. 2-1 3-1
27/06 20:00 3766 Torns If. v Lunds Bk. 1-0 1-0
27/06 02:00 7769 Botafogo Rj. v Avai Sc. 0-2 0-2
27/06 02:15 9469 Ca Aldos. v Olimpo Bahia. 0-2 0-3
27/06 02:15 9470 Ca Hurac. v Ca Belgr. 0-0 0-0
27/06 02:15 9550 Velez Sarsf. v Ca Tempe. 0-0 0-0
27/06 00:05 9457 Chacarita Junio. v Cd Santa. 2-0 3-0
27/06 02:00 9458 Instituto Ac. v Csd Fland. 0-2 0-2
27/06 03:05 9459 Argentinos Jr. v Juventud U.G.. 2-0 4-0
27/06 03:00 1171 Csa Al. v Fortaleza Ce. 1-0 1-0
27/06 16:00 7437 Parana Clube. v Grecal PR. 3-0 7-0
27/06 18:30 7445 PS-44 v Saaksjaerven Loisk. 2-0 4-0
27/06 20:00 7443 FC Honka. v FC Ilves. 1-1 4-3
27/06 21:00 7447 Fjolnir Vaeng. v Afturelding/Hviti U19. 0-0 1-1
27/06 21:00 7448 KR Reykj. v IA/Kari U19. 0-1 1-1
27/06 15:00 7444 Atvidabergs FF. v AIK Solna. 0-1 1-3
27/06 19:00 7442 Halmstad Bk. v Malmo FF. 0-0 3-3
27/06 19:30 7446 IK Uppsa. v Vaxjo DFF. 0-2 0-4
27/06 16:00 7432 Defensa Y. v Gimnasia de. 0-0 0-0
27/06 21:00 7434 Velez Sarsf. v Temperley (R). 1-0 4-0
27/06 20:30 7431 Leandro N. v Juventud Unida. 0-0 2-0
27/06 16:00 7435 Yadah FC. v Caps Unite. 0-0 2-0
Tenis   Primul Set Final
27/06 14:00 6504 Altmaier D. v Estrella Burgo. 1-0 2-1
27/06 14:00 6529 Harris L. v Tipsarevic J. 0-1 0-2
27/06 14:00 6503 Seppi A. v Majchrzak K. 1-0 2-0
27/06 15:30 6533 Baghdatis M. v Berlocq C. 1-0 2-1
27/06 15:35 6500 Darcis S. v Verdasco F. 0-1 0-2
27/06 17:15 6538 Mannarino A. v Safwat M. 1-0 2-0
27/06 17:30 6505 Thiem D. v Ramanathan R. 0-1 0-2
27/06 13:00 7522 Ahn K. v Kudermetova V. 1-0 2-0
27/06 13:00 7523 Bara I. v Haas B. 0-1 0-2
27/06 13:00 7526 Falconi I. v Moore T. 1-0 2-0
27/06 13:00 7527 Han N-L. v Sabalenka A. 1-0 1-2
27/06 13:00 7531 Kostova E. v Liu F. 1-0 2-0
27/06 13:00 5133 Kozlova K. v Min G. 1-0 2-0
27/06 13:00 5153 Kulichkova E. v Govortsova O. 1-0 2-0
27/06 13:00 9525 Lottner A. v Galfi D. 0-1 2-1
27/06 13:00 7532 Shinikova I. v Von Deich. 0-1 0-2
27/06 13:00 5154 Swan K. v Abduraimova N. 0-1 1-2
27/06 13:00 8501 Tig P. v Potapova A. 0-1 0-2
27/06 13:00 8502 Townsend T. v Hercog P. 0-1 0-2
27/06 14:00 6528 Gonzalez S. v Erlich J. 0-1 0-2
27/06 17:10 6531 Lindstedt R. v Dutra Silva. 1-0 2-0
27/06 18:10 6526 Daniell M. v Petzschner P. 0-1 0-2
27/06 18:35 6530 Koolhof W. v Paes L. 1-0 1-2
27/06 19:30 6524 Agabigun S. v Berlocq C. 0-1 0-2
27/06 11:00 6410 Sorgi J. v Ignatik U. 0-1 0-2
27/06 12:20 6405 Di Nicol. v Leshem E. 1-0 2-1
27/06 12:20 6402 Frigerio L. v Londero J. 0-1 0-2
27/06 12:20 6407 Paz J. v Krstin P. 0-1 0-2
27/06 12:25 6408 Robredo T. v Munoz-De La. 1-0 2-0
27/06 14:00 6400 Bolt A. v Kolar Z. 0-1 0-2
27/06 14:10 6401 Cecchinato M. v Grigelis L. 0-1 2-1
27/06 14:15 6404 Del Bonis. v O Conne. 1-0 2-0
27/06 15:50 6406 Eysseric J. v Hamou M. 1-0 2-1
27/06 11:00 7626 Arvidsson I. v Chaplin J. 0-1 0-2
