Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
13/06 13:05 2573 Australia v Brazilia 0-1 0-4
13/06 15:00 2541 Singapore v Argentina 0-2 0-6
13/06 17:30 2533 Indonesia v Puerto Rico. 0-0 0-0
13/06 20:45 2574 Norvegia v Suedia 1-0 1-1
13/06 21:00 2575 Romania v Chile 1-2 3-2
13/06 21:30 2546 Columbia v Camerun 2-0 4-0
13/06 22:00 2576 Franta v Anglia 2-1 3-2
13/06 16:45 2531 Siria v China 1-0 2-2
13/06 22:00 2532 Qatar v Coreea De. 1-0 3-2
13/06 15:00 2535 Thailanda v Emiratele Arabe. 0-0 1-1
13/06 15:25 2538 Iraq v Japonia 0-1 1-1
13/06 12:15 1360 Nepal v Yemen 0-0 0-0
13/06 19:00 1361 Tajikistan v Filipine 0-2 3-4
13/06 10:00 7837 Papua Noua. v Insulele Solom. 1-2 1-2
13/06 20:00 5050 Africa De. v Zambia 1-0 1-2
13/06 18:00 5412 Bulgaria U19. v Georgia U19. 0-1 2-1
13/06 21:30 1367 San Marin. v Moldova U21. 0-1 0-2
13/06 21:00 1368 Gibraltar U21. v Armenia U21. 0-1 0-3
13/06 20:00 1370 Elvetia U21. v Bosnia &. 1-0 1-0
13/06 20:00 1369 Liechtenstein U21. v Romania U21. 0-1 0-2
13/06 14:30 1351 Macao v Myanmar 0-2 0-4
13/06 17:30 1352 India v Kyrgyzstan 0-0 1-0
13/06 15:00 1353 Hong Kong. v Coreea De. 1-0 1-1
13/06 16:45 1354 Malaezia v Liban 1-0 1-2
13/06 14:30 1355 Cambodia v Afganistan 0-0 1-0
13/06 15:00 1356 Vietnam v Iordania 0-0 0-0
13/06 15:00 1357 Butan v Insulele Maldi. 0-1 0-2
13/06 23:00 1358 Palestina v Oman 2-1 2-1
13/06 16:00 1359 Turkmenistan v Bahrain 0-0 1-2
13/06 19:00 1363 Suedia (F). v Scotia (F). 0-0 1-0
13/06 21:00 1364 Belgia (F). v Japonia (F). 0-0 1-1
13/06 21:30 1365 Islanda (F). v Brazilia (F). 0-0 0-1
13/06 21:45 1366 Olanda (F). v Austria (F). 3-0 3-0
13/06 15:00 7451 Franta v Belgia 0-0 11-0
13/06 16:00 7855 Rusia v Spania 0-0 3-0
13/06 17:00 7856 Croatia v Slovenia 0-0 0-1
13/06 18:00 7857 Muntenegru v Bosnia Herz.. 0-0 3-3
13/06 19:00 7858 Romania v Kazahstan 0-0 3-2
13/06 20:00 7859 Slovacia v Turcia 0-0 2-2
13/06 21:15 7860 Cehia v Israel 0-0 7-0
13/06 22:15 7861 Serbia v Italia 0-0 3-1
13/06 23:15 7862 Grecia v Portugalia 0-0 2-1
13/06 21:45 2860 Parma v Pordenone 1-0 1-1
13/06 20:00 3769 Eskilsminne If. v Landskrona Bois. 0-1 0-2
13/06 18:30 2070 If Gnist. v Ff Jaro. 0-1 2-3
13/06 18:30 2071 OPS v Honka 0-1 0-3
13/06 18:30 2078 Pk Keski. v Klubi 04. 0-0 1-1
13/06 19:00 2079 Fc Kiffe. v Kultsu 0-0 1-0
13/06 01:30 5054 Wydad Ath.. v Fus Fath. 0-1 1-2
13/06 20:00 3770 Hudiksvalls Ff. v Bodens Bk. 1-0 1-1
13/06 02:00 7768 Gremio v Bahia 0-0 1-0
13/06 01:30 9491 Ca All. v Estudiantes San. 1-0 4-0
13/06 03:05 9492 Ferro Carri. v Crucero Del. 0-0 0-0
13/06 21:30 9484 Barracas Centr. v Villa San. 0-0 3-1
13/06 03:00 5051 Sao Bento. v Botafogo Sp. 0-0 0-0
13/06 02:30 5050 Confianca Se. v Sampaio Corre. 1-1 2-2
