Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
15/06 14:30 7449 Addis Ababa. v Saint Georg. 0-3 0-3
15/06 17:30 3320 UTA v ACS Poli. 1-2 1-3
15/06 18:30 2109 HJK Helsi. v Jjk Jyvas. 2-0 4-0
15/06 18:30 7859 Ungaria v Polonia 0-1 1-1
15/06 19:45 7860 Bosnia &. v Cehia 0-1 0-4
15/06 21:00 7861 Romania v Franta 0-0 1-0
15/06 22:15 7862 Slovenia v Rusia 0-0 0-1
15/06 22:00 3737 Cadiz Cf. v Tenerife 0-0 1-0
15/06 18:00 1578 Bayern Munic. v Fc Wacke. 2-0 3-1
15/06 19:00 9567 Favoritner AC. v KSV 1919. 1-1 1-2
15/06 19:00 9568 Terek Grozn. v FK Gabal. 0-0 1-0
15/06 21:00 9212 Flamengo Rj. v Iranduba Am. 0-2 2-2
15/06 21:00 9211 Go Audax. v Santos Sp. 0-1 0-3
15/06 00:30 1357 Mo Bejai. v Na Husse. 0-0 1-1
15/06 00:30 1359 Usm Alger. v Js Saour. 1-1 5-2
15/06 00:30 1360 Usm Bel. v Mc Alger. 3-1 3-2
15/06 18:30 5640 Neman G.. v Fc Minsk. 1-0 3-1
15/06 19:00 5641 Fc Gorod. v Fc Gomel. 0-0 0-0
15/06 20:00 5644 Fc Krumk. v Fc Sluts. 0-0 1-1
15/06 23:00 5210 El Nasr. v Tanta 0-0 0-1
15/06 23:00 5211 El Shark. v Talaea El. 0-0 0-0
15/06 23:00 5212 El Zamal. v Aswan Fc. 0-0 1-0
15/06 23:00 5213 Ismaily Sc. v El Dakly. 0-0 3-0
15/06 19:00 1576 Fc Elva. v Jk Talli. 0-1 0-1
15/06 16:30 1358 Ps Mitra. v Gresik Unite. 2-0 3-1
15/06 21:00 2514 Ibv Vestm. v Kr Reykj. 2-1 3-1
15/06 22:15 2515 Fjolnir R.. v Vikingur O.. 1-1 1-1
15/06 23:00 2516 Stjarnan Garda. v Vikingur Reykj. 1-1 1-2
15/06 22:15 2520 Fylkir Reykj. v Fram Reykj. 1-0 2-0
15/06 22:15 2521 Haukar Hafna. v Hk Kopav. 0-0 2-1
15/06 18:00 7691 Utenis v Fk Zalgi. 0-0 0-0
15/06 20:00 7692 Suduva v Lietava Jonav. 1-0 1-1
15/06 17:30 9678 Floya (F). v Valerenga (F). 0-2 0-5
15/06 19:00 9677 Brodd v Viking Fk. 2-2 4-2
15/06 15:30 1577 Zhfk Yenis. v Chertanovo-M (F). 0-0 0-1
15/06 20:30 3779 Tenhults If. v Ullareds Ik. 1-2 1-3
15/06 17:00 1363 Fc Bukha. v Pfk Lokom. 0-0 1-2
15/06 17:00 1364 Otmk Olmal. v Fc Pakht. 0-0 2-0
15/06 17:00 1365 Pfc Shurt. v Nasaf Qarsh. 0-0 1-2
15/06 01:30 7761 Atletico Belo. v Atletico Pr. 0-0 0-1
15/06 01:30 7760 Atletico Goian. v Avai Sc. 2-1 3-1
15/06 01:30 7762 Sport Recif. v Sao Paulo. 0-0 0-0
15/06 01:30 7763 Vitoria Ba. v Botafogo Rj. 0-2 2-2
15/06 03:00 7764 Flamengo Rj. v Ponte Preta. 1-0 2-0
15/06 03:45 7765 Chapecoense Sc. v Vasco Da. 1-1 2-1
15/06 03:45 7766 Corinthians Sp. v Cruzeiro Mg. 1-0 1-0
15/06 03:45 7767 Santos Fc. v Palmeiras Sp. 0-0 1-0
15/06 22:00 7769 Coritiba Pr. v Ec Bahia. 0-0 0-0
15/06 01:15 8021 Universitario De. v Blooming 0-0 0-1
