Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
16/06 19:00 2542 Suedia U21. v Anglia U21. 0-0 0-0
16/06 21:45 2543 Polonia U21. v Slovacia U21. 1-1 1-2
16/06 23:00 1579 Iordania (F). v Algeria (F). 0-1 0-1
16/06 18:30 2110 FC Lahti. v FC Ilves. 0-0 0-0
16/06 21:45 2726 Bray Wande. v Derry City. 2-1 3-2
16/06 21:45 2727 Drogheda Utd. v Dundalk 0-3 0-6
16/06 21:45 2728 Saint Patri. v Bohemians 1-0 1-3
16/06 22:00 2729 Cork City. v Limerick 2-1 4-1
16/06 22:00 2730 Finn Harps. v Shamrock Rover. 0-1 0-1
16/06 20:30 9564 Ungaria v Rusia 0-1 0-3
16/06 22:30 9565 Romania v Cehia 2-1 3-4
16/06 19:00 1356 Rostov v Nk Trigl. 0-0 0-1
16/06 16:45 1580 Felcra FC. v Kuala Lumpu. 0-3 1-3
16/06 19:30 1583 TSV Rain. v Fc Augsb. 0-1 1-1
16/06 14:00 1585 Irlanda de. v Slovacia U19. 0-1 1-1
16/06 00:30 1172 Ferroviaria Sp. v Corinthians (F). 1-2 1-2
16/06 12:00 1584 Japonia U16. v SUA U16. 1-2 4-2
16/06 13:30 8403 Mitchelton v Ipswich Knigh. 1-0 1-2
16/06 13:30 8401 Olympic Fc. v Western Pride. 1-0 2-1
16/06 13:15 7728 Pascoe Vale. v Bentleigh Green. 1-0 1-0
16/06 13:30 7729 Melbourne Knigh. v Fc Bulle. 0-0 0-5
16/06 18:00 5645 Naftan N.. v Bate Boris. 0-2 0-3
16/06 18:30 5648 Torpedo-Belaz v Fc Brest. 0-1 1-1
16/06 19:00 5649 Dinamo Minsk. v FC Isloc. 0-0 1-0
16/06 20:00 5650 Dnepr Mogil. v Shakhter Solig. 0-1 0-1
16/06 19:00 9720 Sk Benes. v Fk Slavo. 1-3 2-6
16/06 13:00 3468 Daekyo Kanga. v Suwon Fmc. 0-0 2-1
16/06 13:00 3466 Hwacheon Kspo. v Daejeon Sport. 0-0 3-2
16/06 13:00 3467 Hyundai Steel. v Gyeongju K.. 3-0 6-0
16/06 23:00 5214 Misr Lel. v El-Entag El-Ha. 0-1 2-1
16/06 23:00 5215 Smouha Sc. v Al-Ahly Cairo. 1-2 2-4
16/06 18:00 7693 Viljandi v Fci Talli. 0-2 0-2
16/06 19:00 7694 Narva Jk. v Jalgpallikool Tamme. 0-1 1-2
16/06 19:00 7695 Parnu Jk. v Fc Flora. 0-6 0-10
16/06 19:30 7696 Paide Linna. v Fc Levad. 0-1 2-5
16/06 20:00 7697 Nomme Kalju. v Jk Silla. 5-0 8-0
16/06 18:30 2070 Fc Espoo. v Nups 1-1 3-1
16/06 18:30 2071 Tampere Unite. v Espa 4-2 5-2
16/06 16:30 7433 Lokomotivi Tbili. v Fc Samtr. 0-1 0-1
16/06 17:30 7434 Kolkheti 1913. v Chikhura Sachk. 0-0 1-3
16/06 19:30 7435 Dila Gori. v Shuqura Kobul. 2-0 4-0
16/06 18:00 5410 SUA U18. v Norvegia U18. 1-0 1-2
16/06 20:00 5411 Portugalia U18. v Japonia U18. 0-1 3-1
16/06 16:30 5051 Persija Jakar. v Sriwijaya Fc. 1-0 1-0
16/06 21:45 7676 Univ Colle. v Shelbourne Dubli. 1-0 1-2
16/06 21:45 7677 Waterford Unite. v Cabinteely 2-0 3-0
16/06 22:00 7678 Wexford Youth. v Athlone Town. 1-2 2-2
16/06 22:15 2522 Ir Reykj. v Keflavik If. 1-1 1-3
16/06 21:00 2511 Fylkir Reykj. v Ibv Vestm. 0-2 0-5
16/06 21:00 2512 Thor Ka. v Grindavik (F). 3-0 5-0
16/06 22:15 2513 Breidablik Kopav. v Stjarnan (F). 1-0 1-0
16/06 22:15 2514 Valur Reykj. v Fh Hafna. 2-0 4-0
16/06 19:00 5226 Sk Babit. v Fk Spart. 0-1 0-1
