Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
14/06 02:30 2539 Canada v Curacao 1-1 2-1
14/06 03:00 2540 Ecuador v El Salva. 1-0 3-0
14/06 03:30 2549 Peru v Jamaica 2-0 3-1
14/06 04:35 2547 Panama v Honduras 1-1 2-2
14/06 05:00 2548 Costa Rica. v Trinidad Tobag. 2-1 2-1
14/06 18:30 2106 HIFK v Seinajoen 0-1 0-2
14/06 18:30 2108 Kemi Kings. v IFK Marie. 1-0 3-0
14/06 18:30 2107 Kuopio Ps. v Vaasa Ps. 1-1 2-2
14/06 15:00 7852 Ungaria v Turcia 0-0 1-0
14/06 16:15 7853 Polonia v Muntenegru 0-0 2-1
14/06 17:30 7854 Slovenia v Grecia 2-1 2-2
14/06 18:45 7855 Rusia v Kazahstan 0-0 1-1
14/06 20:00 7856 Romania v Serbia 3-0 4-1
14/06 21:15 7857 Bulgaria v Cehia 0-0 0-1
14/06 22:15 7858 Slovacia v Franta 0-2 1-2
14/06 23:30 7859 Bosnia &. v Croatia 0-0 2-0
14/06 21:45 2861 US Aless. v Reggiana 1-0 2-1
14/06 22:00 3736 Sd Huesc. v Getafe 0-0 2-2
14/06 20:00 3766 Boo Fk. v Arameiska-Syrianska 0-1 1-2
14/06 20:00 3767 Torslanda Ik. v Utsiktens Bk. 0-1 1-4
14/06 20:30 3768 Bkv Norrt. v Sollentuna Ff. 0-1 0-5
14/06 20:30 3771 Fc Arlan. v Gamla Upsal. 0-3 1-3
14/06 17:00 1577 Negeri Sembi. v Melaka 1-0 2-3
14/06 17:00 1578 UITM FC. v Selangor FA. 0-0 1-0
14/06 17:30 1579 Felda Unite. v Terengganu 2-1 2-1
14/06 18:30 1580 Slovan Brati. v KFC Komar. 2-1 3-3
14/06 19:30 1581 FK Vojvo. v FK Zeta. 2-1 2-2
14/06 12:00 1582 Japonia U16. v Olanda U16. 1-0 1-3
14/06 20:30 1379 Stellenbosch Fc. v Black Leopa. 0-2 1-3
14/06 19:00 1351 Cr Belou. v Js Kabyl. 0-1 1-1
14/06 19:00 1353 Cs Const. v Mc Oran. 1-0 1-0
14/06 19:00 1354 Drb Tadje. v Es Setif. 1-0 1-0
14/06 19:00 1355 Ol. Medea. v Usm El. 0-0 0-0
14/06 19:00 1356 Rc Reliz. v Ca Batna. 2-0 5-0
14/06 21:00 9566 Bahia BA. v Vitoria BA. 0-0 1-2
14/06 17:00 5119 Sdushor-3 Pinsk. v Fc Orsha. 0-5 0-8
14/06 17:30 5120 Sdushor-8 Gomel. v Fc Osipo. 1-0 1-0
14/06 18:00 5121 Fc Chist. v Fc Khimi. 1-0 1-0
14/06 18:00 5123 Victoria Maryi. v Fc Belsh. 0-1 1-2
14/06 18:30 5124 Energetik-Bgatu v Fc Baran. 1-1 1-4
14/06 18:30 5125 Uzda v Fc Grani. 0-0 1-2
14/06 19:00 9561 Fc Molod. v Fc Zvezd. 0-0 3-2
14/06 19:00 9562 Smiavtotrans v Kommunalnik Sloni. 0-3 0-6
14/06 19:00 9563 Tf Gomel. v Fc Gomel. 0-1 0-2
14/06 12:00 9723 Fc Slova. v Teplice (U19). 0-2 0-2
14/06 18:00 9724 Fk Trine. v Opava (U19). 0-1 1-1
14/06 18:30 9720 Fk Dobro. v Fk Horov. 2-1 4-1
14/06 18:30 9721 Sk Zapy. v Fc Pisek. 2-0 3-4
14/06 19:00 9722 Domazlice v Fk Kralu. 0-1 0-2
14/06 20:00 1362 07 Vestu. v If Fugla. 2-0 3-2
14/06 20:00 1371 B36 Torsh. v Hb Torsh. 1-0 2-2
14/06 20:00 1372 Nsi Runav. v Ki Klaks. 1-0 2-2
14/06 20:00 1373 Skala If. v Tb Tvoro. 2-0 2-2
14/06 21:00 1374 Eb/Streymur v Vikingur Gota. 0-1 0-1
14/06 18:30 2073 Fc TPS. v EIF 5-0 6-0
14/06 18:30 2072 Grankulla Ifk. v Kpv Kokko. 0-2 1-3
14/06 16:30 7800 Persela Lamon. v Persipura Jayap. 0-0 0-1
14/06 22:15 2511 Breidablik Kopav. v Valur Reykj. 1-0 1-2
14/06 22:15 2512 Ka Akure. v Ia Akran. 0-0 0-0
14/06 23:00 2513 Umf Grind. v Fh Hafna. 0-0 1-1
14/06 22:15 2517 Throttur Reykj. v Leiknir Reykj. 1-2 3-3
14/06 18:00 1376 Vmfd Zalgi. v Fk Atlan. 1-0 3-0
14/06 20:00 1377 Fk Stumb. v Trakai Fk. 0-0 0-0
14/06 18:00 1584 Akwa Unite. v Wikki Touri. 1-0 2-0
14/06 20:00 3060 Valerenga If. v Asker 0-1 0-1
14/06 22:05 1583 Rangers Lfc. v Celtic (F). 3-0 4-1
14/06 15:00 9591 Spartak Myjav. v Topvar Topol. 1-2 3-3
14/06 16:00 1380 Fk Neftc. v Pfk Dinam. 0-2 2-3
14/06 16:30 1381 Obod Tashk. v Pfk Metal. 0-2 1-4
