Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
17/06 18:00 2627 Rusia v Noua Zeela. 1-0 2-0
17/06 19:00 2544 Portugalia U21. v Serbia U21. 1-0 2-0
17/06 21:45 2545 Spania U21. v Macedonia U21. 3-0 5-0
17/06 15:00 2111 Hifk v Ps Kemi. 0-1 0-2
17/06 15:00 2112 Rops v Fc Inter. 0-0 2-0
17/06 15:00 2113 Seinajoen Jk. v Vaasa Ps. 0-0 0-1
17/06 21:45 2731 Sligo Rover. v Galway 1-1 1-1
17/06 12:30 2930 Kashima v C. Sappo. 3-0 3-0
17/06 13:00 2931 Cerezo Osaka. v Shimizu S-Pul. 0-1 1-1
17/06 13:00 2932 Kawasaki Front. v Sanfrecce Hiros. 0-0 1-0
17/06 13:00 2933 Niigata Albir. v Omiya Ardij. 0-2 1-2
17/06 13:00 2934 Sagan Tosu. v Vegalta Senda. 0-0 1-1
17/06 13:00 2935 Ventforet Kofu. v Kashiwa Reyso. 0-0 0-0
17/06 13:00 2936 Vissel Kobe. v Gamba Osaka. 0-0 0-1
17/06 19:00 3110 Kristiansund v Aalesunds 0-1 1-1
17/06 19:00 7431 Ungaria v Romania 0-0 0-0
17/06 21:00 7435 Rusia v Cehia 1-0 1-1
17/06 19:00 2860 Parma v US Aless. 1-0 2-0
17/06 20:00 3736 Valencia Cf. v Albacete 0-1 0-1
17/06 22:00 3737 Getafe v Huesca 1-0 3-0
17/06 18:00 1388 St. Polte. v Neustadt 0-0 1-0
17/06 14:00 7817 Spartak Mosco. v FK Khimk. 0-0 0-0
17/06 15:00 7818 Coleraine v Bangor City. 1-1 3-1
17/06 16:00 7819 Fakel Voron. v Avangard Kursk. 0-0 4-3
17/06 19:00 7820 FC Admir. v KSV 1919. 1-0 4-0
17/06 16:00 1597 Black Leopa. v Baroka Fc. 0-1 1-1
17/06 19:00 7805 Sv Matte. v Skn St.. 0-3 0-3
17/06 11:30 7698 Sutherland Shark. v Sydney Unite. 1-0 3-2
17/06 12:00 7699 Bonnyrigg White. v Apia Leich. 0-0 1-0
17/06 12:45 7700 Sydney Fc. v Manly Unite. 1-1 2-4
17/06 10:00 7715 Balcatta v Perth Glory. 0-1 1-1
17/06 10:00 7716 Cockburn City. v Floreat Athen. 0-1 1-1
17/06 10:00 7717 Inglewood Unite. v Ecu Joond. 1-1 2-1
17/06 10:00 7718 Mandurah City. v Stirling Lions. 1-0 1-0
17/06 10:00 7719 Sorrento v Armadale Sc. 0-0 0-0
17/06 10:00 7720 Subiaco Afc. v Joondalup Unite. 1-1 5-3
17/06 07:30 5231 Lambton Jaffa. v Weston Worke. 3-0 5-0
17/06 08:30 7722 Adelaide Blue. v Adelaide City. 0-1 0-5
17/06 08:30 7723 Adelaide Unite. v Campbelltown City. 0-0 1-0
17/06 08:30 7724 Croydon Kings. v Adelaide Olymp. 1-1 3-1
17/06 08:30 7725 Metro Stars. v Adelaide Comet. 0-1 2-1
17/06 08:30 7726 West Adela. v Para Hills. 0-1 0-1
17/06 08:30 7727 West Torre. v Cumberland Unite. 1-0 2-0
17/06 11:15 8401 Holland Park. v Souths Unite. 0-0 0-2
17/06 12:00 8403 Eastern Subur. v Albany Creek. 0-1 1-1
17/06 12:00 8410 Queensland Lions. v Rochedale Rover. 1-1 2-3
17/06 11:00 8411 Brisbane Strik. v Fnq Bulls. 1-0 2-2
17/06 12:00 8413 Northern Fury. v Brisbane City. 1-2 1-4
17/06 12:15 8414 Brisbane Roar. v Moreton Bay. 0-3 1-5
17/06 12:15 8412 Gold Coast. v Sunshine Coast. 4-0 9-0
17/06 10:00 7730 Green Gully. v Avondale Heigh. 0-0 3-0
17/06 11:00 7731 Port Melbo. v North Geelo. 0-0 2-1
17/06 12:00 7732 Hume City. v Kingston City. 2-0 3-0
17/06 19:00 5651 Fc Viteb. v Slavia Mozyr. 0-0 1-0
17/06 10:30 4010 Guizhou Zhich. v Guangzhou Everg. 0-1 0-2
17/06 11:15 9721 Afk Chrud. v Fk Litom. 1-0 3-0
17/06 11:15 9723 Fk Tj. v Sk Prevy. 1-0 1-1
17/06 11:15 9722 Loko Vltav. v Olympia Hrade. 1-0 2-1
17/06 12:00 9726 Opava U19. v Fk Trine. 1-1 4-1
17/06 12:00 3460 Pohang Steel. v Ulsan Hyund. 0-0 1-2