13/06 03:00 1402 Real Santa. v Boyaca Chico. 0-1 1-1
13/06 12:00 7441 West Torre. v Metro Stars. 0-1 0-2
13/06 20:00 7442 SK Jenba. v ST Johan. 2-0 3-1
13/06 20:00 7444 Sv Reutt. v Absam 0-2 1-5
13/06 20:00 7445 Thaur v SK Seefe. 0-0 5-6
13/06 20:00 7443 Volders v Stumm 2-0 2-0
13/06 19:00 3160 Sport Huanc. v Academia Canto. 0-0 2-0
13/06 21:15 3161 Real Garci. v Sporting Crist. 0-0 1-0
13/06 16:00 5215 CA Paran. v Independente Sao. 0-0 3-1
13/06 19:00 7853 Lappee JK. v Savilahden Urhei. 2-2 2-3
13/06 19:00 7854 Tampere TKT. v Saaksjaerven Loisk. 0-3 1-4
13/06 12:30 7440 Sydney Unite. v Bankstown Berri. 0-0 3-0
13/06 19:30 5213 Excondo v OGRES NOVAD. 1-1 3-1
13/06 18:00 7450 Gornik Walbr. v Slask Wrocl. 0-1 0-2
13/06 11:00 7448 Karlova Ves. v MFK Dubni. 0-0 0-0
13/06 20:00 7852 Vanlose IF. v Helsingor IF. 0-1 2-1
13/06 01:00 5106 Defence Force. v Police FC. 1-0 1-0
13/06 21:30 7435 Sportivo Barra. v Lujan 0-0 0-1
13/06 21:00 7439 CA Union. v Temperley (R). 2-0 4-1
13/06 21:30 7436 Central Balle. v Deportivo Parag. 1-2 1-3
13/06 21:30 7437 Juventud Unida. v CA Lugan. 1-0 2-0
13/06 21:30 7438 CA Indep. v Estudiantes De. 0-0 0-0
13/06 16:00 7446 Juventud De. v Penarol Monte. 0-0 1-1
Tenis   Primul Set Final
13/06 12:10 7620 Basilashvili N. v Gojowczyk P. 1-0 1-2
13/06 12:10 6512 Kuznetsov An.. v Janowicz J. 0-1 1-2
13/06 12:10 6516 Troicki V.. v Paire B. 0-1 0-2
13/06 14:00 6513 Lopez F. v Simon G. 1-0 2-0
13/06 15:50 6515 Robert S. v Tomic B. 0-1 1-2
13/06 15:55 6509 Haas T. v Herbert P. 1-0 2-1
13/06 18:30 6514 Mayer F. v Chardy J. 0-1 1-2
13/06 12:10 6502 Dolgopolov A. v Darcis S. 1-0 2-0
13/06 13:25 6507 Youzhny M. v Kokkinakis T. 0-1 0-2
13/06 13:30 6506 Thompson J. v Mannarino A. 0-1 0-2
13/06 13:45 6595 Medvedev D. v Haase R. 1-0 2-1
13/06 17:35 6501 Brown D. v Kozlov S. 0-1 1-2
13/06 17:40 6505 Sugita Y. v Tipsarevic J. 0-1 1-2
13/06 13:10 6537 Sakkari M. v Cepelova J. 1-0 2-1
13/06 13:10 7659 Yastremska D. v Rybarikova M. 0-1 0-2
13/06 14:20 6536 Rogers S. v Vekic D. 0-1 0-2
13/06 14:35 6528 Barty A. v Maria T. 0-1 2-1
13/06 16:35 6533 Nara K. v Davis L. 1-0 2-0
13/06 17:00 6534 Riske A. v Watson H. 1-0 2-0
13/06 18:30 7658 Safarova L. v Min G. 1-0 2-1
13/06 20:40 6532 Mchale C. v Sevastova A. 1-0 2-1
13/06 12:10 6548 Hogenkamp R. v Minella M. 1-0 2-0
13/06 12:10 6551 Pliskova Kr. v Kontaveit A. 1-0 1-2
13/06 14:05 6553 Sasnovich A. v Kalinskaya A. 1-0 2-0
13/06 14:25 6547 Flipkens K. v Brengle M. 1-0 2-0
13/06 15:05 6555 Witthoeft C. v Vandeweghe C. 0-1 2-1
13/06 15:35 1906 Kato M. v Rodina E. 0-1 0-2
13/06 15:50 1908 Vikhlyantseva N. v Lister C. 1-0 2-0
13/06 16:25 6546 Bertens K. v Petkovic A. 0-1 1-2
13/06 16:55 1907 Korpatsch T. v Konjuh A. 0-1 0-2