15/06 02:30 8022 Petrolero De. v Bolivar La. 1-0 2-2
15/06 03:30 8023 Oriente Petro. v Cd San. 2-0 4-1
15/06 22:00 8025 Guabira Monte. v Sport Boys. 2-0 3-1
15/06 02:00 1017 Fc Cinci. v Columbus Crew. 0-0 1-0
15/06 02:30 1020 Carolina Railh. v Houston Dynam. 1-1 2-2
15/06 02:30 1019 New Engla. v Rochester Ragin. 1-0 3-0
15/06 02:30 1021 Orlando City. v Miami Fc. 0-2 1-3
15/06 02:30 1022 Philadelphia Union. v Harrisburg City. 2-1 3-1
15/06 03:00 1023 Fc Dalla. v Tulsa Rough. 1-0 2-1
15/06 03:00 1004 Ny Red. v New York. 0-0 1-0
15/06 03:30 1005 Kansas City. v Minnesota Unite. 2-0 4-0
15/06 03:30 1024 Saint Louis. v Chicago Fire. 0-1 0-1
15/06 05:10 1018 Atlanta v Charleston Batte. 1-2 3-2
15/06 05:30 1025 La Galax. v Orange Count. 2-1 3-1
15/06 05:30 1027 San Jose. v San Franc. 2-0 2-0
15/06 06:00 1026 Sacramento Repub. v Real Salt. 3-1 4-1
15/06 03:00 1400 Deportivo Cali. v Atletico Nacio. 1-0 2-0
15/06 03:00 3164 Alianza Lima. v Inti Gas. 1-0 4-0
15/06 21:15 3160 Alianza Atlet. v Fbc Melga. 1-0 1-0
15/06 23:30 3161 Comerciantes Unido. v Utc De. 1-0 1-0
15/06 02:00 5227 Tobacco Road. v Wilmington Hamme. 1-1 4-4
15/06 02:30 5229 Fc Bosto. v Western Mass. 1-0 1-1
15/06 02:30 5230 Fc Lehig. v Ocean City. 0-0 2-1
15/06 02:30 5231 New York. v Jersey Expre. 1-0 4-1
15/06 02:30 5233 Westchester Flame. v Long Islan. 1-1 1-2
15/06 04:00 5234 Southern Calif. v Orange Count. 0-1 0-1
15/06 18:30 7443 FK Chlum. v FK Jarom. 3-1 4-1
15/06 19:00 7444 Admira PR. v Uhelne Sklad. 0-2 0-3
15/06 19:00 7445 MS Brno. v Boskovice . 0-0 0-3
15/06 16:00 7441 Duque De. v Rio Sao. 0-2 1-3
15/06 16:00 9571 Grecal PR. v Rio Branc. 0-0 0-6
15/06 22:00 7440 Sampaio Corre. v Cordino EC. 1-0 2-1
15/06 18:30 7852 FC Futur. v IF Sibbo. 3-0 3-0
15/06 19:00 7856 PEFF v Sisu-Pallo 1-0 1-0
15/06 19:00 7854 Tampereen Peli-. v Pirkkalan Jalka. 1-0 2-0
15/06 19:00 7857 VPS-J v Esse ik. 0-1 3-2
15/06 19:15 7853 Joki v TUPS 1-1 1-1
15/06 19:15 7855 Jyty v TPK 1-2 2-3
15/06 19:15 7851 MPS/Atletico Malmi. v FC Pohu. 2-1 3-1
15/06 19:00 7450 Keski Uusim. v Tips Vanta. 1-0 2-0
15/06 16:30 7870 APR FC. v Bugesera 1-1 1-2
15/06 16:30 7873 Police FC. v Marines Fc. 1-1 4-2
15/06 16:30 7875 Sc Kiyov. v Rayon Sport. 0-1 1-2
15/06 22:15 7858 IR Reykj. v Throttur Reykj. 0-2 0-3
15/06 19:30 7868 Preilu BJSS-. v FK Kalup. 1-3 1-4
15/06 19:30 7864 Salaspils BJSS. v FK Priek. 1-0 3-0
15/06 19:30 7865 Fk Jurni. v New Proje. 2-1 5-1
15/06 20:00 7866 Progress /. v Fk Siriu. 1-0 4-0