14/06 17:00 1382 Pfk Qizil. v Pfk Mash. 1-0 2-0
14/06 17:00 1383 Sogdiyona Jizza. v Pfk Navba. 2-0 2-1
14/06 01:15 7693 Guarani Sp. v Paysandu Pa. 1-0 2-0
14/06 01:15 7694 Londrina Pr. v Oeste Sp. 1-0 1-1
14/06 01:15 7695 Nautico Pe. v Parana Clube. 1-1 1-2
14/06 02:30 7696 CRB Al. v Vila Nova. 0-1 1-2
14/06 02:30 7697 Figueirense Fc. v Criciuma Sc. 0-1 2-2
14/06 02:30 7698 Goias Go. v Boa Ec. 3-1 4-1
14/06 02:30 7699 Juventude Rs. v Abc Rn. 3-0 3-0
14/06 03:30 7700 America Minei. v Internacional Rs. 0-1 1-1
14/06 03:30 7701 Ceara Ce. v Santa Cruz. 1-0 1-3
14/06 03:30 7702 Luverdense Mt. v Brasil De. 0-0 4-0
14/06 03:10 9483 Godoy Cruz. v Cd Santa. 1-0 3-0
14/06 12:30 5107 Adelaide Blue. v Adelaide City. 1-4 1-5
14/06 16:00 5100 CR Belou. v JS Kabyl. 1-1 2-1
14/06 18:00 5101 RC Reliz. v Ca Batna. 2-0 5-0
14/06 19:00 5102 USM Alger. v Js Saour. 2-0 3-1
14/06 19:00 5103 USM Bel. v MC Alger. 1-1 1-1
14/06 02:30 1001 Washington Dc. v Christos FC. 1-1 4-1
14/06 04:00 1002 Colorado Rapid. v Okc Energ. 0-2 3-2
14/06 05:30 1003 Seattle Sound. v Portland Timbe. 1-1 2-1
14/06 23:30 1551 Cd Clan. v Club Sport. 1-2 2-2
14/06 21:15 3162 Juan Auric. v Universitario De. 0-1 1-1
14/06 23:30 3163 Deportivo Munic. v Union Comer. 0-0 1-0
14/06 00:30 5210 Colorado Rapid. v Fc Bould. 1-0 3-1
14/06 03:00 5211 Chicago Fc. v Saint Louis. 1-1 1-1
14/06 23:59 1576 Palm Beach. v Fc Miami. 0-2 0-4
14/06 18:30 9573 FK Nacho. v Zivanice 0-2 0-4
14/06 19:00 9574 Dvur Kralo. v SK Vysok. 1-1 1-2
14/06 21:00 9568 Aimore Rs. v Juventude Rs. 0-3 1-3
14/06 21:00 9569 Gremio RS. v Cruzeiro RS. 1-1 1-1
14/06 21:00 9570 Guarani RS. v Lajeadense Rs. 0-2 0-3
14/06 21:00 9564 Olaria RJ. v Barra Mansa. 0-0 0-0
14/06 21:00 9565 Sampaio Corre. v Queimados RJ. 1-0 2-0
14/06 19:00 9567 Olaria RJ. v Barra Mansa. 2-1 4-1
14/06 18:30 9581 Rovaniemi PS. v TP-47 II. 3-1 3-1
14/06 18:30 9582 Tampereen Ilves. v TPV/2 1-0 2-0
14/06 19:00 9583 FC Jukol. v Sporting Krist. 4-0 4-2
14/06 19:30 9580 FC Kontu. v RIPS 2-0 3-1
14/06 19:30 9577 HPS v Hoogee 0-0 3-0
14/06 20:00 9578 PPJ v Toolon Taist. 0-3 0-6
14/06 12:30 5105 Hills Brumb. v Blacktown City. 0-0 0-5
14/06 19:00 9575 Raasiku Fc. v JK Talli. 3-0 4-0
14/06 21:30 9592 Crusaders Newto. v Sion Swift. 0-3 0-4
14/06 21:30 9593 Glentoran Belfa. v Newry City. 0-2 1-4
14/06 21:30 9594 Linfield Ladie. v Ballymena Unite. 2-0 10-0
14/06 19:30 9589 Fc Raita. v SK Upesc. 4-0 5-1
14/06 20:45 9590 Riga FC. v Amoko /. 1-0 1-0
14/06 17:30 9572 LP Super. v FC NSA. 1-3 1-3
14/06 16:00 9595 Pelikan Lowic. v RUCH WYSOK. 2-1 3-1
14/06 18:00 9596 Concordia Elbla. v Sokol Ostro. 0-0 3-0
14/06 18:00 9597 Lechia Tomas. v DRWECA NOWE. 0-0 1-1
14/06 18:00 9598 Legia Warsz. v MKS ELK. 0-1 1-2
14/06 18:00 9599 Motor Lubaw. v Swit Nowy. 0-2 1-5
14/06 18:00 7851 Widzew Lodz. v Sokol Aleks. 2-1 4-1
14/06 19:00 7432 Falubaz Zielo. v Ruch Zdzie. 0-1 0-3
14/06 19:00 7433 GKS Jastr. v BKS Stal. 3-0 4-0
14/06 19:00 7434 Gornik Zabrz. v Unia Turza. 0-0 0-1
14/06 19:00 7435 Rekord Biels. v Piast Zmigr. 1-1 2-1
14/06 19:00 1384 Toronto Fc. v Orlando City. 1-0 1-0
14/06 19:00 5108 ASKO Kottm. v SK Treib. 1-0 2-0
14/06 20:00 5110 ASK Klage. v Austria Klage. 0-1 1-2
14/06 20:00 5109 VST Voelk. v Annabichler SV. 0-2 0-2
14/06 23:00 9585 Kari v Reynir Sandg. 1-0 4-1
14/06 23:00 9586 Afrika v Vatnaliljur 0-0 1-3
14/06 19:30 9587 Kalmar FF. v Mjallby Aif. 2-0 4-1