13/06 18:30 6550 Ozaki R. v Mladenovic K. 0-1 0-2
13/06 18:35 1902 Shinikova I. v Boserup J. 0-1 0-2
13/06 14:00 6524 Rojer J-J. v Eysseric J. 1-0 2-0
13/06 16:15 6520 Kokkinakis T. v Peers J. 0-1 0-2
13/06 19:00 6522 Koolhof W. v Martin F. 0-1 1-2
13/06 14:20 6542 Marach O. v Begemann A. 1-0 2-1
13/06 17:45 6541 Johnson S. v Monroe N. 0-1 0-2
13/06 17:50 6544 Pouille L. v Baker B. 0-1 0-2
13/06 17:15 1912 Cibulkova D. v Versteeg K. 1-0 2-0
13/06 17:50 1911 Babos T. v Lepchenko 1-0 2-1
13/06 13:00 6599 Kudla D. v Sela D. 0-1 0-2
13/06 13:00 1918 Soeda G. v Glasspool L. 0-1 0-2
13/06 14:30 1919 Berankis R. v Kamke T. 1-0 2-1
13/06 14:35 7619 Norrie C. v De Schep. 0-1 1-2
13/06 15:45 7618 Mmoh M. v Opelka R. 0-1 0-2
13/06 16:05 7622 Stakhovsky S. v Santillan A. 1-0 2-0
13/06 16:30 6598 Kravchuk K. v Copil M. 0-1 0-2
13/06 17:40 1920 Smith J-P. v Vanni L. 0-1 2-1
13/06 18:20 6597 King D. v Fratangelo B. 1-0 1-2
13/06 18:35 7617 Millman J. v Moriya H. 1-0 2-0
13/06 20:45 1922 Polansky P. v Groth S. 0-1 0-2
13/06 12:30 8986 Dzumhur D. v Munoz-De La. 1-0 1-2
13/06 12:30 6571 Gaspar Murta. v Carballes Baena. 1-0 1-2
13/06 12:30 6574 Michnev P. v Donati M. 1-0 1-2
13/06 14:30 8988 O Conne. v Dima D. 0-1 0-2
13/06 15:10 8989 Oliveira G. v Escobar G. 0-1 2-1
13/06 15:30 8987 Harris L. v Hurkacz H. 1-0 2-0
13/06 15:55 6577 Quinzi G. v Pavlasek A. 1-0 2-0
13/06 17:25 6572 Giraldo S. v Balazs A. 0-1 0-2
13/06 17:55 6573 Gunneswaran P. v Domingues J. 0-1 0-2
13/06 19:05 6570 Silva F. v Clezar G. 1-0 2-0
13/06 19:45 6569 De Loore. v Elias G. 1-0 2-0
13/06 19:55 6576 Otte O. v Ojeda Lara. 1-0 2-1
13/06 12:00 8979 Cervantes-Huegun I. v Berrettini M. 0-1 2-1
13/06 12:00 6566 Rublev A. v Zekic M. 1-0 2-0
13/06 12:00 6567 Safranek V.. v Sandgren T. 0-1 1-2
13/06 13:45 8980 Stebe, Cedri. v Lajovic D. 1-0 2-0
13/06 14:05 6556 Albot R. v Mcgee J. 1-0 2-0
13/06 14:15 6561 Cecchinato M. v Samper-Montana J. 0-1 2-1
13/06 15:15 6562 Giannessi A. v Lopez-Perez E. 1-0 2-0
13/06 16:45 6560 Caruso S. v Travaglia S. 0-1 0-2
13/06 17:35 6565 Mager G. v Kukushkin M. 0-1 0-2
13/06 18:30 8981 Bolelli S. v Sorgi J. 1-0 2-0
13/06 11:00 6587 Moutet C. v Ymer E. 0-1 0-2
13/06 11:00 8990 Satral J. v Zopp J. 1-0 2-0
13/06 11:00 6590 Trungelliti M. v Rola B. 1-0 2-0
13/06 12:35 1909 Lamasine T. v Ilkel C. 1-0 2-0
13/06 12:55 1903 Chazal M. v Coppejans K. 1-0 2-0
13/06 13:05 6589 Nedovyesov O. v Granollers M. 1-0 2-0
13/06 14:40 1910 Nys H. v Reuter Y. 0-1 0-2
13/06 15:00 6583 Jarry N. v Auger Alias. 0-1 1-2
13/06 16:05 6580 Garin C. v Souza J. 1-0 2-0
13/06 17:30 6586 Mathieu P-H. v Jahn J. 1-0 2-0
13/06 19:00 6591 Zeballos H. v Muller A. 1-0 2-1
13/06 16:00 7629 Delbonis F. v Djere L. 1-0 2-0