15/06 19:00 1580 UKS SMS. v MKS Pogon. 1-0 1-0
15/06 20:00 1579 KKS Lech. v KP Legia. 1-0 2-2
15/06 16:00 7880 Gwardia Kosza. v Chemik Bydgo. 1-0 2-0
15/06 16:00 9561 Jarota Jaroc. v Baltyk Gdyni. 1-1 1-3
15/06 16:00 9562 KKS 1925. v Lesnik Manow. 3-0 4-1
15/06 16:00 9563 KS Chwas. v Elana Torun. 0-0 1-1
15/06 16:00 9564 Lech II. v Polonia Sroda. 1-1 1-1
15/06 16:00 9565 Pogon II. v Vineta Wolin. 0-0 2-0
15/06 16:00 9566 Sokol Klecz. v OKS Swit. 0-1 0-2
15/06 16:00 7451 LEGENDA-SHVSM CHERN. v Zhilstroy-1 Khark. 1-0 1-1
15/06 18:00 7433 Ask Kotti. v Wurmla 0-2 2-2
15/06 18:00 7434 Ask-BSC Bruck. v FC Rohre. 4-0 6-1
15/06 18:00 7435 Kremser SC. v SCU Ardag. 0-0 0-0
15/06 18:00 7436 Leobendorf v SV STRIP. 0-1 3-1
15/06 18:00 7439 ST.Andra/Lav v DSG Sele. 2-0 3-0
15/06 18:00 7437 SV Haitz. v Langenrohr 0-2 2-2
15/06 19:00 7438 FC Union. v Wattens 1B. 1-2 2-4
15/06 16:00 7863 Paidah Black. v KCC FC. 0-1 0-2
15/06 20:00 7448 Skive IK. v Herning Frema. 0-0 3-4
15/06 19:30 7871 Fredrikstad FK. v Baerum SK. 1-1 2-1
15/06 19:30 7872 Nordstrand U19. v Sprint Jeloy. 4-0 9-0
15/06 19:45 7874 Stabaek IF. v Valerenga U19. 1-1 2-2
15/06 20:30 7876 Ham-Kam U19. v Follo U19. 0-1 1-1
15/06 21:15 7877 Lyn Toppf. v Gjelleraasen U19. 4-0 10-0
15/06 21:15 7878 Skeid Oslo. v Raufoss IL. 0-1 0-2
15/06 21:30 7879 Lorenskog U19. v Kongsvinger IL. 0-1 0-4
15/06 20:00 7869 Gefle IF. v FC Djurs. 0-2 0-4
15/06 20:15 7867 Angelholms FF. v Landskrona Bois. 0-0 1-0
15/06 19:45 9569 Kortedala IF. v Landvetter IS. 0-4 1-6
15/06 20:00 7881 Holmalunds IF. v IFK Skovd. 1-1 1-1
15/06 20:00 9570 IK KONGA. v Alvsborg FF. 0-0 2-2
15/06 20:00 9572 Larje-Angereds IF. v IK Svane. 0-1 1-2
15/06 20:00 9575 Marsta IK. v Enebybergs IF. 0-1 2-1
15/06 20:00 9573 Varnamo Sodra. v Myresjo/Vetlanda FK. 3-0 5-1
15/06 21:00 9574 Iggesunds IK. v Strands IF. 0-0 5-0
15/06 16:00 7431 Colon (R). v San Loren. 0-0 1-1
15/06 23:00 7442 Cortulua (F). v Atletico Huila. 1-0 2-0
15/06 02:00 9576 Minnesota Twin. v Minneapolis City. 1-0 2-0
15/06 21:00 1171 Comercial Sp. v Gremio Novor. 0-0 0-1
Tenis   Primul Set Final
15/06 12:00 6501 Chardy J. v Lopez F. 0-1 1-2
15/06 14:30 1910 Berdych T. v Tomic B. 1-0 2-0
15/06 16:10 1911 Janowicz J. v Dimitrov G. 1-0 2-0
15/06 17:50 1918 Paire B. v Gojowczyk P. 1-0 2-0
15/06 12:00 8964 Karlovic I. v Kozlov S. 1-0 2-0
15/06 13:30 6500 Cilic M. v Tipsarevic J. 0-1 2-1
15/06 13:55 1906 Kokkinakis T. v Medvedev D. 0-1 0-2