27/06 11:00 7630 Junaid R. v De Paula. 1-0 2-0
27/06 15:45 7625 Arneodo R. v Gille S. 1-0 2-0
27/06 17:05 7628 Bangoura S. v Di Nicol. 0-1 0-2
27/06 18:30 7629 Bednarek T. v Landonio S. 1-0 2-0
27/06 10:00 7086 Antonescu V.. v Crisan Zara. 0-1 2-1
27/06 10:00 7087 Bucur S. v Apostol B. 0-1 0-2
27/06 10:00 7088 Turchetti N. v Jianu F-C. 1-0 1-2
27/06 15:00 7090 Dijkhuizen M. v Pavel B. 1-0 1-2
27/06 15:10 7089 Ignat D. v Boltz S. 1-0 2-0
27/06 11:00 2287 Delmas A. v Diep F. 0-1 0-2
27/06 11:00 6696 Tatlot J. v Dischinger E. 1-0 2-0
27/06 13:10 9521 Doria L. v Makhlouf M. 0-1 2-1
27/06 13:25 2288 Bonzi B. v Silva C. 1-0 2-0
27/06 14:35 9523 Reboul F. v Roumane R. 1-0 2-0
27/06 15:15 6694 Musialek A. v Joncour R. 1-0 2-0
27/06 15:45 9520 De Schep. v Pontico H. 0-1 0-2
27/06 11:00 6644 Kapshay v v Lewis. 1-0 2-0
27/06 11:00 6645 Shapatava S. v Jurikova L. 0-1 1-2
27/06 11:00 6646 Urzhumova v v Eiduk. 1-0 1-2
27/06 13:30 6648 Lapko V.. v Lapustina I. 1-0 2-0
27/06 13:35 6647 Czarnik P. v Kolb N. 0-1 1-2
27/06 14:50 6649 Maleckova J. v Hon P. 0-1 0-2
27/06 16:15 6650 Sokolovskaya Y. v Chwalinska M. 0-1 0-2
27/06 18:00 6651 Kuczer D. v Brouleau L. 1-0 2-1
27/06 11:30 6267 Bobrov B. v Shakhnubaryan A. 1-0 2-1
27/06 11:30 6268 Igoshin A. v Haliak M. 0-1 1-2
27/06 11:30 6292 Kalovelonis M. v Kotov P. 0-1 0-2
27/06 11:30 6269 Montero J. v Kiuamov T. 1-0 2-0
27/06 13:00 6294 Ratniuk M. v Alekseenko V. 1-0 2-0
27/06 16:00 6270 Dzhanashia S. v Yatsyk Y. 1-0 2-0
27/06 16:00 6293 Matsukevich D. v Vasilyev I. 1-0 2-0
27/06 16:55 6291 Fufygin M. v Katic D. 0-1 1-2
27/06 17:40 6272 Vylegzhanin N. v Davydov I. 0-1 0-2
27/06 17:50 6295 Sokolovskiy M. v Muzaev R. 0-1 1-2
27/06 17:55 6271 Filin P. v Geraskin M. 0-1 0-2
27/06 05:00 1311 He Y. v Propoggia D. 1-0 2-0
27/06 05:00 1313 Li Zhe. v Wang H. 1-0 2-0
27/06 05:00 1315 Qi Xi. v Singh K. 0-1 0-2
27/06 05:00 2270 Takeuchi K. v Ji A. 1-0 2-0
27/06 06:30 1314 Lin W-D. v Gao X. 0-1 0-2
27/06 06:30 2271 Wang C. v Mu Tao. 1-0 2-0
27/06 06:40 1312 Hua R. v Gunneswaran P. 0-1 0-2
27/06 06:50 1310 Guo T. v Zheng Y. 1-0 2-0
27/06 05:30 2306 Butts S. v Mochizuki Y. 1-0 1-2
27/06 05:30 2310 Lam C. v Tang A. 1-0 1-2
27/06 05:30 2311 Niki T. v Grills J. 0-1 0-2
27/06 07:15 9525 Weber A. v Wong J. 1-0 1-2
27/06 07:35 2307 Hovhannisyan M. v Navasirisomboon J. 1-0 2-1
27/06 07:40 2309 Johnson E. v Imai S. 0-1 0-2
27/06 09:30 2314 Yeung P. v Tanuma R. 0-1 0-2
27/06 12:00 9528 Boehler D. v Rondoni P. 1-0 2-0
27/06 12:00 9529 Lamble J. v Hampel L. 0-1 0-2
27/06 12:00 9533 Moncagatto F. v Sude J. 0-1 0-2
27/06 12:00 9535 Ramazzotti S. v Marti J.. 0-1 0-2
27/06 13:15 9532 Marcora R. v Fallert Fl. 1-0 2-0
27/06 13:45 9531 Licciardi P. v Bortolotti M. 1-0 1-2
27/06 13:55 9530 Leite W. v Cortegiani A. 1-0 2-0
27/06 15:05 9536 Roncalli S. v Virgili Ad. 0-1 0-2