14/06 21:15 9588 IFK Lidin. v Sollentuna FK. 0-0 1-1
14/06 16:00 5104 Ferro Carri. v Argentinos JRS. 0-0 0-0
14/06 19:00 7436 Sleza Wrocl. v Miedz II. 1-0 2-0
Tenis   Primul Set Final
14/06 12:00 8977 Hanfmann Y. v Zverev M. 0-1 0-2
14/06 14:30 1912 Johnson S. v Kohlschreiber P. 0-1 1-2
14/06 17:25 8963 Federer R. v Haas T. 1-0 1-2
14/06 19:40 8974 Struff J-L. v Pouille L. 1-0 1-2
14/06 12:00 1905 Bedene Al. v Escobedo E. 1-0 2-0
14/06 16:15 8972 Seppi A. v Muller G. 0-1 0-2
14/06 16:35 1908 Mannarino A. v Zverev A. 0-1 0-2
14/06 18:00 1907 Mahut N. v Benneteau J. 1-0 1-2
14/06 13:00 1931 Vekic D. v Boserup J. 1-0 2-0
14/06 14:35 1929 Barty A. v Fett J. 1-0 2-0
14/06 14:50 8975 Linette M. v Ahn K. 0-1 0-2
14/06 15:45 8980 Pironkova T. v Nara K. 1-0 2-0
14/06 12:00 1932 Giorgi C. v Witthoeft C. 0-1 0-2
14/06 13:25 8987 Petkovic A. v Vikhlyantseva N. 0-1 1-2
14/06 13:50 8976 Tsurenko L. v Krejsova P. 1-0 2-0
14/06 14:10 1904 Cibulkova D. v Lottner A. 0-1 1-2
14/06 18:20 1934 Kontaveit A. v Flipkens K. 0-1 2-1
14/06 13:00 7662 Chan H-C. v Weinhold A. 0-1 2-1
14/06 14:55 7665 Dabrowski G. v Adamczak M. 0-1 0-2
14/06 16:10 1901 Kawa K. v Jurak D. 0-1 0-2
14/06 16:35 7661 Barthel M. v Mchale C. 0-1 1-2
14/06 18:40 7664 Chuang C-J. v Konta J. 1-0 1-2
14/06 12:00 6525 Sa A. v Raja P. 1-0 2-0
14/06 13:25 6518 Gonzalez S. v Griekspoor T. 1-0 2-1
14/06 15:05 6523 Kubot L. v Petzschner P. 1-0 2-0
14/06 16:30 8973 Lipsky S. v Klaasen R. 0-1 0-2
14/06 12:00 6545 Troicki V.. v Daniell M. 0-1 1-2
14/06 13:25 6502 Baker B. v Murray J. 0-1 1-2
14/06 15:25 6503 Marach O. v Monroe N. 1-0 2-0
14/06 18:00 6538 Bryan B. v Tomic B. 1-0 2-0
14/06 12:00 1916 Moore J. v Hogenkamp R. 0-1 1-2
14/06 15:10 1914 Kato M. v Cako J. 0-1 0-2
14/06 16:45 1915 Knoll X. v Mertens E. 1-0 2-0
14/06 18:20 1913 Jankovic J. v Melichar N. 0-1 1-2
14/06 13:00 1940 Berankis R. v Sela D. 0-1 0-2
14/06 13:00 1923 Fabbiano T. v Bhambri Y. 1-0 2-0
14/06 14:50 1942 Stakhovsky S. v Marchenko I. 1-0 2-0
14/06 17:20 6511 Glasspool L. v Polmans M. 1-0 2-0
14/06 13:00 1926 Dima D. v Daniel T. 0-1 0-2
14/06 13:00 6579 Sousa P. v Milojevic N. 1-0 2-0
14/06 14:20 1927 Harris L. v Quinzi G. 0-1 0-2
14/06 19:30 1935 Sakharov G. v Oliveira G. 1-0 2-1
14/06 15:00 8982 Andreozzi G. v Bagnis F. 1-0 2-0
14/06 15:00 8983 Ramanathan R. v Ofner S. 1-0 2-1
14/06 17:30 1919 Albot R. v Bellotti R. 0-1 2-1
14/06 20:05 6504 Lorenzi P. v Djere L. 0-1 2-1
14/06 22:40 6516 Bolelli S. v Sandgren T. 1-0 1-2
14/06 11:30 1936 Chazal M. v De Greef. 0-1 2-1
14/06 13:50 1903 Satral J. v Ruud C. 0-1 0-2
14/06 15:20 1917 Janvier M. v Bourgue M. 0-1 0-2
14/06 19:00 1937 Grigelis L. v Auger Alias. 1-0 1-2
14/06 18:05 8984 Giannessi A. v Cerretani J. 0-1 0-2
14/06 19:25 8985 Podlipnik-Castillo H. v Bagnis F. 0-1 1-2
14/06 21:00 7627 Behar A. v Arevalo M. 1-0 2-0
14/06 15:15 7637 Kowalczyk M. v Bangoura S. 1-0 2-1
14/06 16:05 7638 Krawietz K. v Daniel T. 1-0 2-0
14/06 17:10 7634 Balazs A. v Milojevic N. 1-0 2-0
14/06 18:15 6509 Bednarek T. v Carballes Baena. 1-0 1-2
14/06 16:15 1924 Groth S. v Reid M. 1-0 1-2
14/06 17:40 6521 Bhambri Y. v Klein B. 0-1 1-2
14/06 18:30 7648 Brunstrom J. v Fabbiano T. 1-0 2-0
14/06 11:30 7623 Coppejans K. v Gille S. 0-1 1-2
14/06 11:30 7625 Hemery C. v Hsieh C-P. 0-1 0-2
14/06 12:55 7626 Kretschmer G. v De Paula. 1-0 2-0
14/06 13:10 1921 Garin C. v Golubev A. 1-0 2-0