15/06 13:00 6514 Sakkari M. v Mchale C. 0-1 2-1
15/06 15:00 1930 Konta J. v Wickmayer Y. 1-0 2-0
15/06 16:40 8981 Riske A. v Rybarikova M. 0-1 1-2
15/06 19:30 8986 Safarova L. v Hsieh Su-We. 0-1 2-1
15/06 12:00 1933 Hlavackova A. v Rus A. 0-1 0-2
15/06 15:45 1904 Lottner A. v Rodina E. 0-1 0-2
15/06 15:50 6515 Hogenkamp R. v Konjuh A. 1-0 1-2
15/06 18:00 8988 Sasnovich A. v Mladenovic K. 1-0 1-2
15/06 15:30 7621 Adamczak M. v Boserup J. 0-1 2-1
15/06 20:40 1908 Davis L. v Mchale C. 0-1 0-2
15/06 13:00 8979 Peers J. v Martin F. 0-1 2-1
15/06 17:00 1901 Kubot L. v Gonzalez S. 1-0 2-0
15/06 17:45 7616 Rojer J-J. v Sa A. 1-0 1-2
15/06 15:30 8972 Bryan B. v Daniell M. 0-1 2-1
15/06 12:00 1912 Knoll X. v Cako J. 1-0 2-0
15/06 14:00 1913 Kichenok L. v Melichar N. 1-0 2-1
15/06 16:10 1922 Babos T. v Cibulkova D. 1-0 1-2
15/06 18:30 7622 Hogenkamp R. v Bertens K. 0-1 1-2
15/06 13:00 1941 Opelka R. v Copil M. 0-1 0-2
15/06 14:00 1902 Fratangelo B. v De Schep. 1-0 2-0
15/06 15:50 6520 Millman J. v Smith J-P. 0-1 1-2
15/06 19:35 6512 Klein B. v Groth S. 0-1 0-2
15/06 14:00 1928 Munoz-De La. v Donati M. 1-0 2-1
15/06 14:00 6507 Silva F. v De Loore. 0-1 0-2
15/06 15:40 6506 Balazs A. v Domingues J. 1-0 2-0
15/06 16:45 6508 Otte O. v Carballes Baena. 1-0 2-0
15/06 17:20 7617 Sousa P. v Coria F. 0-1 2-1
15/06 15:00 6517 Travaglia S. v Stebe, Cedri. 1-0 1-2
15/06 18:35 1920 Cecchinato M. v Rublev A. 1-0 2-1
15/06 20:50 8973 Ramanathan R. v Kukushkin M. 0-1 0-2
15/06 22:20 1925 Giannessi A. v Cervantes-Huegun I. 1-0 2-0
15/06 12:00 1938 Lamasine T. v Garin C. 1-0 2-0
15/06 13:30 1939 Reuter Y. v Nedovyesov O. 0-1 0-2
15/06 16:55 8990 Zeballos H. v Ymer E. 1-0 2-0
15/06 20:50 6519 Mathieu P-H. v Trungelliti M. 1-0 2-1
15/06 17:00 6505 Delbonis F. v Marcan D. 1-0 2-0
15/06 18:40 7625 Behar A. v Molchanov D. 1-0 1-2
15/06 18:45 8974 Krawietz K. v Roelofse R. 0-1 1-2
15/06 19:30 8989 Gil F. v Domingues J. 1-0 2-0
15/06 20:25 8975 Balazs A. v Kowalczyk M. 0-1 2-1
15/06 17:30 6513 Copil M. v Kravchuk K. 0-1 0-2
15/06 18:10 8977 Skupski K. v Brunstrom J. 1-0 2-0
15/06 12:00 6510 Arends S. v Ruud C. 1-0 2-0
15/06 15:30 7618 Garin C. v Hsieh C-P. 1-0 2-0
15/06 15:30 7619 Lamasine T. v Kretschmer G. 0-1 0-2
15/06 12:00 2305 Kestelboim M. v Orkin E. 1-0 2-0
15/06 12:00 2306 Tabatruong M. v Eriksson Ziver. 1-0 2-0
15/06 13:25 2304 Dubail J. v Cagnina J. 0-1 0-2
15/06 14:05 2303 Cias P. v Choinski J. 1-0 1-2
15/06 18:00 9542 Aragone Jc. v Ortega-Olmedo R. 0-1 2-1