27/06 16:25 9534 Pellegrino A. v Leonardi F. 1-0 2-0
27/06 18:00 9538 Trusendi W. v Oradini G. 0-1 0-2
27/06 18:15 9537 Santanna B. v Ghedin N. 0-1 2-1
27/06 11:00 6633 Ewijk C. v Vanlangendonck E. 0-1 1-2
27/06 11:00 6635 Pirazhenka S. v Kruijer N. 1-0 2-0
27/06 11:00 9129 Sanesi G. v Wargnier L. 1-0 2-0
27/06 12:20 6636 Versteeg K. v Kilnarova M. 0-1 0-2
27/06 12:35 9130 Salden L. v Kitagawa R. 1-0 2-0
27/06 13:55 9133 Steur J. v Novotna N. 0-1 0-2
27/06 14:15 9131 Vanhoutte C. v Meers L. 0-1 1-2
27/06 14:30 9132 Maetschke L. v Devits M. 1-0 2-1
27/06 15:50 9135 Perera Ros. v Markova J. 1-0 2-0
27/06 17:00 6632 Bovy M. v Marinkovic B. 0-1 0-2
27/06 17:25 9136 Rame A. v Melgers A. 1-0 2-0
27/06 19:30 9137 Boentgen P. v Kerfs D. 0-1 0-2
27/06 12:30 2299 Ameal J. v Harris B. 0-1 1-2
27/06 12:30 2300 Arias B. v Frawley J. 0-1 2-1
27/06 12:30 7096 Goransson A. v Poljak D. 1-0 2-0
27/06 12:30 6260 Kossek D. v Furness E. 0-1 0-2
27/06 13:50 2301 Brydolf P. v Slobodchikov R. 0-1 0-2
27/06 14:25 7099 Kolisnyk O. v Massara A. 0-1 0-2
27/06 15:25 2302 Marek W. v Prihodko O. 1-0 2-0
27/06 16:00 2306 Matuszewski P. v Marse-Vidri J. 1-0 2-0
27/06 16:10 7098 Kestelboim M. v Cias P. 0-1 2-1
27/06 16:40 7097 Grynkowski P. v Eriksson M. 0-1 0-2
27/06 17:10 2304 Siimar M. v Krawcewicz K. 1-0 2-0
27/06 18:50 2305 Kazakov L. v Gomez L. 0-1 0-2
27/06 19:15 6261 Rajski M. v Wagner B. 1-0 1-2
27/06 13:30 2307 Faria L. v Tchoutakian M. 0-1 0-2
27/06 15:30 2308 Bourchier H. v Ellis B. 0-1 0-2
27/06 15:30 2309 Pulgar Garci. v Gil F. 1-0 2-0
27/06 15:30 2310 Vidal Azori. v Deus N. 0-1 1-2
27/06 17:30 2311 Ayeni O. v Roberts J. 0-1 1-2
27/06 17:30 2312 Bothwell P. v Borges N. 1-0 1-2
27/06 18:20 2313 Hannestad B. v Nielsen F. 0-1 0-2
27/06 20:10 2315 Ruusuvuori E. v Cabral F. 1-0 2-0
27/06 20:00 1307 Choi H. v Felder, Marce. 0-1 0-2
27/06 20:00 1308 Kushnirovich G. v Catanzariti Aj. 0-1 0-2
27/06 20:00 1309 Schneider R. v Martinez L. 0-1 2-1
27/06 21:30 1312 Whitehouse M. v Zhu E. 0-1 2-1
27/06 09:00 9124 Bogdan E. v Spigarelli M. 0-1 0-2
27/06 09:00 9125 Sugnaux T. v Tatarus G-N. 1-0 2-0
27/06 09:00 9126 Vlkovska v v Perpe. 0-1 0-2
27/06 10:40 9128 Marculescu M. v Manu C. 1-0 2-0
27/06 11:00 9127 Craciun G-A. v Adamescu C. 1-0 2-1
27/06 12:00 2276 Beran M. v Ruehl T. 0-1 1-2
27/06 12:00 2277 Haerteis J. v Hoischen L. 1-0 2-0
27/06 13:05 2278 Ejupovic E. v Walder J. 1-0 1-2
27/06 14:55 2279 Kuhn N. v Riffice S. 1-0 2-0
27/06 15:40 2280 Guenther V.. v Heller P. 0-1 0-2
27/06 16:25 2281 Vasilenko A. v Ivanov V.. 1-0 2-1
27/06 18:30 2282 Hoang A. v Kocevar Desma. 1-0 2-0
27/06 11:15 9146 Ghitescu A. v Tanaka Y. 1-0 2-0
27/06 11:15 9147 Ivakhnenko v v Barri. 0-1 0-2
27/06 11:45 6600 Konig P. v Bonaventure Y. 0-1 0-2
27/06 12:50 9149 Heisen v v Boev. 1-0 2-0