14/06 14:20 7631 Lamasine T. v Jacq G. 1-0 2-0
14/06 12:00 9525 Gajewski K. v Kolar Z. 0-1 0-2
14/06 12:00 9526 Hocevar R. v Mridha J. 1-0 2-0
14/06 12:00 9527 Stanek R. v Heller P. 0-1 0-2
14/06 13:15 9535 Majchrzak K. v Von Masso. 1-0 2-0
14/06 17:00 4189 Artunedo A. v Pla Malfe. 0-1 0-2
14/06 17:00 4191 Ruepke L. v Brancaccio R. 0-1 2-1
14/06 17:00 4192 Semmler M. v Moore 0-1 0-2
14/06 17:30 4193 Syromolotov Netre. v Zapata Miral. 1-0 1-2
14/06 19:00 4188 Artunedo Marti. v Lizariturry J. 1-0 2-0
14/06 19:15 4190 Ricca G. v Nolan D. 0-1 1-2
14/06 20:05 4194 Vivero Gonza. v Hernando Ruano. 1-0 2-0
14/06 21:55 4195 Winter Lopez. v Gomez-Herrera C. 0-1 0-2
14/06 17:00 6281 Chang J. v Gojo B. 0-1 0-2
14/06 17:00 9529 Lovett K. v Harrison C. 0-1 0-2
14/06 17:00 9531 Paul T. v Corwin F. 0-1 0-2
14/06 17:00 9534 Woog J. v Martinez L. 0-1 0-2
14/06 18:30 9533 Smith R. v Gooch D. 0-1 0-2
14/06 18:35 6286 Spencer W. v Ho J. 1-0 2-0
14/06 18:50 6282 Eubanks C. v Hopkins D. 1-0 2-0
14/06 19:00 9532 Shane R. v Holt B. 0-1 0-2
14/06 20:05 9530 Parr C. v Harper M. 1-0 1-2
14/06 20:20 9528 Harris A. v Peniston R. 1-0 2-0
14/06 02:00 9520 Simmonds C. v Sotnikova A. 1-0 2-1
14/06 16:00 9522 Daavettila S. v Santamaria S. 1-0 2-0
14/06 16:00 9523 Graham A. v Embree L. 0-1 0-2
14/06 16:00 6267 Rogowska O. v Carter H. 0-1 1-2
14/06 16:50 9521 Chang S. v Sebov K. 0-1 0-2
14/06 18:00 6268 Bektas E. v Sharma A. 1-0 1-2
14/06 18:05 6269 Emma v v Elbab. 0-1 0-2
14/06 19:15 6274 Guarachi A. v Gordon M. 0-1 0-2
14/06 20:00 6276 Sanford A. v Kingsley R. 0-1 1-2
14/06 20:20 6273 Forbes A. v Lahey A. 0-1 1-2
14/06 20:50 6271 Anderson R. v Coppoc M. 1-0 2-0
14/06 16:00 2275 Gutierrez O. v Souto D. 0-1 0-2
14/06 16:00 2276 Lipovsek P. v Severino C. 0-1 0-2
14/06 16:00 9511 Miele A. v Hidalgo G. 0-1 2-1
14/06 17:55 2284 Egea F. v Santos N. 1-0 2-1
14/06 18:00 2278 Cerundolo F. v Varillas Patin. 1-0 2-0
14/06 18:10 2277 Casanova H. v Rodriguez 1-0 2-0
14/06 20:25 2287 Galarza J. v Espin Busle. 0-1 2-1
14/06 20:55 2288 Villanueva G. v Juarez F. 1-0 2-0
14/06 13:00 1314 Boulter K. v Murray S. 1-0 2-1
14/06 13:00 9152 Van Uytva. v Mestach A. 1-0 2-0
14/06 14:35 6303 Sanchez M. v Savinykh V. 1-0 2-0
14/06 14:45 7083 Krunic A. v Erakovic M. 0-1 2-1
14/06 15:10 7102 Raina A. v Broady N. 0-1 0-2
14/06 16:35 2318 Kerkhove L. v Taylor G. 0-1 0-2
14/06 16:40 7085 Kudryavtseva A. v Andreescu B-V. 1-0 1-2
14/06 16:45 2293 Heisen v v Apple. 0-1 2-1
14/06 17:50 1312 Blinkova A. v Paolini J. 1-0 2-0
14/06 04:00 5138 Goh S. v Tanaka Y. 1-0 1-2
14/06 04:00 5139 Habusawa T. v Watanuki Y. 0-1 0-2
14/06 04:00 5140 Sakai Y. v Ono Y. 1-0 2-0
14/06 04:00 5141 Shimabukuro S. v Kwon O-H. 1-0 2-1
14/06 06:00 7091 Nagao K. v Ichikawa T. 1-0 2-0
14/06 06:00 7092 Nikles J. v Onozawa A. 0-1 0-2
14/06 06:55 4169 Sano K. v Higa A. 1-0 2-0
14/06 07:00 7089 Kikuchi G. v Matsuo Y. 1-0 2-0
14/06 08:30 7078 Furuta I. v Uesugi T. 1-0 2-0
14/06 08:40 7088 Ito Y. v Ehara H. 0-1 0-2
14/06 08:45 7087 Inoue H. v Fukuda S. 1-0 1-2
14/06 08:50 7090 Kishi R. v Watanuki K. 0-1 0-2
14/06 18:00 2313 Brooksby J. v Halebian A. 1-0 1-2
14/06 18:00 6275 Lin W. v Navarro S. 1-0 2-0
14/06 18:00 6278 Schalet M. v Gosea F. 0-1 0-2
14/06 18:00 2314 Smith R. v Mbithi M. 1-0 2-0
14/06 18:00 2315 Tikhomirov M. v Berdusco B. 1-0 2-0
14/06 19:50 7066 Callahan H. v Gozun A. 1-0 2-0
14/06 20:45 6272 Blumenberg A. v Uchida K. 0-1 0-2