16/06 21:00 6701 Odd Bk. v Kvik-Halden 0-4 0-5
16/06 20:00 6702 Lura v Madla 1-0 2-1
16/06 20:00 6703 Varegg v Stord 1-0 1-2
16/06 20:00 6704 Rodde Fk. v Rosenborg Bk. 0-0 2-2
16/06 21:00 6705 Salangen v Floya 0-0 0-1
16/06 15:30 3626 Albirex Niiga. v Brunei Dpmm. 2-0 4-0
16/06 15:30 3627 Geylang Inter. v Warriors 0-2 0-2
16/06 20:00 3766 Assyriska Bk. v Qviding Fif. 1-1 1-1
16/06 20:00 3767 Grebbestads If. v Stenungsunds 2-0 2-0
16/06 20:00 3768 Vanersborgs If. v Lidkopings Fk. 2-1 3-1
16/06 20:00 3771 Vargarda Ik. v Lerums 4-0 7-0
16/06 20:30 3778 Ifk Uddev. v Ik Gauth. 0-0 0-1
16/06 20:00 3782 Eskilsminne If. v Hittarps Ik. 1-1 2-1
16/06 20:30 3780 Bodens Bk. v Moron Bk. 0-0 1-0
16/06 20:30 3781 Timra Ifk. v Bollnas Gif. 2-0 2-0
16/06 20:30 3779 Ifk Aspud. v Stromsbergs If. 0-2 3-4
16/06 17:00 1362 Bunyodkor v Fk Kokan. 1-1 2-1
16/06 13:00 1363 Song Lam. v Ho Chi. 1-1 3-1
16/06 13:00 1364 Tp Can. v Qnk Quang. 0-1 1-3
16/06 14:00 1365 Sai Gon. v B. Binh. 2-1 2-3
16/06 14:00 1366 Than Quang. v Shb Da. 0-3 0-3
16/06 03:00 7770 Fluminense Rj. v Gremio Rs. 0-1 0-2
16/06 01:45 9481 Defensa Y. v Ca Indep. 1-1 1-2
16/06 03:30 9482 Colon De. v San Loren. 1-0 2-1
16/06 23:45 9483 San Marti. v Ca Tempe. 0-0 0-1
16/06 02:30 9497 Club Atlet. v Ca Brown. 0-1 0-3
16/06 21:35 9451 Villa Dalmi. v Guillermo Brown. 0-0 0-0
16/06 23:00 9452 Gimnasia Jujuy. v Juventud Unida. 0-0 0-0
16/06 22:00 1172 Flamengo Rj. v Atletico Minei. 0-0 0-0
16/06 00:15 8027 Club Jorge. v The Stron. 0-0 1-1
16/06 02:30 8026 Ca Nacio. v Club Bamin. 2-0 3-0
16/06 22:00 3146 River Plate. v General Cabal. 1-0 1-0
16/06 12:00 7872 Ha Noi. v 1. PHU. 0-0 1-0
16/06 21:00 9581 Brescia (F). v Fiorentina (F). 0-1 0-1
16/06 19:00 9575 Pencin Turno. v Trutnov 1-2 4-3
16/06 18:30 9570 Admira Praha. v MFK Dobri. 2-3 6-3
16/06 19:00 9571 FC Rokyc. v Sokol Cizov. 1-2 5-2
16/06 19:00 9573 Slavoj Cesky. v SK Janko. 0-0 0-0
16/06 18:30 9576 FK Muten. v Bosonohy 1-2 1-4
16/06 18:30 9577 Provodov v Kelc 2-2 3-2
16/06 19:00 9578 SK Dabli. v FK Ujezd. 0-0 1-1
16/06 19:00 9579 Zamberk v Chrudim B. 0-1 0-1
16/06 19:30 9580 Sk Batov. v FC Stran. 1-0 2-0
16/06 16:30 9574 Sporting Macau. v Kei Lun. 1-1 2-2
16/06 16:00 7863 Coritiba FC. v Clube Andra. 0-1 2-2
16/06 21:30 7864 AC Paran. v Gremio Marin. 3-0 5-0
16/06 18:00 7867 Tips v I-HK/OMV 0-1 0-4
16/06 18:30 7873 Lapuan Virki. v Hapk 0-0 2-0
16/06 19:00 7877 Jyvaskylan Seudu. v Sapa Pieks. 1-0 4-0
16/06 19:00 7874 Nops v FC Ilves. 1-0 2-1
16/06 19:15 7875 AIFK Turku. v Paiha 0-1 2-1
16/06 19:15 7868 Club Latin. v Ponnistajat 0-1 1-2
16/06 19:15 7869 Puiu v Fc Finnk. 0-1 1-2
16/06 19:30 7876 P-Iirot v FC Boda. 2-0 6-0
16/06 20:00 7871 LPS v Herto 1-0 4-1
16/06 20:15 7866 FC Honka. v Atlantis FC. 0-1 2-1
16/06 11:15 7852 Melbourne Knigh. v FC Bulle. 1-1 3-1