27/06 13:25 6603 Herdzelas D. v Kovalets S. 1-0 2-0
27/06 13:35 6601 Rinaldo K. v Intert A. 0-1 2-1
27/06 16:00 6602 Di Giuse. v Andrei L-I. 1-0 2-0
27/06 11:00 9540 Barranco Cosan. v Fermosell J. 0-1 2-1
27/06 11:00 5127 Bossel A. v Barry S. 1-0 2-0
27/06 11:00 5138 Zapata Miral. v Torre Marti. 1-0 2-0
27/06 12:55 9539 Ayala Herna. v Lizariturry J. 0-1 0-2
27/06 13:50 5135 Ortega-Olmedo R. v Kobelt P. 1-0 2-0
27/06 20:00 5134 Maamoun K. v Romero A. 1-0 2-0
27/06 20:00 5137 Vivero Gonza. v Gomez-Herrera C. 0-1 0-2
27/06 18:00 8347 Craig H. v Ponwith N. 1-0 2-0
27/06 18:00 8351 Smith L. v Reinberg E. 0-1 0-2
27/06 19:30 6280 Frosa M. v Sanchez Monte. 0-1 0-2
27/06 19:55 8349 Papa S. v Endara I. 1-0 2-1
27/06 20:05 8346 Clark E. v Strode I. 0-1 2-1
27/06 21:25 6281 Spencer W. v Blumberg W. 0-1 0-2
27/06 10:00 9138 Bakaite P. v Marand S. 0-1 0-2
27/06 10:00 9139 Romeo C. v Njoze M. 1-0 2-0
27/06 10:00 9140 Stoilkovska M. v Stinga T. 1-0 1-2
27/06 10:00 9141 Yoruk I. v Vaneva Z. 0-1 0-2
27/06 11:40 9142 Boualem J. v Lampla L. 1-0 2-0
27/06 12:15 9145 Uzcategui A. v Sezer M. 1-0 1-2
27/06 12:35 9144 Peral M. v Tomic T. 1-0 2-0
27/06 10:00 5144 Boyer D. v Crepatte B. 0-1 0-2
27/06 10:00 5146 Emmanuel S. v El Salla. 0-1 0-2
27/06 10:00 5147 Fynn M. v Kanar J. 0-1 0-2
27/06 11:10 5145 Copeland M. v Descotte M. 0-1 0-2
27/06 11:25 4152 Turini T. v Testoni C. 0-1 0-2
27/06 11:35 5148 Largo H. v Scholtz N. 0-1 0-2
27/06 12:50 5149 Lock B. v Enosoregbe C. 1-0 2-0
27/06 13:10 4151 Setodji T. v Itzstein Z. 1-0 2-0
27/06 13:20 9111 Catarina L. v Hochwalt T. 1-0 2-0
27/06 12:00 6700 Den Heije. v Simonsson F. 0-1 0-2
27/06 12:00 2292 Kern R. v Martinez M. 1-0 2-0
27/06 12:00 8343 Sabry S. v Van Terhe. 0-1 0-2
27/06 12:50 6699 De Valk. v Chazal M. 0-1 0-2
27/06 13:20 8341 Griekspoor T. v Sels J. 0-1 0-2
27/06 13:55 2293 Dellavedova M. v Gengel M. 0-1 0-2
27/06 13:55 2294 Westerhof B. v Veldheer M. 1-0 2-0
27/06 14:40 8342 Mertl J. v Kekez D. 1-0 2-0
27/06 16:00 2295 Buntsma G. v Simon T. 0-1 0-2
27/06 16:20 2297 Van Den. v Verbeek S. 1-0 2-0
27/06 17:35 2296 Griekspoor S. v Plaza M. 1-0 2-1
27/06 18:40 6698 Brouwer G. v Van De. 0-1 0-2
27/06 20:05 2298 Baltensperger R. v De Bakke. 1-0 2-1
27/06 09:30 7067 Amar R. v Bar D. 0-1 0-2
27/06 09:30 7072 Grenier H. v Hasson J. 1-0 2-1
27/06 11:05 7074 Johnson L. v Vittar F. 0-1 0-2
27/06 11:15 7075 Kapach R. v Gonzalez W. 1-0 1-2
27/06 11:30 7073 Hiltzik A. v Christoforou C. 1-0 2-0
27/06 12:00 7077 Patael B. v Marsalek J. 1-0 2-0
27/06 12:30 7078 Pietri B. v Escoffier A. 0-1 0-2
27/06 13:40 7071 Elia A. v Smilansky I. 0-1 0-2
27/06 13:55 7076 Ovil O. v Ribero F. 1-0 2-0
27/06 14:45 7068 Barkai Y. v Zgombic F. 1-0 1-2
27/06 14:45 7070 Elbaz S. v Bulis M. 0-1 0-2
27/06 15:25 9527 Uzhylovsky v v Frank. 1-0 2-0