15/06 18:00 8354 Moore v Zapata Miral. 0-1 2-1
15/06 18:00 2308 Perez Sanz. v Magalhaes Hueb. 0-1 0-2
15/06 19:30 8357 Vivero Gonza. v Ruepke L. 0-1 0-2
15/06 20:00 1317 King E. v Roberts J. 1-0 2-0
15/06 21:45 2307 Nielsen F. v Barroso Campo. 1-0 1-2
15/06 13:00 7086 Boren B. v Fayol C. 0-1 0-2
15/06 14:30 8383 Atucha Gomez. v Koehler M. 0-1 0-2
15/06 15:30 7091 Gravouil T. v Miyazaki Y. 0-1 0-2
15/06 16:00 8385 Ka A. v Gonzalez Encin. 0-1 0-2
15/06 17:10 8384 Fonte Mi. v Geukens B. 1-0 2-0
15/06 17:40 8386 Santos A-F. v Garland J. 0-1 0-2
15/06 19:15 7092 Lumsden M. v Armitano M. 0-1 0-2
15/06 12:00 2310 Durasovic V.. v Lakat F. 0-1 0-2
15/06 13:40 2311 Echargui M. v Guinard M. 1-0 2-0
15/06 13:40 8359 Rinderknech A. v Chepelev A. 0-1 2-1
15/06 13:50 8358 Griekspoor S. v Grassi Mazzu. 1-0 2-0
15/06 15:30 8360 Esteve Lobat. v Bessire F. 1-0 2-0
15/06 16:45 2309 Delmas A. v Hampel L. 0-1 0-2
15/06 17:00 8361 Craig H. v Eubanks C. 0-1 0-2
15/06 17:00 8362 Holt B. v Gojo B. 1-0 2-1
15/06 17:00 8364 Martinez L. v Hiltzik J. 0-1 0-2
15/06 18:00 8366 Harper M. v Witten J. 0-1 0-2
15/06 19:05 8365 Corwin F. v Strode I. 1-0 1-2
15/06 20:10 8368 Spencer W. v Gooch D. 0-1 2-1
15/06 10:00 2270 Kahlke J. v Sieber M. 0-1 0-2
15/06 11:45 2312 Krainik P. v Hoang A. 0-1 0-2
15/06 16:00 9526 Gordon M. v Hsu C-Y. 0-1 0-2
15/06 16:00 9527 Kratzer A. v Sharma A. 1-0 2-0
15/06 16:00 9528 Lahey A. v Olmos G. 1-0 2-0
15/06 16:00 9529 Simmonds C. v Daavettila S. 1-0 2-0
15/06 17:40 9533 Kingsley R. v Di Loren. 0-1 0-2
15/06 17:55 9532 Kiick A. v Sebov K. 1-0 2-1
15/06 18:10 9531 Carter H. v Elbaba J. 0-1 0-2
15/06 18:25 9530 Anderson R. v Embree L. 1-0 2-0
15/06 18:20 8343 Villanueva G. v Cerundolo F. 1-0 2-0
15/06 22:20 8344 Casanova H. v Egea F. 1-0 2-0
15/06 13:00 7098 Chang K. v Dunne K. 1-0 2-1
15/06 14:50 9512 Blinkova A. v Heisen V. 1-0 2-0
15/06 15:00 9513 Krunic A. v Boulter K. 1-0 2-0
15/06 16:15 9515 Andreescu B-V. v Sabalenka A. 1-0 1-2
15/06 16:20 9516 Sanchez M. v Broady N. 0-1 0-2
15/06 04:00 1309 Mochizuki Y. v Takeshima S. 1-0 2-0
15/06 04:00 1310 Sakai Y. v Watanuki Y. 0-1 1-2
15/06 04:00 1311 Shimabukuro S. v Tanaka Y. 1-0 2-0
15/06 04:00 1313 Shimizu Y. v Sasai M. 1-0 2-1
15/06 05:30 2272 Watanuki K. v Ehara H. 0-1 0-2
15/06 06:05 2271 Onozawa A. v Sano K. 1-0 1-2
15/06 06:10 1314 Furuta I. v Fukuda S. 1-0 1-2
15/06 06:30 1315 Kikuchi G. v Nagao K. 1-0 2-0
15/06 00:30 6277 Rodriguez-Pace R. v Nakagawa N. 0-1 0-2