13/06 19:00 7630 Molchanov D. v Arnaboldi A. 1-0 2-0
13/06 17:25 7635 Carballes Baena. v Cunha Silva. 0-1 2-1
13/06 18:35 7636 Gil F. v Munoz-De La. 1-0 2-0
13/06 17:20 7649 Knowle J. v Bhambri Y. 0-1 1-2
13/06 21:00 7650 Kravchuk K. v Polmans M. 1-0 2-1
13/06 16:40 8991 Ghedin R. v Rola B. 0-1 0-2
13/06 17:55 7616 Arends S. v Altuna T. 0-1 2-1
13/06 18:15 7621 Ruud C. v Granollers G. 1-0 2-1
13/06 11:00 6290 Appelgren D. v Orkin E. 1-0 1-2
13/06 11:00 6292 Dubail J. v Gennaro D. 1-0 2-1
13/06 13:15 6297 Lozan C. v Hocevar R. 0-1 0-2
13/06 13:20 6293 Eriksson Ziver. v Poljak D. 0-1 2-1
13/06 13:40 6298 Majchrzak K. v Chadaj A. 1-0 2-0
13/06 14:25 6299 Tabatruong M. v Walkow S. 1-0 2-0
13/06 15:00 6289 Ameal J. v Cias P. 0-1 0-2
13/06 15:20 6296 Leite W. v Choinski J. 0-1 0-2
13/06 15:45 4176 Gajewski K. v Mikula M. 0-1 2-1
13/06 16:40 6291 Chappell N. v Cagnina J. 0-1 0-2
13/06 17:00 2277 Barroso Campo. v Crepaldi E. 1-0 2-0
13/06 17:00 2278 Bossel A. v Ortega-Olmedo R. 0-1 0-2
13/06 17:00 2279 Perez Sanz. v Barranco Cosan. 0-1 2-1
13/06 17:00 2280 Roberts J. v Divar C. 1-0 2-0
13/06 18:50 2282 Magalhaes Hueb. v Lyngbaek M. 1-0 2-0
13/06 19:10 2281 King E. v Paya Gonza. 1-0 2-0
13/06 19:30 2283 Ocleppo J. v Aragone Jc. 0-1 0-2
13/06 22:40 2284 Nielsen F. v Gray A. 1-0 2-0
13/06 14:00 9115 Gravouil T. v Mesquita I. 1-0 2-0
13/06 14:00 9117 Miyazaki Y. v Franze C. 1-0 2-0
13/06 14:30 9116 Hartono A. v Armitano M. 0-1 1-2
13/06 15:40 9119 Lumsden M. v Moreno Arias. 1-0 2-0
13/06 17:15 9121 Oliveira L. v Fayol C. 0-1 0-2
13/06 17:20 9120 Boren B. v Parres Azcoi. 1-0 2-0
13/06 18:35 9122 William T. v Geukens B. 0-1 1-2
13/06 12:00 2285 Cannell J. v Lakat F. 0-1 0-2
13/06 12:00 4198 De Rueda. v Guinard M. 1-0 1-2
13/06 12:00 2286 Miedler L. v Echargui M. 1-0 1-2
13/06 14:10 4199 Blancaneaux M. v Hampel L. 0-1 0-2
13/06 14:30 2288 Delmas A. v Mas Masco. 0-1 2-1
13/06 15:35 7080 Bessire F. v Pearson K. 0-1 2-1
13/06 17:50 2289 Durasovic V.. v Schott H. 1-0 2-1
13/06 17:00 6283 King K. v Carter A. 1-0 2-0
13/06 17:00 6285 Smith K. v Quigley E. 0-1 0-2
13/06 17:00 9527 Solomon Y. v Hiltzik J. 0-1 0-2
13/06 17:00 6287 Strode I. v Mercier T. 1-0 2-0
13/06 18:15 6288 Witten J. v Koepfer D. 1-0 2-0
13/06 18:20 6284 Peliwo F. v Craig H. 0-1 0-2
13/06 11:35 2312 Mousley B. v Sieber M. 0-1 0-2
13/06 11:45 2310 Dzhavakian Y. v Landa M. 1-0 2-1
13/06 11:50 2311 Kahlke J. v Suluoglu S. 1-0 2-0
13/06 14:10 2313 Dellien H. v Korovin M. 1-0 2-0
13/06 18:45 9518 Olmos G. v Zlochova Z. 1-0 2-0
13/06 19:25 9519 Perez E. v Kiick A. 0-1 0-2
13/06 20:10 9517 Daniell A. v Hsu C-Y. 0-1 0-2
13/06 15:30 5127 Matos R. v Santos N. 0-1 0-2
13/06 15:30 5128 Miele A. v Tirante T. 0-1 2-1