27/06 15:40 7069 Dodens P. v Bauvy R. 0-1 1-2
27/06 19:00 2270 Bega A. v Cordonnier G. 1-0 2-0
27/06 19:00 2273 Juras D. v Catini N. 0-1 1-2
27/06 10:00 6630 Fontana K. v Kordolaimi E. 0-1 0-2
27/06 10:00 8369 Pantuckova M. v Prati F. 1-0 2-0
27/06 10:00 6631 Szlavikovics S. v Stefanovic A. 1-0 2-0
27/06 11:15 8366 Cuk P. v Hofer V. 0-1 2-1
27/06 11:40 8368 Masini M. v Potocnik N. 0-1 0-2
27/06 13:05 6637 Brito F. v Fossa Huerg. 1-0 2-0
27/06 13:35 6638 Rinaldi A. v Burnett N. 0-1 0-2
27/06 14:15 8365 Bilardo F. v Meliss V. 1-0 2-0
27/06 14:20 6639 D`Auria A. v Duca G. 0-1 0-2
27/06 15:45 8370 Pislak M. v Piludu N. 1-0 2-0
27/06 16:00 6642 Sabino L. v Chiesa E. 1-0 2-0
27/06 16:25 6640 Karanusic A. v Silich A. 0-1 0-2
27/06 17:10 6641 Lucero C. v Marcionni S. 1-0 2-0
27/06 17:35 8367 Di Sarra. v In-Albon Y. 0-1 0-2
27/06 17:00 6289 Rodriguez-Pace R. v Mcnally J. 1-0 2-0
27/06 17:00 6290 Uchida K. v Ho J. 1-0 2-1
27/06 19:25 6297 Nevolo D. v Perrone N. 1-0 2-0
27/06 15:10 6626 Matviyenko L. v Masarova R. 0-1 0-2
27/06 15:20 6625 Alibalic N. v Zarytska A. 0-1 0-2
27/06 16:00 6627 Seibold E. v Scholl Chi. 1-0 1-2
27/06 16:55 6628 Leykina P. v Schoofs B. 0-1 0-2
27/06 17:20 6629 Brianti A. v Vrljic A. 1-0 1-2
27/06 09:30 8373 Barrere E. v Ekshibarova, Vlada. 0-1 0-2
27/06 09:30 8375 Codino F. v Krolitzky S. 1-0 2-0
27/06 09:30 8377 Hatouka Y. v Tahan M. 1-0 2-0
27/06 09:30 8380 Paigina M. v Lodzki S. 1-0 2-0
27/06 11:15 8376 Fanani S. v Cascino E. 0-1 0-2
27/06 12:05 8372 Akler Y. v Shroff K. 1-0 2-0
27/06 12:05 8381 Papamichail D. v Gracheva V.. 1-0 2-0
27/06 12:50 6643 Tolibova S. v Dmitrieva S. 1-0 2-0
27/06 13:35 8379 Misgav M. v Kubareva A. 0-1 0-2
27/06 14:05 8378 Kokeladze K. v Totka N. 0-1 0-2
27/06 15:35 8374 Berman N. v Aponasenko V. 0-1 0-2
27/06 19:00 6605 Eltony M. v Mihail D-M. 0-1 0-2
27/06 19:00 6606 Geiss J. v Zhuravleva A. 0-1 0-2
27/06 19:00 6607 Mdulwa W. v Sella F. 0-1 1-2
27/06 20:30 6608 Courcoux P. v Chavez Tello. 1-0 2-0
27/06 05:00 9145 Pei T. v Li Y. 0-1 0-2
27/06 07:10 9146 Wang D. v Ni Ma. 0-1 0-2
27/06 09:55 9114 Sun Xl. v Sunkara R. 1-0 2-0
27/06 10:25 9115 You M. v Takayama C. 1-0 2-0
27/06 17:00 9116 Arango E. v Beck C. 1-0 2-0
27/06 17:00 9117 Failla J. v Daniell A. 0-1 0-2
27/06 17:00 9118 Robillard-Millette C. v Kuhlman J. 0-1 0-2
27/06 17:00 9119 Zacarias M. v Hourigan P. 0-1 0-2
27/06 18:20 9122 Kessler M. v Navarro E. 1-0 2-1
27/06 18:40 9120 Bondarenko, Alona. v Robinson J. 0-1 0-2
27/06 19:00 9123 Stefani L. v Mccarthhy K. 0-1 2-1
27/06 19:30 9121 Daniel J. v Lahey A. 0-1 0-2
27/06 11:30 8358 Fayol C. v Scholsen H. 0-1 0-2
27/06 11:30 8360 Kuwata H. v Tholey L. 0-1 0-2
27/06 11:30 8363 Tan H. v Payola J. 1-0 2-0
27/06 12:50 8357 Bucsa C. v Rodriguez V. 0-1 0-2
27/06 12:55 8364 Zimmermann K. v Arcangioli M. 1-0 2-1