15/06 20:30 7070 Lama G. v Rybakov A. 0-1 0-2
15/06 20:30 8369 Lin W. v Silverman C. 0-1 1-2
15/06 21:30 8373 Callahan H. v Uchida K. 0-1 0-2
15/06 22:25 8375 Monette S. v Halebian A. 1-0 2-0
15/06 22:30 8374 Hadavi S-H. v Nakagawa N. 0-1 0-2
15/06 05:00 1301 Takahashi Y. v Propoggia D. 1-0 2-0
15/06 05:00 1302 Tan L-W. v Nguyen D. 0-1 0-2
15/06 05:00 2289 Yang R. v Wu T-L. 0-1 0-2
15/06 06:00 1305 Niki T. v Watanuki Y. 0-1 0-2
15/06 06:30 1304 Liu S. v Fujii S. 1-0 1-2
15/06 06:35 1306 Takeuchi K. v Lin W-D. 1-0 2-0
15/06 06:50 2290 Lu T. v Lee K-Y. 1-0 2-0
15/06 04:00 2275 Chung Y. v Yoo D. 0-1 0-2
15/06 04:00 2279 Lee D-H. v Chung H. 0-1 0-2
15/06 04:00 2280 Lee T-W. v Kim Y-S. 1-0 2-0
15/06 04:00 9101 Song M-K. v Na J-W. 1-0 2-0
15/06 05:20 2281 Hung J-C. v Lim Y-K. 0-1 0-2
15/06 06:00 2282 Kim C-E. v Kang K. 1-0 2-0
15/06 07:15 9102 Vinsant S. v Moon Jh. 0-1 2-1
15/06 13:00 1307 Bobrov B. v Molcan A. 1-0 1-2
15/06 14:35 1308 Lestienne C. v Gengel M. 1-0 2-0
15/06 17:00 8345 Paz J. v Piros Z. 0-1 2-1
15/06 12:00 6260 Caregaro M. v Piter K. 1-0 2-0
15/06 12:00 6263 Reix S. v Ce G. 0-1 1-2
15/06 14:00 9522 Matteucci A. v Lukacs V.. 1-0 2-0
15/06 14:00 9523 Vasylyeva A. v Ferrando C. 0-1 2-1
15/06 15:30 9521 Vrljic A. v Grabher J. 1-0 2-0
15/06 16:30 6262 Peterson R. v Ozgen P. 1-0 2-0
15/06 22:15 6261 Maleckova J. v Pieri J. 1-0 2-0
15/06 13:25 8351 Luncanu P-A. v Ornago F. 0-1 2-1
15/06 14:30 8353 Vilaro A. v Madaras Dn. 0-1 0-2
15/06 16:20 8352 Bensoussan S. v Kopriva V.. 1-0 2-0
15/06 13:00 8348 Pellegrino A. v Agamenone F. 1-0 2-1
15/06 15:20 8350 Ritschard A. v Galovic V. 1-0 1-2
15/06 16:15 8349 Fonio G. v Antonescu V.. 0-1 1-2
15/06 10:00 7084 Mare T. v Tatarus G-N. 0-1 2-1
15/06 13:45 8380 Hering K. v Ene C. 1-0 2-0
15/06 14:00 8381 Ghioroaie I. v Rosca A. 0-1 0-2
15/06 14:00 8382 Tiron E. v Bhatia R. 0-1 0-2
15/06 15:55 2274 Simion O. v Ivan I. 1-0 2-0
15/06 06:00 2285 Chen Ti. v Rawat S. 1-0 2-0
15/06 06:00 2291 Habib H. v Kelly D. 0-1 0-2
15/06 06:00 2292 Jankovits Y. v Larriere C. 1-0 2-0
15/06 06:00 2294 Trinh L. v Bourchier H. 0-1 0-2
15/06 04:00 2296 Baba S. v Lee S-R. 0-1 0-2
15/06 04:00 2297 Choi J-H. v Jung Sh. 1-0 2-1
15/06 04:00 2298 Jeong S. v Kim D. 0-1 2-1
15/06 05:00 7071 Kim J-E. v Chang H. 0-1 0-2
15/06 05:00 7072 Larkin S. v Kijima M. 0-1 0-2
15/06 06:15 2316 Hong S-Y. v Yea H. 1-0 2-0
15/06 07:10 2300 Han S. v Wongteanchai V.. 1-0 2-0
15/06 10:00 7074 Hochwalt T. v Howard-Tripp J. 0-1 2-1