13/06 20:30 5134 Villanueva G. v Kohen A. 1-0 2-0
13/06 21:05 5130 Egea F. v Sarudiansky S. 1-0 2-0
13/06 21:35 5131 Casanova H. v Moreno F. 1-0 2-0
13/06 22:30 5136 Olivieri Ga. v Juarez F. 0-1 0-2
13/06 23:25 5135 Meligeni Rodri. v Varillas Patin. 0-1 0-2
13/06 23:30 5132 Espin Busle. v Arguello F. 1-0 2-1
13/06 13:00 8353 Frech M. v Dart H. 0-1 2-1
13/06 13:00 8354 Swan K. v Dunne K. 0-1 1-2
13/06 15:40 8355 Chang K. v Lao D. 1-0 2-0
13/06 15:40 8356 Rodionova A. v Jang S. 1-0 2-1
13/06 17:10 8358 Omae A. v Zanevska M. 0-1 0-2
13/06 17:30 8357 Kuzmova V.. v Sabalenka A. 0-1 0-2
13/06 18:00 6273 Fugate M. v Wennakoski M. 1-0 2-0
13/06 18:00 6276 Mcnally J. v Smith R. 1-0 2-0
13/06 18:00 6279 Silverman C. v Vega Q. 1-0 2-1
13/06 19:35 6280 Volfson D. v Rybakov A. 0-1 0-2
13/06 19:40 6274 Lama G. v Silverstein J. 1-0 2-0
13/06 09:00 7070 Tabrizi K. v Kobelt P. 0-1 0-2
13/06 10:40 7073 Ovil O. v Klein M. 1-0 2-0
13/06 10:50 7071 Albertoni D. v Guez D. 0-1 0-2
13/06 11:05 7072 Bar D. v Zemel Y. 1-0 2-1
13/06 12:00 2300 Amar R. v Marsalek J. 0-1 0-2
13/06 12:30 7075 Smilansky I. v Pietri B. 0-1 1-2
13/06 12:40 2304 Lescure M. v Pulgar Garci. 0-1 0-2
13/06 14:05 7074 Gelhardt L. v Zonder I. 1-0 2-0
13/06 14:20 2305 Olivetti A. v Roy M. 1-0 2-0
13/06 14:50 7076 Grenier H. v Pervolarakis M. 1-0 1-2
13/06 15:00 7077 Hasson J. v Mitjana L. 0-1 0-2
13/06 15:20 2307 Rossier S. v Elia A. 0-1 0-2
13/06 16:00 8345 Carter H. v Sanford A. 1-0 2-0
13/06 16:00 8392 Coppoc M. v Fernandez L. 1-0 2-1
13/06 16:00 9511 Sharma A. v Mcadoo R. 1-0 2-0
13/06 16:00 9512 Stefani L. v Volynets K. 0-1 1-2
13/06 17:05 9514 Gordon M. v Proctor L. 1-0 2-0
13/06 17:25 9515 Poling L. v Emma V. 1-0 1-2
13/06 18:45 9516 Sanford A. v Gallagher S. 1-0 2-0
13/06 19:20 9513 Forbes A. v Mccarthhy K. 1-0 2-0
13/06 11:00 4155 Lestienne C. v Rakic S. 1-0 2-0
13/06 11:00 4157 Nema P. v Cacic N. 0-1 1-2
13/06 11:55 2297 Marozsan F. v Mena F. 1-0 1-2
13/06 12:45 7066 Sabanov M. v Molcan A. 0-1 1-2
13/06 13:00 2296 Kern R. v Obal P. 1-0 2-0
13/06 14:00 2298 Paz J. v Balla P. 1-0 2-0
13/06 14:00 7066 Ruppli A. v Peric N. 1-0 2-0
13/06 14:30 7068 Sachko v v Mamme. 0-1 2-1
13/06 15:10 7069 Wojnar B. v Gengel M. 0-1 0-2
13/06 12:00 8375 Caregaro M. v Boeykens E. 1-0 2-0
13/06 12:00 8376 Cristian J. v Pieri J. 0-1 0-2
13/06 12:00 8377 Marcinkevica D. v Ozgen P. 0-1 0-2
13/06 12:00 8378 Schoofs B. v Piter K. 0-1 0-2
13/06 13:35 8380 Myers A. v Ce G. 0-1 1-2
13/06 13:40 8379 Maleckova J. v Yerolymos M. 1-0 2-0
13/06 14:15 8381 Peterson R. v Scholsen H. 1-0 2-1
13/06 17:20 8382 Reix S. v Rubini S. 1-0 2-1
13/06 11:50 2276 Urrutia Fuent. v Hirschmueller C. 1-0 2-0
13/06 12:10 2275 Madaras Dn. v Musialek A. 1-0 2-0