16/06 11:15 7853 Pascoe Vale. v Bentleigh Green. 3-1 6-2
16/06 11:30 7851 Mitchelton FC. v Ipswich Knigh. 3-1 4-2
16/06 13:30 7854 Logan Light. v Souths Unite. 4-0 8-0
16/06 13:30 7857 Virginia Unite. v Pine Hills. 0-0 0-0
16/06 13:00 7862 Zorka-Bdu (F). v FC Minsk. 0-1 0-1
16/06 19:30 9572 AS Bamak. v Mamahira Kati. 0-1 0-1
16/06 10:30 9569 Western Sprin. v Eastern Subur. 2-1 2-1
16/06 18:30 9566 MFK Slova. v TJ VELKE. 2-0 3-0
16/06 18:30 9567 Skm Lipto. v MSK Names. 4-0 4-1
16/06 20:30 9568 SK 1923. v MFK Dubni. 1-1 2-1
16/06 14:00 7879 Ateks-Sdushor-16 Kiev. v Yatran -. 1-3 1-5
16/06 19:00 7859 SAK Klage. v Atus Ferla. 1-1 1-3
16/06 19:30 7860 SV M&R. v FC Asko. 0-1 4-1
16/06 20:00 7861 ST. Marga. v ST Micha. 0-1 2-2
16/06 19:30 7447 Naesby BK. v Otterup B. 0-0 2-4
16/06 19:30 7865 Birkelse IF. v MEJRUP GU. 0-0 0-2
16/06 22:00 7878 Throttur Vogum. v Dalvik/Reynir 1-0 3-1
16/06 20:30 9561 Assyriska FF. v IFK Lidin. 0-0 0-2
16/06 18:30 9562 FC Barce. v Valencia (F). 2-0 2-1
16/06 20:30 9563 Atletico Madri. v UD Grana. 2-0 2-0
16/06 15:00 9582 Ethiopia Nigd. v Ethiopia Bunna. 2-0 2-0
16/06 15:00 9583 Fasil Ketem. v Dire Dawa. 0-0 0-0
16/06 13:30 7858 Dandenong City. v Whittlesea Range. 2-0 2-1
16/06 13:30 7432 Richmond SC. v Melbourne Victo. 1-0 1-0
16/06 21:00 1173 Gremio Osasc. v Sc Atiba. 1-0 2-1
16/06 21:00 1174 Sao Jose. v Flamengo Sp. 1-0 3-1
16/06 16:00 1175 AA Portu. v Santos Sp. 0-0 1-1
Tenis   Primul Set Final
16/06 12:00 1909 Berdych T. v Lopez F. 1-0 1-2
16/06 14:30 7620 Kohlschreiber P. v Pouille L. 0-1 1-2
16/06 16:30 8963 Haas T. v Zverev M. 0-1 0-2
16/06 18:30 5466 Paire B. v Janowicz J. 1-0 2-0
16/06 12:00 1907 Bedene Al. v Muller G. 0-1 1-2
16/06 14:05 1904 Karlovic I. v Medvedev D. 1-0 2-0
16/06 15:30 1915 Benneteau J. v Zverev A. 0-1 0-2
16/06 16:50 1901 Cilic M. v Pospisil V.. 1-0 2-0
16/06 13:00 6502 Konta J. v Barty A. 1-0 2-0
16/06 14:50 1910 Vekic D. v Sakkari M. 1-0 2-0
16/06 16:20 7618 Rybarikova M. v Ahn K. 1-0 2-0
16/06 18:00 1929 Safarova L. v Pironkova T. 1-0 2-1
16/06 12:00 1906 Vikhlyantseva N. v Rus A. 1-0 2-0
16/06 13:30 7619 Tsurenko L. v Mladenovic K. 1-0 2-0
16/06 15:20 1919 Rodina E. v Konjuh A. 0-1 1-2
16/06 18:20 1914 Kontaveit A. v Witthoeft C. 1-0 2-0
16/06 13:00 1905 Rae J. v Jurak D. 0-1 2-1
16/06 17:05 1916 Chan H-C. v Konta J. 0-1 0-2
16/06 15:30 6500 Peers J. v Klaasen R. 0-1 0-2
16/06 17:15 7616 Kubot L. v Sa A. 0-1 2-1
16/06 16:30 1902 Matkows M/Mir. v Murray J/Soa. 0-1 1-2
16/06 12:00 1921 Cibulkova D. v Knoll X. 1-0 2-0
16/06 14:00 7621 Kichenok L. v Bertens K. 0-1 0-2
16/06 13:00 1903 Fabbiano T. v Stakhovsky S. 0-1 2-1
16/06 14:40 1926 Groth S. v Smith J-P. 1-0 2-0
16/06 15:20 6501 Fratangelo B. v Copil M. 0-1 0-2
16/06 20:10 7627 Glasspool L. v Sela D. 0-1 0-2
16/06 14:00 1912 Balazs A. v De Loore. 1-0 2-0