15/06 13:30 8376 Turini T. v Setodji T. 0-1 0-2
15/06 13:45 2295 Catarina L. v Bushamuka W. 1-0 2-0
15/06 04:00 9103 Haet M. v Kim, Na. 1-0 2-0
15/06 04:00 9104 Han N-L. v Tjandramulia O. 0-1 0-2
15/06 04:00 9105 Hayashi E. v Sawayanagi R. 1-0 2-0
15/06 05:05 9108 Inoue M. v Sema E. 0-1 0-2
15/06 05:30 9110 Tanaka Y. v Ushijima R. 1-0 2-0
15/06 05:40 9107 Imanishi M. v Ninomiya M. 1-0 2-0
15/06 05:45 9109 Minokoshi M. v Kaji H. 0-1 0-2
15/06 13:30 9518 Pairone G. v Juvan K. 0-1 1-2
15/06 14:10 9517 Kurz K. v Kolar N. 0-1 0-2
15/06 16:15 9519 Stamatova J. v Pantuckova M. 1-0 2-0
15/06 18:00 9520 Potocnik N. v Eric D. 1-0 2-0
15/06 14:30 9524 Morgina A. v Kilnarova M. 0-1 0-2
15/06 16:00 9525 Zovincova V.. v Jurikova L. 0-1 0-2
15/06 12:00 7093 Hofer v v Zebal. 0-1 2-1
15/06 13:50 7094 Karunaratne A. v Kung L. 0-1 0-2
15/06 15:20 8387 Mendez S. v Patrascu M. 1-0 2-0
15/06 16:00 8388 Lazaro Garci. v Panfilov L. 1-0 2-0
15/06 17:05 7095 Turati B. v Seibold E. 1-0 2-0
15/06 13:20 8390 Galfi D. v Karatantcheva S. 1-0 2-0
15/06 13:45 5126 Danilovic O. v Schmiedlova A. 0-1 2-1
15/06 14:20 7097 Kostova E. v Cadantu A. 0-1 0-2
15/06 15:30 9511 Radanovic D. v Kovinic D. 0-1 0-2
15/06 12:00 7082 Gonzalez M. v Seguel D. 0-1 0-2
15/06 14:00 7081 Arconada U. v Wallace I. 0-1 2-1
15/06 18:30 2273 Torro-Flor M-T. v Badosa P. 1-0 1-2
Baschet   Pauză Final
15/06 02:00 8609 Connecticut Sun. v New York. 0-0 96-76
15/06 21:30 8604 Granarolo Bolog. v Acegas Tries. 0-0 82-69
15/06 21:45 5271 Es Chalo. v Strasbourg 32-40 72-74
15/06 19:45 8601 Hermine De. v Boulazac Baske. 0-0 66-65
15/06 14:00 8605 Barangay Gineb. v Talk N. 0-0 125-101
15/06 21:00 8603 Hapoel Ierus. v Maccabi Haifa. 0-0 83-76
Handbal   Pauză Final
15/06 18:00 8000 Ahc Farul. v Csu Cnot. 17-12 31-26
15/06 20:00 8006 Cs Unive. v Stiinta Bacau. 12-17 27-35
15/06 18:00 8019 Belarus (F). v Muntenegru (F). 11-10 25-23
15/06 19:00 5700 Slovenia (F). v Croatia (F). 12-16 27-28
15/06 19:00 5701 Turcia (F). v Cehia (F). 15-14 23-31
15/06 19:30 5702 Polonia (F). v Rusia (F). 14-15 28-32
15/06 19:35 8002 Letonia v Ungaria 9-15 23-35
15/06 19:00 8004 Romania v Belarus 11-19 22-32
15/06 19:00 8009 Ucraina v Macedonia 14-18 27-27
15/06 20:00 5726 Ac Fafe. v Ac Sao. 14-11 30-25
15/06 20:00 5727 Boa Hora. v Arsenal /Lxs. 15-15 33-29
Volei   Pauză Final
15/06 18:25 5660 Iran v Usa 0-1 0-3
15/06 21:25 5661 Polonia v Rusia 0-1 0-3
Futsal   Pauză Final
15/06 22:30 3945 Fc Barce. v Inter Movis. 5-0 6-1