13/06 12:00 7080 Frigerio L. v Wiersholm H. 1-0 2-1
13/06 12:00 6261 Romboli F. v Fonio G. 0-1 0-2
13/06 14:05 7081 Lulli G. v Baldi F. 0-1 0-2
13/06 15:00 7082 Luz O. v Stefanini J. 0-1 2-1
13/06 15:20 7100 Marcora R. v Celebic L. 1-0 2-0
13/06 17:30 6262 Virgili Ad. v Bega A. 1-0 2-0
13/06 18:15 2316 Basso A. v Ghedin N. 1-0 2-0
13/06 19:30 6263 Virgili Au. v Galovic V. 0-1 0-2
13/06 19:45 6260 Pellegrino A. v Prevosto L. 1-0 2-1
13/06 21:30 7079 Collarini A. v Prechtel S. 1-0 2-0
13/06 23:25 2308 Antonescu V.. v Vavassori A. 1-0 2-0
13/06 11:20 9109 Minca I. v Tatarus G-N. 0-1 0-2
13/06 12:30 9110 Stoica D-A. v Hristea C-E. 1-0 2-0
13/06 14:00 9112 Simion O. v Gavrila O. 1-0 2-0
13/06 06:00 7086 Ly N. v Wachiramanowong K. 1-0 2-0
13/06 06:00 5131 Puttergill C. v Kunsuwan N. 1-0 2-0
13/06 04:00 4160 Hong S-Y. v Jeong Y. 0-1 2-1
13/06 10:00 9535 Lammons N. v Chingono M. 1-0 2-0
13/06 11:25 6267 Setodji T. v Chinamo T. 1-0 2-0
13/06 12:40 6265 Catarina L. v Pungliya J. 1-0 2-0
13/06 13:40 6269 Kapadia T. v Crepatte B. 0-1 0-2
13/06 14:05 6268 Bushamuka W. v Testoni C. 0-1 2-1
13/06 05:15 8344 Okamura K. v Kaji H. 0-1 0-2
13/06 12:45 8359 Stefanini L. v Mamic M. 1-0 2-0
13/06 14:10 8364 Spasojevic Z. v Jablonovska J. 0-1 1-2
13/06 15:00 8365 Shakovets C. v Juvan K. 0-1 0-2
13/06 16:05 8366 Zagorac E. v Stamatova J. 0-1 0-2
13/06 17:00 8367 Stamenkovic D. v Spasojevic T. 0-1 0-2
13/06 13:00 8384 Bayerlova M. v Horackova G. 0-1 1-2
13/06 13:00 8385 Kladivova A. v Svatikova L. 1-0 2-0
13/06 13:00 8386 Kolodziejova M. v Novotna K. 1-0 2-0
13/06 13:00 8390 Siskova A. v Vankova K. 0-1 0-2
13/06 14:25 8388 Morgina A. v Wang Xi. 0-1 2-1
13/06 16:00 8387 Mendesova P. v Rottmann N. 1-0 1-2
13/06 16:10 8389 Novotna N. v Jurikova L. 0-1 0-2
13/06 12:00 9123 Hofer v v Turat. 1-0 2-1
13/06 12:00 9124 Kung L. v Capurro Tabor. 1-0 2-0
13/06 12:00 9125 Zeballos N. v Kurata N. 1-0 2-0
13/06 13:25 9128 Turati B. v Piai E. 0-1 2-1
13/06 14:30 9126 Intert A. v Weedon K-A. 0-1 0-2
13/06 14:30 9127 Karunaratne A. v Puig Cabal. 1-0 2-0
13/06 15:30 9129 Romeo C. v Perez Garci. 1-0 2-0
13/06 16:20 9130 Seibold E. v Makhorkina A. 1-0 2-0
13/06 11:40 4168 Vostrikova A. v Kruzhkova D. 1-0 2-1
13/06 11:50 4166 Nuudi M. v Pogrebnyak V. 0-1 0-2
13/06 12:15 4167 Shytkouskaya N. v Paulenka K. 0-1 0-2
13/06 13:05 8371 Pekhova P. v Sarkisova K. 1-0 1-2
13/06 13:50 4164 Dmitrieva S. v Kremen I. 0-1 0-2
13/06 14:55 8373 Kubareva A. v Efremova A. 1-0 2-1
13/06 15:55 8374 Trashchenko E. v Fedoryshyn A. 0-1 1-2
13/06 12:00 9144 Cadantu A. v Dascalu N. 0-1 2-1
13/06 12:00 8360 Lapko V.. v Buyukakcay C. 0-1 2-1
13/06 12:00 9148 Mihalikova T. v Danilovic O. 0-1 0-2