16/06 15:15 7626 Sakharov G. v Daniel T. 0-1 0-2
16/06 16:00 5468 Munoz-De La. v Otte O. 0-1 0-2
16/06 19:00 1922 Sousa P. v Quinzi G. 1-0 1-2
16/06 15:30 7617 Cecchinato M. v Stebe, Cedri. 0-1 0-2
16/06 17:25 7623 Albot R. v Sandgren T. 1-0 2-1
16/06 17:30 1908 Giannessi A. v Kukushkin M. 1-0 2-1
16/06 21:00 7624 Lorenzi P. v Andreozzi G. 1-0 2-1
16/06 12:30 8976 Bourgue M. v Chazal M. 1-0 2-0
16/06 16:00 1925 Zeballos H. v Lamasine T. 1-0 1-2
16/06 19:20 1917 Auger Alias. v Ruud C. 1-0 2-1
16/06 15:30 5467 Delbonis F. v Cerretani J. 0-1 0-2
16/06 20:35 1920 Bagnis F. v Molchanov D. 1-0 1-2
16/06 14:00 1923 Roelofse R. v Carballes Baena. 1-0 2-0
16/06 18:00 1924 Balazs A. v Gil F. 1-0 1-2
16/06 16:10 1927 Klein B. v Skupski K. 0-1 0-2
16/06 18:35 1928 Kravchuk K. v Reid M. 1-0 1-2
16/06 13:00 1913 Gille S. v Garin C. 1-0 2-1
16/06 14:35 1918 Kretschmer G. v Arends S. 1-0 2-0
16/06 16:00 5450 Cagnina J. v Hocevar R. 1-0 1-2
16/06 16:00 5452 Tabatruong M. v Kolar Z. 0-1 0-2
16/06 17:55 2283 Majchrzak K. v Heller P. 1-0 2-0
16/06 18:50 5451 Kestelboim M. v Choinski J. 0-1 0-2
16/06 12:00 8356 Ruepke L. v Moore 1-0 2-0
16/06 13:00 8357 Magalhaes Hueb. v Aragone Jc. 1-0 1-2
16/06 17:00 8358 Artunedo Marti. v Barroso Campo. 1-0 2-0
16/06 17:00 8359 King E. v Gomez-Herrera C. 0-1 0-2
16/06 13:00 8375 Gonzalez Encin. v Fayol C. 0-1 2-1
16/06 13:00 8376 Michel L. v Fonte Mi. 1-0 2-0
16/06 15:45 8377 Miyazaki Y. v Koehler M. 1-0 1-2
16/06 18:20 8380 Armitano M. v Garland J. 1-0 2-0
16/06 12:00 5453 Echargui M. v Dougaz A. 1-0 2-0
16/06 12:00 8360 Lakat F. v Esteve Lobat. 0-1 1-2
16/06 12:00 5455 Rinderknech A. v Hampel L. 1-0 2-1
16/06 17:00 8361 Eubanks C. v Hiltzik J. 1-0 2-0
16/06 17:00 8362 Holt B. v King K. 0-1 0-2
16/06 18:30 8364 Strode I. v Harris A. 0-1 0-2
16/06 18:55 8363 Spencer W. v Witten J. 1-0 2-0
16/06 10:00 8911 Vilella Marti. v Hoang A. 0-1 0-2
16/06 10:00 8912 Zeballos F. v Dellien H. 0-1 0-2
16/06 11:30 8913 Gabb R. v Sieber M. 0-1 0-2
16/06 12:35 8914 Nedelko I. v Kuzmanov D. 1-0 2-0
16/06 16:00 7072 Anderson R. v Kiick A. 0-1 2-1
16/06 16:00 7073 Elbaba J. v Lahey A. 0-1 1-2
16/06 18:00 7074 Kratzer A. v Hsu C-Y. 0-1 0-2
16/06 19:40 7075 Simmonds C. v Di Loren. 0-1 1-2
16/06 17:00 8341 Miele A. v Casanova H. 0-1 0-2
16/06 19:10 8342 Galarza J. v Villanueva G. 0-1 2-1
16/06 13:00 5461 Krunic A. v Taylor G. 1-0 2-0
16/06 13:30 5460 Frech M. v Diyas Z. 0-1 0-2
16/06 14:25 5462 Chang K. v Broady N. 0-1 0-2
16/06 16:00 5463 Blinkova A. v Sabalenka A. 0-1 1-2
16/06 04:00 9539 Shimizu Y. v Mochizuki Y. 0-1 0-2
16/06 04:35 1300 Shimabukuro S. v Watanuki Y. 0-1 0-2
16/06 05:35 9540 Sano K. v Fukuda S. 0-1 0-2
16/06 19:00 8365 Nevolo D. v Monette S. 1-0 2-0
16/06 19:00 8366 Smith R. v Nakagawa N. 1-0 1-2