27/06 13:35 8361 Reix S. v Negreanu D. 1-0 2-0
27/06 14:45 8359 Kobori M. v Yerolymos M. 0-1 2-1
27/06 15:25 8362 Rosatello C. v Bencheikh L. 1-0 2-0
27/06 16:30 6604 Partaud M. v Saez Larra. 0-1 1-2
27/06 19:05 8356 Albie A. v Schneider P. 1-0 1-2
27/06 13:00 6609 Brady J. v Golubic V. 1-0 2-1
27/06 13:00 6610 Hibino N. v Maria T. 0-1 0-2
27/06 14:05 6612 Boserup J. v Sorribes Tormo. 1-0 2-0
27/06 11:30 6617 Arcidiacono F. v Klein V.. 1-0 2-0
27/06 11:30 6618 Lukas T. v Irigoyen M. 0-1 2-1
27/06 11:30 6619 Primorac I. v Kung L. 1-0 2-0
27/06 11:30 6620 Szupper M. v Winkler T. 0-1 2-1
27/06 13:00 6624 Vasilescu A-G. v Wagner S. 1-0 2-1
27/06 13:20 6622 Pedretti T. v Jegiolka J. 1-0 2-0
27/06 13:40 6621 Horackova G. v Proese N. 0-1 2-1
Baschet   Pauză Final
27/06 19:00 8602 Washington Mysti. v Seattle Storm. 0-0 100-70
Hochei   Pauză Final
27/06 15:00 8791 Coreea de. v China 0-0 2-1
27/06 17:00 8792 Noua Zeela. v Malaezia 0-0 1-0
27/06 19:00 8793 Olanda v Italia 2-0 5-0
27/06 21:45 8794 Belgia v Spania 0-1 0-1
Volei   Pauză Final
27/06 11:00 3716 Sinisalo I. v Matic M. 0-0 2-0
27/06 12:00 3717 Almer K. v Lovsin N. 0-0 2-0
27/06 12:00 3718 Becic M. v Laird N. 0-0 0-2
27/06 12:00 3719 Rehackova K. v Jupiter A. 0-0 0-2
27/06 12:00 3697 Sheaf J. v Santos Perei. 0-0 1-2
27/06 13:00 3707 Dollinger A. v Gordieiev I. 0-0 2-0
27/06 13:00 3720 Makhno In. v Motrich O/. 0-0 2-0
27/06 13:00 3708 Szalankiewicz J. v Capogrosso N. 0-0 2-0
27/06 14:00 3710 Pribanic J. v Mchugh C. 0-0 0-2
27/06 14:00 3721 Rimser C. v Bell P. 0-0 0-2
27/06 14:00 3711 Winter T. v Dressler C. 0-0 2-1
27/06 15:00 3712 Berntsen M. v Huber A. 0-0 2-1
27/06 15:00 3713 Bockermann M. v Gracin M. 0-0 2-0
27/06 13:30 3696 Polonia U21. v China U21. 1-0 3-2
27/06 18:30 3700 Cuba U21. v Iran U21. 1-0 3-2
27/06 16:00 3701 Rusia U21. v Argentina U21. 1-0 3-1
27/06 21:00 3702 Canada U21. v Brazilia U21. 0-1 1-3
27/06 13:30 3703 Sua U21. v Italia U21. 0-1 0-3
27/06 18:30 3704 Cehia U21. v Egipt U21. 0-1 0-3
27/06 16:00 3705 Turcia U21. v Ucraina U21. 0-1 3-1
27/06 21:00 3706 Maroc U21. v Japonia U21. 0-1 1-3
27/06 14:30 3698 Kazakhstan (F). v Bulgaria (F). 0-1 1-3
27/06 17:00 3699 Turcia (F). v Rusia (F). 1-0 1-3
27/06 12:00 3722 Cherrylume (F). v Cocolife Asset. 0-0 0-3
27/06 14:00 3723 Generika Lifes. v Cignal (F). 0-0 1-3
Futsal   Pauză Final
27/06 21:30 3930 Sporting De. v Sporting Clube. 0-1 1-3
Badminton   Pauză Final
27/06 12:00 5400 Chou Tc. v Yu Lun. 0-0 2-0
27/06 12:00 5401 Malkov V.. v Kho Henri. 0-0 2-0
27/06 12:30 5402 Kim M. v Chu H. 0-0 1-2
27/06 12:30 5403 Varma S. v Lee Z. 0-0 0-2
27/06 12:30 5404 Zainuddin I. v Teng S. 0-0 2-1
27/06 13:10 5406 Lee C. v Wing L-C. 0-0 2-0
27/06 13:10 5407 Phetpradab K. v Hoon K. 0-0 2-1
27/06 13:10 5408 Verma S. v Liu W. 0-0 2-1