13/06 13:40 9149 Haas B. v Juhaszova V. 1-0 2-0
13/06 15:05 9150 Kostova E. v Bukta A. 1-0 2-0
13/06 15:40 8361 Schmiedlova A. v Tomova V. 0-1 2-1
13/06 11:00 6300 Lukas T. v Perrin C. 0-1 0-2
13/06 11:00 9102 Zarazua R. v Eguchi M. 1-0 2-0
13/06 13:00 9132 Allertova D. v Eraydin B. 1-0 1-2
13/06 13:00 9135 Georges M. v Arconada U. 1-0 1-2
13/06 13:35 9103 Elie J. v Arcangioli M. 1-0 2-0
13/06 14:00 9136 Glushko J. v Seguel D. 0-1 1-2
13/06 15:40 9140 Saez Larra. v Gamiz A. 0-1 0-2
13/06 15:55 9138 Kalinina A. v Teichmann J. 0-1 0-2
13/06 16:40 9104 Kamenskaya v v Walla. 0-1 0-2
13/06 17:40 9105 Burillo Escor. v Torro-Flor M-T. 1-0 1-2
13/06 17:45 9133 Badosa P. v Jakupovic D. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
13/06 04:00 5500 Golden State. v Cleveland 71-60 129-120
13/06 19:30 5272 Khimky v CSKA 34-56 72-95
13/06 21:30 8601 Granarolo Bolog. v Acegas Tries. 0-0 85-62
13/06 20:30 8603 Lions De. v Bbc Month. 0-0 69-77
13/06 21:30 5271 Chalon v Strasbourg 50-26 89-75
13/06 14:00 8602 Barangay Gineb. v Talk N. 0-0 103-107
Handbal   Pauză Final
13/06 20:15 8000 Suedia (F). v Macedonia (F). 26-11 46-27
13/06 20:35 8006 Austria (F). v Romania (F). 13-11 24-33
13/06 16:00 8922 Insulele Feroe. v Moldova 21-16 40-30
Badminton   Pauză Final
13/06 07:00 4147 Tai T. v Mitani M. 0-0 2-0
13/06 08:20 4144 Intanon R. v Nehwal S. 0-0 1-2
13/06 09:00 4145 Kim H. v Jindapol N. 0-0 0-2
13/06 10:20 6314 Li M. v Okuhara N. 0-0 0-2
13/06 11:00 4137 Ayustine D. v Sung H. 0-0 0-2
13/06 11:00 4143 He B. v Sato S. 0-0 0-2
13/06 11:40 4142 Goh J. v Lee Ch. 0-0 0-2
13/06 12:20 4138 Cheah S. v Chiang Mh. 0-0 2-0
13/06 12:25 6315 Ongbumrungpan B. v Koch Rohde. 0-0 2-0
13/06 13:00 4146 Ramadhini H. v Zhang B. 0-0 0-2
13/06 13:05 4141 Pornpawee C. v Pusarla V. 0-0 0-2
13/06 13:40 4139 Chen X. v Marin C. 0-0 2-1
13/06 13:40 4140 Cheung Ny. v Fitriani F. 0-0 1-2
13/06 07:00 4132 Jordan P. v Christiansen M. 0-0 1-2
13/06 07:05 4130 Higashino A. v Subaktiar E. 0-0 2-1
13/06 07:45 4136 Zheng S. v Choi S. 0-0 2-0
13/06 08:20 4127 Faisal H. v Wang C. 0-0 2-0
13/06 09:00 4128 Fischer Niels. v Tang C. 0-0 1-2
13/06 09:05 4133 Kazuno K. v Prasetya A. 0-0 0-2
13/06 09:40 4125 Adcock C. v Lee C. 0-0 2-0
13/06 10:20 4135 Lee Y. v Tan K. 0-0 0-2
13/06 11:05 4129 Goh S. v Dechapol P. 0-0 2-1
13/06 11:40 5413 Do T. v Lu C. 0-0 1-2
13/06 11:45 4131 Issara B. v Lu K. 0-0 1-2
Baseball   Rezultat
13/06 02:05 7666 Pittsburgh Pirat. v Colorado Rocki. 7-2
13/06 02:05 7667 Washington Natio. v Atlanta Brave. 10-11
13/06 02:10 7668 Boston Red. v Philadelphia Phill. 6-5
13/06 02:10 7669 New York. v Chicago Cubs. 6-1
13/06 03:10 7670 Chicago White. v Baltimore Oriol. 10-7