16/06 21:45 8367 Rybakov A. v Tikhomirov M. 1-0 2-0
16/06 23:59 8368 Silverman C. v Uchida K. 0-1 0-2
16/06 10:00 1315 Bulis M. v Guez D. 0-1 0-2
16/06 10:00 8348 Olivetti A. v Bar D. 0-1 2-1
16/06 05:00 9534 Hu N. v Nguyen D. 0-1 0-2
16/06 05:00 9535 Takahashi Y. v Fujii S. 1-0 2-0
16/06 05:00 9536 Takeuchi K. v Wu T-L. 0-1 0-2
16/06 05:00 9537 Watanuki Y. v Lu T. 1-0 2-0
16/06 05:00 1301 Kim C-E. v Jeong Y-H. 1-0 2-0
16/06 05:00 1302 Song M-K. v Lim Y-K. 1-0 2-0
16/06 05:00 1303 Vinsant S. v Lee T-W. 0-1 1-2
16/06 05:00 1304 Yoo D. v Chung H. 0-1 0-2
16/06 12:00 8346 Blanch U. v Jaloviec M. 0-1 2-1
16/06 14:40 8343 Paz J. v Molcan A. 1-0 2-0
16/06 17:30 8344 Lestienne C. v Valkusz M. 1-0 2-0
16/06 14:00 7068 Peterson R. v Vrljic A. 0-1 2-1
16/06 15:30 7069 Ce G. v Matteucci A. 1-0 1-2
16/06 16:45 7070 Maleckova J. v Pera B. 0-1 0-2
16/06 18:40 7071 Vasylyeva A. v Caregaro M. 1-0 2-0
16/06 11:00 8352 Frunza N. v Kalenichenko D. 1-0 2-0
16/06 11:00 8353 Luncanu P-A. v Madaras Dn. 1-0 2-0
16/06 13:10 8354 Petrone A. v Jecan M. 1-0 2-0
16/06 13:10 8355 Vilardo F. v Bensoussan S. 0-1 0-2
16/06 17:00 8345 Collarini A. v Pellegrino A. 0-1 2-1
16/06 20:55 8349 Galovic v v Anton. 1-0 2-0
16/06 11:00 8373 Fetecau I. v Craciun G-A. 1-0 1-2
16/06 11:00 8374 Mare T. v Hering K. 0-1 1-2
16/06 13:40 5459 Rosca A. v Bhatia R. 0-1 1-2
16/06 13:40 5458 Simion O. v Bulgaru M. 1-0 1-2
16/06 06:00 1305 Chen Ti. v Jankovits Y. 0-1 2-1
16/06 08:35 1306 Bourchier H. v Kelly D. 0-1 0-2
16/06 05:00 1307 Choi J-H. v Kijima M. 1-0 1-2
16/06 05:00 1308 Hong S-Y. v Han S. 1-0 1-2
16/06 05:00 1309 Jeong S. v Lee S-R. 0-1 2-1
16/06 05:00 1310 Luangnam N. v Chang H. 1-0 2-0
16/06 11:00 8369 Kanar J. v Boyer D. 0-1 0-2
16/06 11:00 8370 Scholtz N. v Hochwalt T. 1-0 2-1
16/06 12:30 5457 Setodji T. v Crepatte B. 0-1 0-2
16/06 14:30 5456 Catarina L. v Lock B. 0-1 2-1
16/06 04:00 1311 Imanishi M. v Bozovic A. 1-0 2-0
16/06 04:00 1312 Tjandramulia O. v Haet M. 0-1 2-1
16/06 05:45 1314 Tanaka Y. v Sema E. 0-1 0-2
16/06 07:15 1313 Kaji H. v Hayashi E. 1-0 2-0
16/06 11:30 8389 Svinos A. v Cuk P. 0-1 0-2
16/06 12:55 8390 Jablonovska J. v Kolar N. 0-1 0-2
16/06 17:00 7066 Potocnik N. v Stamatova J. 1-0 2-0
16/06 18:35 7067 Schaeder L. v Juvan K. 0-1 0-2
16/06 12:00 5464 Kilnarova M. v Kolodziejova M. 0-1 0-2
16/06 13:30 5465 Kladivova A. v Jurikova L. 0-1 0-2
16/06 12:00 8381 Romeo C. v Hofer V. 0-1 0-2
16/06 13:55 8383 Temin M. v Mendez S. 0-1 0-2
16/06 14:40 8384 Turati B. v Lazaro Garci. 0-1 0-2
16/06 15:05 8382 Kerfs D. v Kung L. 1-0 2-0
16/06 10:00 8350 Skryabina M. v Kremen I. 0-1 0-2
16/06 11:40 8351 Bovy M. v Shymanovich I. 0-1 0-2
16/06 13:00 8385 Galfi D. v Kovinic D. 0-1 0-2
16/06 14:50 8387 Cadantu A. v Buzarnescu M. 0-1 1-2
16/06 15:00 8388 Haas B. v Danilovic O. 0-1 0-2