Badminton   Pauză Final
15/06 13:40 5412 Astrup Soren. v Liu C. 0-0 0-2
Baseball   Rezultat
15/06 02:05 7674 Philadelphia Phill. v Boston Red. 3-7
15/06 02:05 7675 Pittsburgh Pirat. v Colorado Rocki. 1-5
15/06 02:07 9021 Toronto Blue. v Tampa Bay. 7-6
15/06 02:10 9022 Cleveland India. v Los Angel. 4-6
15/06 02:10 9023 Detroit Tiger. v Arizona Diamo. 1-2
15/06 02:10 9031 New York. v Chicago Cubs. 9-4
15/06 03:10 9760 Chicago White. v Baltimore Oriol. 6-10
15/06 03:10 9761 Houston Astro. v Texas Range. 13-2
15/06 03:10 9764 Minnesota Twins. v Seattle Marin. 4-6
15/06 03:15 9772 St. Louis. v Milwaukee Brewe. 6-7
15/06 05:07 9773 Los Angel. v New York. 7-5
15/06 01:00 9774 Olmecas De. v Leones De. 1-0
15/06 03:00 9775 Diablos Rojos. v Sultanes De. 8-7
15/06 03:00 9776 Pericos De. v Guerreros De. 6-4
15/06 03:15 9777 Broncos De. v Rojos Del. 14-11
15/06 03:30 9778 Rieleros De. v Vaqueros De. 6-11
15/06 03:30 9779 Saraperos De. v Generales De. 4-3
15/06 04:00 9780 Piratas De. v Tigres De. 6-12
15/06 05:35 9781 Toros De. v Acereros De. 4-6
Rugby   Pauză Final
15/06 22:00 6316 Salford Red. v Wakefield Trini. 20-0 30-6
Polo   Pauză Final
15/06 05:00 6397 SUA v Croatia 3-2 7-5
15/06 19:00 6396 Serbia v Australia 7-3 12-8
Fotbal Australian   Pauză Final
15/06 13:10 7231 West Coast. v Geelong Cats. 0-0 83-70
Cricket   Rezultat
15/06 12:30 6220 Bangladesh v India 0-1
E-sport   Pauză Final
15/06 10:10 3299 Ballistix v Team EnVyU. 0-0 1-0
15/06 11:30 3300 Team Kingu. v Big 0-0 0-1
15/06 11:30 3305 Newbee v TNC Pro. 0-0 1-0
15/06 11:30 3306 Vici Gamin. v Mousesports 0-0 1-0
15/06 18:00 3314 Team Vital. v Mysterious Monke. 0-0 2-0
15/06 20:00 3315 Roccat v Fnatic 0-0 2-1
15/06 11:00 3316 Afreeca Freec. v ROX Tiger. 0-0 2-1
15/06 14:00 3317 KT Rolst. v Samsung Galax. 0-0 2-1
15/06 12:00 3318 Snake Espor. v Dan Gamin. 0-0 0-2
15/06 14:00 3319 Edward Gamin. v I May. 0-0 2-0
15/06 11:15 3307 Ig.Vitality v Planet Odd. 0-0 0-1
15/06 20:00 3303 TEAM VG.J. v Natus Vince. 0-0 0-2
15/06 23:00 3304 Team Secre. v Digital Chaos. 1-0 2-1
15/06 11:30 3294 Avant Garde. v Masterminds 0-0 1-0
15/06 11:30 3295 Legacy v SMC 0-0 1-0
15/06 13:00 3296 Tainted Minds. v Athletico BH. 0-0 1-0
15/06 13:30 3297 Avant Garde. v SMC 0-0 1-0
15/06 17:00 3308 Team Cresc. v Prodota Gamin. 0-1 0-2
15/06 17:30 3309 Danish Bears. v Gambit Espor. 0-0 1-2
15/06 20:30 3310 Gambit Espor. v Singularity 0-0 2-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.