14/06 20:50 7067 Sinclair C. v Monette S. 1-0 1-2
14/06 21:50 7069 Nevolo D. v Leduc M-A. 1-0 2-0
14/06 23:40 7068 Johns C. v Hadavi S-H. 1-0 1-2
14/06 09:00 9512 Bar D. v Kobelt P. 0-1 2-1
14/06 09:00 9513 Bulis M. v Escoffier A. 1-0 2-1
14/06 09:00 9514 Elia A. v Patael B. 0-1 0-2
14/06 09:00 9515 Gelhardt L. v Guez D. 1-0 1-2
14/06 11:00 9517 Olivetti A. v Mitjana L. 1-0 2-1
14/06 11:45 9518 Pervolarakis M. v Ovil O. 0-1 0-2
14/06 12:00 9519 Pulgar Garci. v Marsalek J. 0-1 0-2
14/06 12:50 9516 Diaz-Figueroa C. v Pietri B. 0-1 0-2
14/06 05:00 5137 Commings M. v Tan L-W. 1-0 1-2
14/06 05:00 5146 Takahashi Y. v Lo C. 1-0 2-0
14/06 05:00 5147 Takeuchi K. v Chiu Yu. 1-0 2-0
14/06 05:00 5149 Watanuki Y. v Chen Y-F. 1-0 2-0
14/06 06:40 5145 Niki T. v Imai S. 1-0 2-0
14/06 06:45 5143 Ho R. v Nguyen D. 0-1 0-2
14/06 07:55 5142 Fujii S. v Tearney F. 1-0 2-0
14/06 08:25 5144 Hu N. v Wang C-C. 1-0 2-0
14/06 04:00 7096 Choi S. v Jeong Y-H. 0-1 0-2
14/06 04:00 4170 Chung Y. v Son J. 1-0 2-0
14/06 04:00 7097 Kim C-E. v Lee D. 0-1 2-1
14/06 04:00 4172 Kim J. v Yoo D. 0-1 0-2
14/06 04:00 4174 Oh S-G. v Lee T-W. 0-1 0-2
14/06 06:05 4173 Lee J. v Chung H. 0-1 1-2
14/06 06:35 4175 Shin S. v Lim Y-K. 0-1 0-2
14/06 08:25 4171 Kim H-J. v Kang K. 1-0 1-2
14/06 12:00 2291 Nagy P. v Blanch U. 0-1 1-2
14/06 12:00 2292 Ruppli A. v Jaloviec M. 0-1 0-2
14/06 12:00 2294 Sachko v v Mena. 0-1 0-2
14/06 13:15 2295 Kern R. v Dmitriev K. 0-1 0-2
14/06 15:30 4158 Valkusz M. v Godry L. 1-0 2-0
14/06 17:20 2299 Press F. v Piros Z. 0-1 0-2
14/06 13:00 1305 Grymalska A. v Grabher J. 0-1 1-2
14/06 13:00 1306 Lukacs V.. v Rodriguez V. 0-1 2-1
14/06 13:00 1316 Vrljic A. v Pella C. 1-0 2-0
14/06 13:30 1313 Poznikhirenko G. v Pera B. 0-1 0-2
14/06 15:10 1304 Ferrando C. v Meliss V. 1-0 2-0
14/06 15:40 1308 Pantuckova G. v Vasylyeva A. 0-1 0-2
14/06 16:00 1307 Matteucci A. v Di Giuse. 0-1 2-1
14/06 19:30 1303 Andrei L-I. v Bronzetti L. 0-1 0-2
14/06 10:00 4178 Craciun T. v Vilaro A. 0-1 0-2
14/06 10:00 4181 Jecan M. v Sakamoto P. 0-1 2-1
14/06 11:45 4182 Luncanu P-A. v Kekercheni F. 1-0 2-0
14/06 12:30 4187 Torge D. v Vilardo F. 0-1 0-2
14/06 13:15 4177 Apostol B. v Bensoussan S. 0-1 0-2
14/06 13:20 4180 Durnescu E. v Kalenichenko D. 0-1 0-2
14/06 13:40 4179 Dica N-G. v Danes A. 0-1 0-2
14/06 15:45 4185 Ornago F. v Briand J. 1-0 2-0
14/06 15:50 4186 Petrone A. v Ghilea V-A. 1-0 2-0
14/06 12:00 2296 Fonio G. v Baldi F. 1-0 2-0
14/06 12:00 2297 Luz O. v Marcora R. 1-0 2-0
14/06 13:50 2300 Galovic v v Truse. 1-0 2-0
14/06 14:10 2298 Frigerio L. v Pellegrino A. 0-1 0-2
14/06 16:50 4159 Bortolotti M. v Ritschard A. 0-1 0-2
14/06 16:50 4160 Pospisil J. v Agamenone F. 1-0 1-2
14/06 18:45 2301 Antonescu V.. v Virgili Ad. 1-0 2-1
14/06 21:20 2302 Collarini A. v Basso A. 1-0 2-0
14/06 10:00 8914 Dadaciu S. v Ene C. 0-1 0-2
14/06 10:00 8917 Hering K. v Prisacariu A. 1-0 2-0
14/06 10:00 8918 Kruijer N. v Bulgaru M. 0-1 0-2
14/06 11:30 8915 Davidescu G. v Vaneva Z. 0-1 2-1
14/06 11:30 8920 Stinga T. v Bhatia R. 0-1 0-2
14/06 11:30 8341 Tiron E. v Mihaylova G. 0-1 2-1
14/06 14:00 8916 Fetecau I. v Vangelova A. 1-0 2-0
14/06 14:35 8342 Tutunaru L. v Craciun G-A. 0-1 0-2
14/06 17:00 8919 Rosca A. v Ghitescu A. 1-0 2-0
14/06 06:00 7067 Chen Ti. v Kerdlaphee K. 1-0 2-0
14/06 06:00 4196 Isarow P. v Rawat S. 1-0 1-2
14/06 06:00 7070 Jankovits Y. v Puttergill C. 1-0 2-0