16/06 11:30 8379 Gamiz A. v Hozumi E. 0-1 1-2
16/06 11:30 8371 Seguel D. v Elie J. 1-0 2-0
16/06 14:30 8378 Eraydin B. v Hesse A. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
16/06 21:30 5280 Valencia v Real Madri. 48-31 87-76
16/06 22:15 5279 Trento v Venezia 40-31 78-56
16/06 20:00 5281 Besiktas v Fenerbahce 47-42 84-84
16/06 19:00 5270 Ucraina (F). v Cehia (F). 42-23 59-47
16/06 21:30 5272 Ungaria (F). v Spania (F). 21-30 48-62
16/06 13:30 5273 Belarus (F). v Italia (F). 28-38 60-80
16/06 16:00 5274 Turcia (F). v Slovacia (F). 45-33 69-58
16/06 19:00 5275 Serbia (F). v Grecia (F). 30-35 60-69
16/06 21:30 5276 Slovenia (F). v Franta (F). 33-34 68-70
16/06 13:30 5277 Belgia (F). v Muntenegru (F). 40-31 66-64
16/06 16:00 5278 Letonia (F). v Rusia (F). 24-34 59-71
16/06 02:00 8607 Indiana Fever. v Atlanta Dream. 0-0 85-74
16/06 05:30 8610 L.A. Spark. v San Anton. 0-0 80-75
16/06 13:00 8602 Ba Coe. v Nw Tasma. 0-0 73-90
16/06 13:00 8605 Bendigo Brave. v Hobart Charg. 0-0 89-87
16/06 11:00 8608 Bendigo Brave. v Hobart Charg. 0-0 81-62
16/06 14:00 8611 San Migue. v Purefoods Star. 0-0 109-102
16/06 21:00 8612 Steaua Rosie. v Radnicki Beogr. 0-0 87-57
Handbal   Pauză Final
16/06 18:00 8000 Csm Focsa. v Ahc Farul. 14-9 26-23
16/06 20:00 8001 Csm Fagar. v Cs Unive. 16-13 35-24
16/06 14:00 8010 Azerbaijan v Armenia 21-7 39-21
16/06 14:00 8011 Irlanda v Malta 15-9 31-22
16/06 16:00 8012 Moldova v Andorra 24-6 48-14
16/06 18:00 8013 Cipru v China 16-15 36-26
16/06 18:00 8014 Turcia v Georgia 16-15 32-26
16/06 20:00 8015 Insulele Feroe. v Bulgaria 13-14 30-24
16/06 20:00 8016 Luxemburg v Kosovo 11-17 23-34
Volei   Pauză Final
16/06 18:00 3714 Albania v Suedia 0-1 3-2
16/06 20:30 3715 Macedonia v Azerbaijan 1-0 3-0
16/06 15:00 3712 Muntenegru(F) v Ucraina(F) 0-1 0-3
16/06 17:30 3713 Georgia (F). v Franta (F). 0-1 0-3
16/06 18:10 3702 Italia v Franta 0-1 3-2
16/06 21:10 3703 Belgia v Canada 0-1 2-3
16/06 18:00 3698 Slovacia (F). v Spania (F). 0-1 0-3
16/06 21:00 3699 Portugalia (F). v Suedia (F). 1-0 3-0
16/06 10:00 5662 Australia v Japonia 1-0 3-2
16/06 14:00 3706 China v Turcia 1-0 3-0
16/06 15:00 3707 Portugalia v Finlanda 0-1 3-1
16/06 19:00 3708 Coreea De. v Olanda 0-1 0-3
16/06 21:30 3709 Slovacia v Cehia 0-1 0-3
16/06 22:30 3710 Egipt v Slovenia 0-1 0-3
16/06 15:30 3696 Albania (F). v Finlanda (F). 0-1 0-3
16/06 18:00 3697 Belarus (F). v Austria (F). 1-0 3-0
16/06 17:00 3700 Israel v Ucraina 0-1 0-3
16/06 19:30 3701 Ungaria v Danemarca 0-1 0-3
16/06 11:40 3730 Lysikowski M. v Vrhunc J. 0-0 2-1
16/06 12:30 3732 Breer F. v Popadiuc E. 0-0 2-0
16/06 12:30 3734 Stankevicius P. v Ulutas E. 0-0 2-0
16/06 16:40 5661 Masuri A. v Badiceanu L. 0-0 0-2
16/06 16:40 5663 Pristauz M. v Samoilovs M. 0-0 2-1
16/06 17:30 5665 Berntsen M. v Trans Hanse. 0-0 2-0