13/06 03:10 7671 Houston Astro. v Texas Range. 1-6
13/06 03:10 7672 Minnesota Twins. v Seattle Marin. 3-14
13/06 05:07 7673 Los Angel. v New York. 3-5
13/06 05:10 7674 San Diego. v Cincinnati Reds. 9-3
13/06 21:15 9024 St. Louis. v Milwaukee Brewe. 6-0
13/06 12:30 7295 Doosan Bears. v Lg Twins. 7-4
13/06 12:30 7675 Lotte Giant. v Kia Tiger. 7-10
13/06 12:30 9021 Nexen Heroe. v Nc Dinos. 5-14
13/06 12:30 9022 Samsung Lions. v Kt Wiz. 4-0
13/06 12:30 9023 Sk Wyver. v Hanwha Eagle. 8-11
13/06 12:00 7281 Chunichi Drago. v Hokkaido Nippo. 7-5
13/06 12:00 7282 Hanshin Tiger. v Saitama Seibu. 7-2
13/06 12:00 7283 Hiroshima Carp. v Orix Buffa. 1-0
13/06 12:00 7284 Yakult Swall. v Rakuten Golde. 3-12
13/06 12:00 7285 Yokohama Dena. v Chiba Lotte. 1-8
13/06 12:00 7286 Yomiuri Giant. v Fukuoka S.Haw. 5-1
Rugby   Pauză Final
13/06 14:30 6317 Australia (T). v Italia (T). 14-12 42-19
13/06 17:00 6318 Scotia (T). v Tara Galil. 19-12 29-25
13/06 12:00 6319 Irlanda (T). v Samoa (T). 26-5 52-26
13/06 14:30 6320 Argentina (T). v Georgia (T). 11-23 25-26
13/06 17:00 6321 Anglia (T). v Africa De. 17-12 24-22
13/06 19:30 6322 Noua Zeela. v Franta (T). 29-0 39-26
13/06 10:35 6316 Highlanders v B&I Lions. 10-10 23-22
Bowls   Pauză Final
13/06 10:00 7217 Orrey M. v King M. 0-0 2-1
13/06 11:00 7218 King M. v Breen J. 0-0 2-1
13/06 12:00 7219 Breen J. v Orrey M. 0-0 1-2
Tenis de masa   Pauză Final
13/06 10:00 5570 Ruiz R. v Stoyanov N. 0-0 0-3
13/06 10:40 8201 Vostes Y. v Ghosh S. 0-0 1-3
13/06 11:20 8202 Dyjas J. v Horejsi M. 0-0 1-3
13/06 12:00 8203 Kojic F. v Stoyanov N. 0-0 3-2
13/06 12:40 8204 Duran M. v Horejsi M. 0-0 3-2
13/06 13:20 8205 Ruiz R. v Dyjas J. 0-0 1-3
13/06 14:00 8206 Vostes Y. v Duran M. 0-0 3-0
13/06 14:40 8207 Kojic F. v Ghosh S. 0-0 3-2
Cricket   Rezultat
13/06 13:00 6228 Somerset v Nottinghamshire 0-1
13/06 16:00 6229 Yorkshire v Surrey 0-1
E-sport   Pauză Final
13/06 11:00 3294 KT Rolst. v JIN AIR. 1-0 2-0
13/06 14:00 3295 ROX Tiger. v Longzhu Gamin. 0-0 0-2
13/06 12:00 9153 Dark Sided. v Legacy 0-0 2-0
13/06 13:00 9154 The Funk. v Corvidae 0-0 1-0
13/06 17:30 9155 Binary Drago. v Team 123. 1-0 2-0
13/06 17:30 9156 Pride v Extatus 0-0 2-0
13/06 20:00 9157 North Acade. v Nexus Gamin. 0-0 0-1
13/06 21:30 9159 Space Soldi. v Playing Ducks. 0-0 1-0
13/06 22:00 9160 North Acade. v Wysix 0-0 1-0
13/06 16:30 9165 Eraseme Gamin. v Lost Gem. 0-0 0-1
13/06 17:30 9166 Penta Sport. v Prodota Gamin. 0-0 2-0
13/06 18:15 9167 M19 v Saphira 0-0 0-1
13/06 19:30 9168 Cyber Anji. v M19 1-0 2-0
13/06 19:30 9169 Hala Ares. v 4P5 0-0 0-1
13/06 23:45 9170 Midas Club. v Union Gamin. 0-1 0-2
13/06 13:00 3290 Young Mirac. v Ding Sheng. 0-0 2-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.