14/06 06:00 4197 Yevseyev D. v Habib H. 1-0 1-2
14/06 07:20 7073 Li Y. v Kelly D. 0-1 0-2
14/06 07:45 7071 Bourchier H. v Song E. 1-0 2-0
14/06 08:05 7075 Ly N. v Trinh L. 0-1 1-2
14/06 08:40 7072 Larriere C. v Fancutt T. 1-0 2-0
14/06 04:00 9113 Choi J-H. v Park S. 1-0 2-0
14/06 04:00 9114 Jeong S. v Yoshitomi A. 1-0 2-1
14/06 05:00 2275 Ku Y. v Kim J-E. 0-1 0-2
14/06 05:35 2276 Cheapchandej P. v Yea H. 1-0 1-2
14/06 05:50 2278 Sul Y-N. v Kijima M. 0-1 0-2
14/06 06:30 2277 Lee J. v Larkin S. 0-1 0-2
14/06 06:40 8343 Saigo Y. v Kim D. 1-0 1-2
14/06 06:50 8344 Wongteanchai V.. v Tan L. 1-0 2-0
14/06 07:15 2279 Baba S. v Lee S-J. 1-0 2-0
14/06 08:45 2280 Luangnam N. v Bhambri P. 1-0 2-1
14/06 09:45 2281 Noordin J. v Lee E. 1-0 2-1
14/06 10:00 9536 Boyer D. v Descotte M. 1-0 2-0
14/06 10:00 8911 Stoute I. v Cronje L. 1-0 1-2
14/06 10:00 8912 Sunish D. v Itzstein Z. 1-0 1-2
14/06 11:55 9540 Scholtz N. v Britto L. 1-0 2-1
14/06 12:40 9539 Kanar J. v Fynn M. 1-0 2-0
14/06 13:40 9538 Feitt F. v Copeland M. 1-0 2-0
14/06 14:30 9537 Dollman T. v Lock B. 0-1 0-2
14/06 14:30 8913 Turini T. v Sibanda M. 0-1 2-1
14/06 04:00 8347 Minokoshi M. v Ishino A. 1-0 2-0
14/06 04:00 8348 Miyamoto A. v Ushijima R. 0-1 0-2
14/06 04:00 8350 Patterson T. v Uchijima M. 1-0 2-0
14/06 04:00 8352 Tjandramulia O. v Cheong N. 1-0 2-0
14/06 05:35 8351 Takahashi R. v Sawayanagi R. 0-1 0-2
14/06 05:45 8346 Bozovic A. v Kuwata H. 1-0 2-0
14/06 08:00 1309 Han N-L. v Ikeda R. 1-0 2-0
14/06 08:00 1311 Saito Y. v Kim, Na. 0-1 0-2
14/06 08:15 1310 Ninomiya M. v Matsumoto A. 1-0 2-0
14/06 11:00 8393 Cuk P. v Scala C. 1-0 2-1
14/06 11:00 8921 Curovic T. v Pairone G. 0-1 0-2
14/06 11:00 5148 Sugnaux T. v Jurasic M. 1-0 2-0
14/06 12:25 4162 Palcic S. v Eric D. 0-1 0-2
14/06 13:00 5139 Schaeder L. v Prati F. 1-0 2-0
14/06 13:00 5141 Stosic A. v Szupper M. 0-1 1-2
14/06 16:00 4200 Potocnik N. v Spremo M. 1-0 2-1
14/06 18:25 4161 Kurz K. v Klanecek S. 1-0 2-0
14/06 13:00 6264 Kladivova A. v Laboutkova A. 1-0 2-0
14/06 13:00 6265 Kolodziejova M. v Gadient N. 1-0 2-0
14/06 13:00 8391 Sumova D. v Januskova P. 1-0 2-0
14/06 15:00 8383 Kulikova Y. v Kilnarova M. 0-1 0-2
14/06 15:00 6266 Rottmann N. v Hindova D. 0-1 2-1
14/06 11:30 8372 Hatouka Y. v Demidova D. 1-0 2-0
14/06 11:30 5150 Lodikova D. v Detiuc A. 0-1 1-2
14/06 12:05 2283 Pogrebnyak v v Vostr. 0-1 0-2
14/06 12:45 2285 Tolibova S. v Paulenka K. 1-0 2-0
14/06 13:15 2282 Bovy M. v Zhuravleva A. 1-0 2-1
14/06 11:00 9141 Bekefi B. v Mrdeza T. 0-1 0-2
14/06 11:00 9142 Bogdan A. v Bara I. 0-1 0-2
14/06 11:00 9143 Buzarnescu M. v Schneider P. 1-0 2-0
14/06 11:00 9131 Eikeri U. v Panova A. 0-1 0-2
14/06 12:30 9146 Hercog P. v Kovinic D. 0-1 1-2
14/06 12:45 9145 Galfi D. v Jaksic J. 1-0 2-0
14/06 13:05 9147 Karatantcheva S. v Pereira T. 0-1 2-1
14/06 13:15 7096 Haas B. v Jorovic I. 1-0 2-0
14/06 14:15 8362 Udvardy P. v Zidansek T. 0-1 0-2
14/06 15:35 8363 Zaja A. v Radanovic D. 0-1 0-2
14/06 11:30 7076 Eraydin B. v Paigina M. 1-0 2-0
14/06 11:30 7077 Soler Espin. v Gamiz A. 0-1 0-2
14/06 13:00 7079 Hesse A. v Zarazua R. 0-1 2-1
14/06 13:25 7080 Hozumi E. v Perrin C. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
14/06 21:30 5273 Valencia v Real Madri. 36-35 81-64
14/06 21:45 5274 Aquila Baske. v Umana Reyer. 38-33 67-73
14/06 05:00 8604 L.A. Spark. v Dallas Wings. 0-0 97-87
14/06 21:30 8606 Basic-Fit Bruss. v Oostende 0-0 64-77