16/06 19:10 5674 Mandilaris A. v v Ihnat. 0-0 0-2
16/06 19:10 5676 Vitelli M. v Drapchynski U. 0-0 2-0
16/06 13:20 5679 Vaida B. v Legieta K. 0-0 2-0
16/06 13:20 5680 Weber S. v Lysytsia 0-0 0-2
16/06 14:10 5683 Belen Carro. v Klinger D. 0-0 2-1
16/06 14:10 5684 Makroguzova N. v Traballi G. 0-0 2-0
16/06 15:00 5686 Graudina T. v Kotlasova T. 0-0 2-0
16/06 15:00 5687 Nikolova S. v Radl J. 0-0 0-2
16/06 15:50 5689 Evans A. v Kotzan L-S. 0-0 0-2
16/06 15:50 8502 Placette L. v Sinisalo I. 0-0 2-1
16/06 11:00 3722 Liamin N. v v Fijal. 0-0 2-0
16/06 11:00 3723 Schumann L. v Slick S. 0-0 0-2
16/06 11:00 4101 Winter T. v Goncalves Felip. 0-0 2-1
16/06 12:00 4102 Blom M. v Dressler C. 0-0 0-2
16/06 12:00 4103 Brunner T. v Pedlow S. 0-0 0-2
16/06 12:00 4104 Samoilovs A. v Plavins M. 0-0 2-1
16/06 13:00 4105 Giginoglu M. v Koekelkoren D. 0-0 0-2
16/06 13:00 4106 Morais Filho. v Virgen J. 0-0 2-1
16/06 13:00 4107 Varenhorst C. v Mchugh C. 0-0 1-2
16/06 14:00 4108 Brouwer A. v Santos Perei. 0-0 2-1
16/06 10:50 3717 Mizoe S. v Geng J. 0-0 2-0
16/06 11:40 3719 Schillerwein K. v Yuan L. 0-0 0-2
16/06 12:30 3721 Rivas Zapat. v Cao S. 0-0 2-1
Badminton   Pauză Final
16/06 12:00 5402 Chou Tc. v Son Wh. 0-0 0-2
16/06 12:00 5403 Prannoy H. v Chen L. 0-0 2-1
16/06 12:20 5404 Wang v Srikanth N. 0-0 0-2
16/06 12:40 5405 Sakai K. v Ouseph R. 0-0 2-1
16/06 12:40 7222 Tai T. v Jindapol N. 0-0 1-2
16/06 13:00 7224 Yamaguchi A. v Sato S. 0-0 1-2
16/06 13:00 7223 Yu S. v Zhang B. 0-0 0-2
16/06 13:20 7225 Sung H. v Chen X. 0-0 2-1
16/06 12:00 5406 Junhui L. v Lee J-H. 0-0 2-0
16/06 12:20 5407 Liu C. v Kamura T. 0-0 2-0
16/06 13:00 5400 Ivanov v / Sozon. 0-0 0-2
16/06 13:40 5408 Alfian F. v Kedren K. 0-0 2-1
16/06 13:20 5409 Liu Y. v Adcock C. 0-0 2-1
16/06 13:20 7230 Lu C. v Chan P. 0-0 1-2
16/06 13:40 5401 Zheng S. v Christiansen M. 0-0 2-0
16/06 14:00 7221 Ahmad T. v Tan K. 0-0 2-0
16/06 12:20 7226 Chen Q. v Pedersen C. 0-0 2-1
16/06 12:40 7227 Fukushima Y. v Tanaka S. 0-0 1-2
16/06 13:20 7228 Chang Y. v Haris D. 0-0 2-1
16/06 14:20 7229 Supajirakul P. v Awanda A. 0-0 1-2
Baseball   Rezultat
16/06 02:05 9773 Philadelphia Phill. v Boston Red. 1-0
16/06 02:10 9774 Detroit Tiger. v Tampa Bay. 5-3
16/06 02:10 9775 New York. v Washington Natio. 3-8
16/06 02:15 9776 St. Louis. v Milwaukee Brewe. 4-6
16/06 03:40 9777 Colorado Rocki. v San Franc. 10-9
16/06 05:05 9778 Oakland Athle. v New York. 8-7
16/06 05:07 9779 Los Angel. v Kansas City. 2-7
16/06 12:30 9791 Doosan Bears. v Nc Dinos. 5-11
16/06 12:30 9792 Kia Tiger. v Lg Twins. 8-9
16/06 12:30 9793 Kt Wiz. v Hanwha Eagle. 14-15
16/06 12:30 9794 Nexen Heroe. v Lotte Giant. 2-1
16/06 12:30 9795 Samsung Lions. v Sk Wyver. 1-2
16/06 12:00 9780 Chunichi Drago. v Saitama Seibu. 1-9
16/06 12:00 9781 Hanshin Tiger. v Rakuten Golde. 4-2