27/06 13:50 5409 Wang Y. v Woo S-H. 0-0 0-2
27/06 13:50 6852 Woong H. v Yu K. 0-0 2-1
27/06 13:50 6853 Yelegar A. v Lau Y. 0-0 2-1
27/06 13:50 6851 Yu Woon. v Chen C. 0-0 0-2
27/06 14:30 6855 Chia Hsuan. v Liew D. 0-0 1-2
27/06 14:30 6854 Lee C. v Dani H. 0-0 0-2
27/06 14:30 6856 Yang C. v Jeon H. 0-0 0-2
27/06 15:10 6857 Chi Y-J. v Yew Loh. 0-0 2-1
27/06 15:10 6858 Chiu T. v Hsu J. 0-0 0-2
27/06 15:10 6859 Shih K. v Kumar K. 0-0 2-0
27/06 15:10 6860 Thakur S. v Avihingsanon 0-0 0-2
27/06 15:50 6861 Gowda H. v Hsueh H. 0-0 0-2
27/06 15:50 6863 Wangcharoen K. v Wang 0-0 0-2
27/06 03:00 5400 Chang K. v Muhammad M. 1-0 2-0
27/06 03:00 5401 Chen W. v Astan W. 0-0 1-2
27/06 03:00 5402 Choi H. v Lau Y. 1-0 2-0
27/06 03:00 5403 Choi J. v BL H. 1-0 2-0
27/06 03:00 5404 Kim W. v Lam W. 1-0 2-0
27/06 03:00 5406 Tang K. v Erza K. 0-1 0-2
27/06 03:00 5407 Chan T. v LU C. 0-0 2-1
27/06 03:00 5408 Hao L. v Chang T. 1-0 2-0
27/06 03:00 5409 Hung Y. v KIM J. 0-1 0-2
27/06 03:00 6851 Surbakti F. v LU C. 0-1 0-2
Baseball   Rezultat
27/06 02:05 7291 Washington Natio. v Chicago Cubs. 4-5
27/06 02:10 7292 Boston Red. v Minnesota Twins. 4-1
27/06 02:10 7293 Cleveland India. v Texas Range. 15-9
27/06 03:10 7294 Chicago White. v New York. 5-6
27/06 05:08 7295 San Franc. v Colorado Rocki. 9-2
27/06 05:10 7666 Los Angel. v Los Angel. 0-4
27/06 12:30 7671 Doosan Bears. v Sk Wyver. 1-5
27/06 12:30 7672 Hanwha Eagle. v Kt Wiz. 4-1
27/06 12:30 7673 Kia Tiger. v Samsung Lions. 11-4
27/06 12:30 9752 Lotte Giant. v Lg Twins. 11-10
27/06 12:30 9753 Nc Dinos. v Nexen Heroe. 7-2
27/06 12:00 7281 Chunichi Drago. v Hanshin Tiger. 3-1
27/06 12:00 7282 Yakult Swall. v Yomiuri Giant. 3-4
27/06 12:00 7283 Yokohama Dena. v Hiroshima Carp. 3-4
27/06 12:00 7284 Fukuoka S.Haw. v Hokkaido Nippo. 6-0
27/06 13:30 7290 Uni-President Lions. v Lamigo Monke. 7-9
27/06 02:00 9751 Louisiana State. v Florida Gator. 3-4
Rugby   Pauză Final
27/06 10:35 9310 Hurricanes v B&I Lions. 7-23 31-31
Bowls   Pauză Final
27/06 10:00 7217 Breen J. v Willgress W. 0-0 2-0
27/06 11:00 7211 Willgress W. v Royal M. 0-0 1.5-.5
27/06 12:00 7212 Royal M. v Breen J. 0-0 2-0
Tenis de masa   Pauză Final
27/06 10:00 8221 Kojic F. v Chtchetinine E. 0-0 3-0
27/06 10:40 8201 Kleprlik J. v Huzjak J. 0-0 0-3
27/06 11:20 8202 Madrid M. v David P. 0-0 2-3
27/06 12:00 8203 Horejsi M. v Chtchetinine E. 0-0 3-0
27/06 12:40 8204 Rakov V.. v David P. 0-0 0-3
27/06 13:20 8205 Kojic F. v Madrid M. 0-0 0-3
27/06 14:00 8206 Kleprlik J. v Rakov V.. 0-0 3-2
27/06 14:40 8222 Horejsi M. v Huzjak J. 0-0 3-1
Cricket   Rezultat
27/06 12:30 6229 Anglia (F). v Pakistan (F). 1-0
Pesapallo   Pauză Final
27/06 18:00 6240 Alajarven Ankku. v Kankaanpaan Maila. 0-0 2-0
27/06 18:00 6241 Hyvinkaan Tahko. v Kiteen Pallo. 0-0 1-1