14/06 14:00 8607 San Migue. v Purefoods Star. 0-0 111-110
14/06 19:30 8608 Radnicki Beogr. v Steaua Rosie. 0-0 76-91
14/06 18:00 6350 Lituania U20. v Belarus U20. 32-26 51-52
Handbal   Pauză Final
14/06 22:00 8018 Spania (F). v Ucraina (F). 14-5 22-20
14/06 20:30 8001 Olanda v Danemarca 10-18 24-36
14/06 21:45 8003 Serbia v Polonia 19-19 34-34
14/06 18:30 8005 Finlanda v Austria 15-21 36-39
14/06 19:00 8007 Bosnia &. v Spania 11-14 19-25
14/06 21:30 8011 Portugalia v Germania 16-15 26-29
14/06 21:30 8015 Belgia v Norvegia 15-20 27-43
14/06 14:00 8953 Moldova v China 11-15 22-29
Hochei   Pauză Final
14/06 02:00 6000 Grand Rapid. v Syracuse Crunc. 0-1 4-3
Futsal   Pauză Final
14/06 21:45 3938 Ponzio Pesca. v Luparense Calci. 1-2 3-3
Badminton   Pauză Final
14/06 10:40 5403 Lee C-W. v Sugiarto T. 0-0 2-1
14/06 11:20 5401 Anthony G. v Prannoy H. 0-0 0-2
14/06 11:20 5364 Junpeng Z. v Huang Y. 0-0 2-0
14/06 11:30 5400 Chen L. v Zwiebler M. 0-0 2-0
14/06 12:00 5402 Hsu J. v Jonatan C. 0-0 0-2
14/06 12:00 5406 Sai Prane. v Son Wh. 0-0 0-2
14/06 12:40 5362 Axelsen v v Holst. 0-0 1-2
14/06 12:50 5407 Shi Y. v Lee 0-0 2-0
14/06 13:20 5363 Chong W. v Sakai K. 0-0 0-2
14/06 14:00 5405 Saensomboonsuk T. v Ouseph R. 0-0 1-2
14/06 14:40 5409 Tian H. v Ng Kl. 0-0 1-2
14/06 14:40 4112 Wang v Lin D. 0-0 2-0
14/06 14:50 5408 Srikanth N. v Wong W. 0-0 2-1
14/06 15:20 5404 Leverdez B. v Jorgensen J. 0-0 0-2
14/06 15:30 5411 Hu Y. v Antonsen A. 0-0 0-2
14/06 15:30 4111 Vittinghus H-K. v Chou Tc. 0-0 0-2
14/06 06:00 4115 Gideon M. v Astrup Soren. 0-0 0-2
14/06 06:40 4124 Liu C. v Ong Y. 0-0 2-0
14/06 08:00 4118 Hoki T. v Christiansen M. 0-0 0-2
14/06 08:40 4120 Junhui L. v Chung O. 0-0 2-0
14/06 09:20 5367 Endo H. v Setiawan H. 0-0 1-2
14/06 09:30 4114 Chai B. v Chrisnanta D. 0-0 2-1
14/06 10:00 5366 Cahyono A. v Karandasuwardi R. 0-0 0-2
14/06 10:00 4123 Lee J-H. v Law C. 0-0 2-0
14/06 10:10 5365 Alfian F. v Rankireddy S. 0-0 2-0
14/06 10:40 4122 Kedren K. v Ahsan M. 0-0 2-1
14/06 13:20 4119 Ivanov v / Sozon. 0-0 2-1
14/06 14:10 4116 Goh S. v Yao C. 0-0 0-2
14/06 15:20 4113 Angriawan B. v Boe M. 0-0 1-2
14/06 16:00 5368 Issara B. v Kristanto C. 0-0 2-0
14/06 06:00 9767 Matsutomo M. v Xiaohan Y. 0-0 0-2
14/06 06:10 6867 Fukushima Y. v Kani S. 0-0 2-0
14/06 06:40 9771 Tanaka S. v Lim Y. 0-0 2-1
14/06 06:50 9762 Fukuman N. v Hanadia K. 0-0 2-0
14/06 07:20 4150 Chang Y. v Fruergaard M. 0-0 2-0
14/06 07:30 9768 Polii G. v Chae Y. 0-0 2-1
14/06 08:00 6868 Luo Yi. v Emanuela A. 0-0 2-1
14/06 08:10 9766 Mapasa S. v Haris D. 0-0 0-2
14/06 08:40 9770 Supajirakul P. v Nuraidah T. 0-0 2-0
14/06 08:50 5414 Barkah Y. v Awanda A. 0-0 1-2
14/06 09:20 4149 Bao Y. v Jung K. 0-0 0-2
14/06 12:10 6866 Fitriani D. v Ponnappa A. 0-0 2-1
14/06 12:40 5410 Chow M. v Chen Q. 0-0 1-2
14/06 13:30 9769 Poon L. v Hoo 0-0 2-0
14/06 14:00 9765 Kim H. v Pedersen C. 0-0 0-2
Baseball   Rezultat
14/06 02:05 9025 Pittsburgh Pirat. v Colorado Rocki. 5-2
14/06 02:05 9026 Washington Natio. v Atlanta Brave. 10-5
14/06 02:07 9027 Toronto Blue. v Tampa Bay. 1-8
14/06 02:10 9028 Boston Red. v Philadelphia Phill. 4-3
14/06 02:10 9029 Cleveland India. v Los Angel. 5-7
14/06 02:10 9030 Detroit Tiger. v Arizona Diamo. 6-7
14/06 02:10 9751 Miami Marli. v Oakland Athle. 8-1
14/06 02:10 9752 New York. v Chicago Cubs. 3-14
14/06 03:10 9753 Chicago White. v Baltimore Oriol. 6-1
14/06 03:10 9754 Houston Astro. v Texas Range. 2-4