16/06 12:00 9782 Hiroshima Carp. v Fukuoka S.Haw. 3-5
16/06 12:00 9783 Yakult Swall. v Hokkaido Nippo. 8-5
16/06 12:00 9784 Yokohama Dena. v Orix Buffa. 6-3
16/06 12:00 9785 Yomiuri Giant. v Chiba Lotte. 8-0
16/06 03:00 9757 Diablos Rojos. v Sultanes De. 7-10
16/06 03:00 9758 Pericos De. v Guerreros De. 11-2
16/06 03:15 9759 Broncos De. v Rojos Del. 2-7
16/06 03:30 9760 Rieleros De. v Vaqueros De. 10-9
16/06 03:30 9761 Saraperos De. v Generales De. 11-3
16/06 05:35 9764 Toros De. v Acereros De. 4-2
Rugby   Pauză Final
16/06 08:30 6319 Tonga v Tara Galil. 3-8 6-24
16/06 11:00 6326 Noua Zeela. v Samoa 28-0 78-0
16/06 22:00 6324 Leeds Rhino. v Featherstone Rover. 22-0 58-0
16/06 12:50 6317 South Sydne. v Gold Coast. 10-20 36-20
16/06 22:00 6325 Huddersfield v St Helen. 12-6 24-16
Polo   Pauză Final
16/06 20:00 6396 Serbia v Australia 3-2 10-7
Fotbal Australian   Pauză Final
16/06 12:50 7232 North Melbo. v St Kilda. 0-0 72-89
Tenis de masa   Pauză Final
16/06 10:20 8201 Lee S. v Assar O. 0-0 4-1
16/06 10:20 8202 Lin G. v Boll T. 0-0 4-1
16/06 10:20 8203 Mizutani J. v Steger 0-0 4-1
16/06 10:20 8204 Ryuzaki T. v Karlsson K. 0-0 0-4
16/06 11:10 8205 Liang J. v Fegerl S. 0-0 4-2
16/06 11:10 8206 Oshima Y. v Lebesson E. 0-0 1-4
16/06 11:10 8207 Wong C. v Jin T. 0-0 4-0
16/06 11:10 8208 Yoshida M. v Fan Z. 0-0 0-4
16/06 12:50 8201 Fang v Lim J. 0-0 4-1
16/06 12:50 8202 Ma Long. v Ho Kk. 0-0 4-0
16/06 12:50 8203 Matsudaira K. v Xu X. 0-0 1-4
16/06 12:50 8204 Niwa K. v Ueda J. 0-0 4-2
16/06 12:00 8205 Feng T. v Sun Y. 0-0 1-4
16/06 12:00 8206 Ito M. v Chen K. 0-0 4-3
16/06 12:00 8207 Samara E. v Wang M. 0-0 0-4
16/06 12:00 8208 Shan X. v Sato H. 0-0 4-1
Cricket   Rezultat
16/06 15:30 6220 Essex v Nottinghamshire 0-1
Pesapallo   Pauză Final
16/06 18:00 6242 Kirittaret Jyvas. v Pesa Ysit. 0-0 2-0
16/06 18:00 6240 Kouvolan Pallo. v Sotkamon J. 0-0 2-0
16/06 18:00 6243 Lappajarven Veiko. v Oulun Lippo. 0-0 0-1
16/06 18:00 6241 Pattijoki R. v Kempeleen Kiri. 0-0 0-2
E-sport   Pauză Final
16/06 10:00 3301 Igame.com v Penta Sport. 0-0 0-1
16/06 11:30 3302 Team Digni. v Team LDLC. 0-0 1-0
16/06 18:00 3300 Misfits v G2 Espor. 1-0 2-1
16/06 20:00 3303 Splyce v Unicorns of. 0-1 2-1
16/06 11:00 3306 Machi e-spo. v Wayi Spide. 0-0 2-1
16/06 14:00 3307 7th Heave. v Rampage 0-0 0-2
16/06 14:00 3309 Newbee v JD Gamin. 0-0 2-1
16/06 20:00 3298 Team Empir. v Team NP. 0-1 1-2
16/06 22:00 3296 Team VGJ. v Digital Chaos. 0-1 0-2
16/06 18:00 3294 Imperial Drago. v North Acade. 0-0 1-2
16/06 21:00 3295 Imperial Drago. v DefuseKids 1-0 2-0
16/06 08:00 3312 Star Horn. v Team Hurri. 0-0 2-0
16/06 09:45 3313 Vici Gamin. v Joy Dream. 0-0 2-0
16/06 12:00 3299 Oh My. v Team Fight. 0-0 0-2
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Decizia nr. 925 din 19.05.2016