27/06 18:00 6244 Kajaanin Pallo. v Pesakarhut Pori. 0-0 0-2
27/06 18:00 6245 Kempeleen Kiri. v Kirittaret Jyvas. 0-0 0-2
27/06 18:00 6242 Kouvolan Pallo. v Imatran Pallo. 0-0 2-0
27/06 18:00 6246 Oulun Lippo. v Mansen Rapsa. 0-0 0-2
27/06 18:00 6247 Pesa Ysit. v Maila-Jussit (F). 0-0 0-1
27/06 18:00 6243 Seinajoen J-J. v Koskenkorvan Urhei. 0-0 2-0
E-sport   Pauză Final
27/06 11:00 6195 Ever8 Winne. v ROX Tiger. 0-0 1-2
27/06 14:00 6196 KT Rolst. v SK Telec. 0-0 1-2
27/06 11:00 3290 LGD.Forever Young. v FTD Club. 0-0 0-1
27/06 11:00 3291 Team VGJ. v Team Max. 0-0 0-1
27/06 12:30 3292 Ig.Vitality v CDEC Gamin. 0-0 0-1
27/06 12:30 3293 LGD-Gaming v Ehome 0-0 1-0
27/06 13:00 3294 Ehome.Keen v Team Max. 0-0 1-0
27/06 13:00 3295 LGD.Forever Young. v Ig.Vitality 0-0 0-1
27/06 13:30 3296 Vici Gamin. v Ehome.Keen 0-0 1-0
27/06 14:00 3297 LGD-Gaming v CDEC Gamin. 0-0 0-1
27/06 14:00 3298 Vici Gamin. v FTD Club. 0-0 1-0
27/06 15:00 3299 Ehome v Ehome.Keen 0-0 1-0
27/06 15:00 3300 LGD.Forever Young. v CDEC Gamin. 0-0 1-0
27/06 11:00 3301 Team Secre. v 4P5 0-0 1-0
27/06 11:00 3302 Team Singu. v Penta Sport. 0-0 1-0
27/06 11:30 3303 Alliance v Crescendo 0-0 1-0
27/06 11:30 3304 Mousesports v Cool Beans. 0-0 1-0
27/06 12:30 3305 Penta Sport. v Planet Dog. 0-0 1-0
27/06 13:00 3306 Danish Bears. v Planet Dog. 0-0 0-1
27/06 13:00 3307 Team Secre. v Team Singu. 0-0 1-0
27/06 13:30 3308 Alliance v 4P5 0-0 0-1
27/06 13:30 3309 Mousesports v Crescendo 0-0 1-0
27/06 14:00 3311 Cool Beans. v 4P5 0-0 0-1
27/06 14:00 3310 Cool Beans. v Team Singu. 0-0 0-1
27/06 14:00 3312 Danish Bears. v Penta Sport. 0-0 1-0
27/06 15:00 3313 Cool Beans. v Planet Dog. 0-0 0-1
27/06 15:00 3314 Danish Bears. v Crescendo 0-0 1-0
27/06 15:00 3315 Team Secre. v Danish Bears. 0-0 1-0
27/06 15:30 3316 Alliance v Team Singu. 0-0 0-1
27/06 15:30 3317 Crescendo v Penta Sport. 0-0 1-0
27/06 16:00 3318 Team Secre. v Penta Sport. 0-0 1-0
27/06 18:00 3319 Mousesports v 4P5 0-0 1-0
27/06 18:00 9151 Team Secre. v Planet Dog. 0-0 1-0
27/06 11:00 9153 Comanche v Double Dimen. 0-0 1-0
27/06 11:00 9154 Cyber Anji. v M19 0-0 0-1
27/06 11:30 9155 Effect v Team Empir. 0-0 0-1
27/06 11:30 9156 Gambit Espor. v Team Spiri. 0-0 0-1
27/06 12:00 9157 Comanche v Cyber Anji. 0-0 0-1
27/06 12:00 9158 Gambit Espor. v M19 0-0 0-1
27/06 14:00 9159 Effect v Vega Squad. 0-0 0-1
27/06 14:00 9160 Team Empir. v Team Spiri. 0-0 1-0
27/06 15:30 9161 Natus Vince. v Team Spiri. 0-0 0-1
27/06 16:00 9162 Natus Vince. v Double Dimen. 0-0 1-0
27/06 16:00 9163 Team Empir. v M19 0-0 1-0
27/06 17:00 9164 Comanche v Natus Vince. 0-0 0-1
27/06 17:00 9165 Effect v Double Dimen. 0-0 1-0
27/06 19:00 9167 Natus Vince. v Effect 0-0 1-0
27/06 19:00 9168 Team Spiri. v Double Dimen. 1-0 1-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Decizia nr. 925 din 19.05.2016