14/06 03:10 9755 Minnesota Twins. v Seattle Marin. 20-7
14/06 03:15 9756 St. Louis. v Milwaukee Brewe. 5-8
14/06 05:07 9757 Los Angel. v New York. 3-2
14/06 05:10 9758 San Diego. v Cincinnati Reds. 6-2
14/06 05:15 9759 San Franc. v Kansas City. 1-8
14/06 19:10 7670 Miami Marli. v Oakland Athle. 11-6
14/06 22:40 7671 San Diego. v Cincinnati Reds. 4-2
14/06 22:45 7672 San Franc. v Kansas City. 2-7
14/06 23:05 7673 Washington Natio. v Atlanta Brave. 2-13
14/06 12:30 7295 Doosan Bears. v Lg Twins. 1-5
14/06 12:30 7666 Lotte Giant. v Kia Tiger. 3-6
14/06 12:30 7667 Nexen Heroe. v Nc Dinos. 8-4
14/06 12:30 7668 Samsung Lions. v Kt Wiz. 5-7
14/06 12:30 7669 Sk Wyver. v Hanwha Eagle. 6-3
14/06 12:00 7281 Chunichi Drago. v Hokkaido Nippo. 5-7
14/06 12:00 7282 Hanshin Tiger. v Saitama Seibu. 2-4
14/06 12:00 7283 Hiroshima Carp. v Orix Buffa. 7-6
14/06 12:00 7284 Yakult Swall. v Rakuten Golde. 3-2
14/06 12:00 7285 Yokohama Dena. v Chiba Lotte. 5-2
14/06 12:00 7286 Yomiuri Giant. v Fukuoka S.Haw. 3-0
14/06 03:00 7287 Diablos Rojos. v Sultanes De. 8-10
14/06 03:00 7288 Pericos De. v Guerreros De. 6-8
14/06 03:15 7289 Broncos De. v Rojos Del. 6-5
14/06 03:30 7290 Rieleros De. v Vaqueros De. 8-7
14/06 03:30 7291 Saraperos De. v Generales De. 4-5
14/06 04:00 7292 Olmecas De. v Leones De. 1-0
14/06 04:00 7293 Piratas De. v Tigres De. 1-2
14/06 05:35 7294 Toros De. v Acereros De. 7-6
Polo   Pauză Final
14/06 20:30 6396 Serbia v Australia 2-3 14-5
Sah   Pauză Final
14/06 17:00 9431 Anand V.. v Nakamura H. 0-0 0-0
14/06 17:00 9432 Karjakin S. v Aronian L. 0-0 0-1
14/06 17:00 9433 Kramnik v v Carls. 0-0 1-0
14/06 17:00 9434 So W. v Caruana F. 0-0 0-0
14/06 17:00 9435 Vachier-Lagrave M. v Giri A. 0-0 0-1
Cricket   Rezultat
14/06 12:30 6220 Anglia v Pakistan 0-1
Pesapallo   Pauză Final
14/06 18:00 6247 Kajaanin Pallo. v Kempeleen Kiri. 0-0 1-1
14/06 18:00 6242 Kempeleen Kiri. v Hyvinkaan Tahko. 0-0 0-2
14/06 18:00 6248 Lappajarven Veiko. v Kirittaret Jyvas. 0-0 0-2
14/06 18:00 6249 Mansen Rapsa. v Pesa Ysit. 0-0 1-0
14/06 18:00 6250 Oulun Lippo. v Maila-Jussit (F). 0-0 2-0
14/06 18:00 6251 R. Lukko. v Lapuan Virki. 0-0 0-1
E-sport   Pauză Final
14/06 11:00 3307 Sktelecom T1. v MVP 1-0 2-0
14/06 14:00 3308 Ever8 Winne. v BBQ Olive. 1-0 1-2
14/06 20:00 3305 Virtus.Pro v Team Empir. 1-0 2-0
14/06 23:00 3306 Team NP. v LGD-Gaming 0-1 1-2
14/06 03:30 9161 Blight Gamin. v Mask OFF. 0-0 0-1
14/06 04:30 9162 Flipsid3 Tacti. v French Canad. 0-0 0-1
14/06 05:30 9163 Prospectsgg v Rise Natio. 0-0 0-1
14/06 06:30 9164 EnterGG v Guerrilla Tacti. 0-0 0-1
14/06 12:00 3290 Chiefs v Astral 0-0 1-0
14/06 12:00 3294 Skyfire v Legacy 0-0 0-1
14/06 12:30 3295 Funky Monke. v Riot 0-0 1-0
14/06 14:30 3296 Skyfire v Node 0-0 1-0
14/06 18:00 3297 Pride v Binary Drago. 0-1 0-2
14/06 19:30 3298 Gambit Gamin. v North Acade. 0-0 0-1
14/06 20:30 3299 Gambit Gamin. v Pride 0-0 1-0
14/06 21:00 3300 Flipsid3 v Planetkey 0-0 1-0
14/06 21:00 3301 Gux &. v BPRO 0-0 1-0
14/06 21:00 3302 Team 123. v Extatus 0-1 0-2
14/06 22:00 3303 Flipsid3 v Skitlite 0-0 1-0
14/06 23:00 3304 Gatekeepers v Planetkey 0-0 1-0
14/06 08:00 3291 Joy Dream. v Team Fight. 0-0 2-1
14/06 09:45 3292 Oh My. v Star Horn. 0-0 1-2
14/06 11:45 3293 Team Hurri. v Vici Gamin. 0-1 1-2
14/06 12:30 3309 Gumiho v Maru 0-0 4-2
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Decizia nr. 925 din 19.05.2016