17/06 12:00 9725 Teplice U19. v Fc Slova. 4-0 5-2
17/06 13:00 3461 Daegu Fc. v Gwangju Fc. 2-1 2-2
17/06 13:00 3466 Daejeon Citiz. v Ansan Green. 0-0 1-2
17/06 13:00 3462 Jeonnam Drago. v Jeonbuk Hyund. 0-3 0-3
17/06 13:00 3467 Suwon City. v Seoul E-Lan. 0-0 2-2
17/06 14:35 4011 Fc Henan. v Yanbian 1-0 3-1
17/06 14:35 4012 Fc Shang. v Chongqing Lifan. 1-2 2-2
17/06 14:35 4013 Hebei China. v Tianjin Songj. 0-0 1-0
17/06 18:00 9724 Sk Bentk. v Fk Mas. 0-0 2-1
17/06 16:00 1531 Bk Frem. v Vsk Arhus. 1-0 1-1
17/06 16:00 1532 Fc Sydve. v Jammerbugt Fc. 2-1 3-1
17/06 16:00 1533 Hik Helle. v Fc Svend. 1-1 2-2
17/06 16:00 1534 Naesby Bk. v Fredensborg 0-1 2-1
17/06 16:00 1535 Odder v Middelfart 0-1 0-1
17/06 16:00 1536 Vejgaard B. v Holbaek 1-0 2-1
17/06 16:30 7942 Fc Sonde. v Ssv Hojfy. 0-0 2-0
17/06 16:30 7943 Kolding Bk. v Ringkobing 0-0 3-2
17/06 16:30 7944 Tarup-Paarup If. v Oureskolernes Bk. 0-0 2-3
17/06 16:30 7945 Varde If. v B 1913. 0-0 0-0
17/06 13:00 7931 Vanlose v Taastrup Fc. 0-0 0-1
17/06 16:30 7932 B 1973. v Jaegersborg 0-0 2-1
17/06 16:30 7933 Kastrup v Hillerod Fodbo. 0-0 1-4
17/06 16:30 7935 Virum-Sorgenfri Bk. v Stenl?se Bk. 0-0 0-3
17/06 16:30 7936 Ab Taarn. v Ledoje Smoru. 0-0 2-3
17/06 16:30 7937 Avedore If. v Skovshoved If. 0-0 0-2
17/06 16:30 7938 B 1908. v Rishoj Boldk. 0-0 5-0
17/06 16:30 7939 Bk Frema. v Karlslunde If. 0-0 0-3
17/06 16:30 7940 Gvi v Herlufsholm Gf. 0-0 3-1
17/06 12:00 7946 If Lysen. v Vinder Vatan. 0-0 2-1
17/06 14:00 7947 Lystrup If. v Skjold If. 0-0 5-0
17/06 16:00 1537 Ballerup Skovl. v Kolding Bk. 0-6 0-10
17/06 16:00 1538 Brondby (F). v Fortuna Hjorr. 1-1 2-2
17/06 16:00 1539 Ik Skovb. v Vejle Bk. 1-1 3-1
17/06 23:00 5216 Al-Masry Club. v Petrojet Fc. 1-0 1-0
17/06 19:00 7806 Fc Kures. v Tartu Jk. 1-0 2-2
17/06 19:00 7807 Maardu v Tallinna Fc. 1-0 1-0
17/06 19:00 7808 Tallinna Fc. v Tartu Fc. 0-1 0-1
17/06 19:17 7821 Aland Unite. v Pk-35 Vanta. 1-1 1-1
17/06 19:17 7822 Hjk Helsi. v Fc Honka. 0-0 0-1
17/06 19:17 7823 Ilves (F). v Tps (F). 1-0 1-1
17/06 19:17 7824 Jypk (F). v Pallokissat (F). 1-0 1-0
17/06 17:00 2074 Ac Oulu. v Eif 0-0 1-0
17/06 17:00 2075 Fc Honka. v Fc Tps. 1-1 1-1
17/06 17:00 2076 Grankulla Ifk. v Fc Haka. 0-1 1-1
17/06 17:00 2077 Kpv Kokko. v Ops 4-2 4-2
17/06 17:00 2070 Fc Koote. v Japs 2-0 2-0
17/06 17:00 2071 Fc Lahti. v Pepo 2-1 2-3
17/06 17:00 2072 Kultsu v Legirus Inter. 2-0 2-1
17/06 17:00 2073 Sudet v Pk Keski. 0-2 0-2
17/06 17:00 2078 Bk-46 v Tpv Tampe. 4-1 5-2
17/06 17:00 2079 Fc Jazz. v Salpa 1-2 3-2
17/06 17:00 2080 Fc Viiki. v Peimari Unite. 1-0 1-0
17/06 17:00 2081 Kapylan Pallo. v Musan Salam. 1-0 3-0
17/06 17:00 2083 Kajha v Js Hercu. 1-1 3-1
17/06 17:00 2084 Tornion Pallo. v Sc Kufu. 0-1 2-1
17/06 17:00 2085 Vifk v Jjk-Villiketut 2-0 9-0
17/06 18:30 2082 Jbk Pieta. v Narpes Kraft. 1-0 3-1
17/06 11:00 7856 Jp Volte. v Ceres Fc. 0-0 2-1
17/06 11:00 7857 Kaya Fc. v Loyola Meral. 0-1 0-2
17/06 17:00 7437 Saburtalo Tbili. v Dinamo Tbili. 0-0 0-5
17/06 20:00 7438 Fc Torpe. v Dinamo Batum. 1-0 1-0
17/06 16:30 7804 Arema Indon. v Bali Unite. 1-0 2-0
17/06 21:30 7679 Longford Town. v Cobh Rambl. 1-0 2-1
17/06 17:00 2511 Umf Tinda. v If Vestr. 1-0 2-1
17/06 08:00 7703 Avispa Fukuo. v Nagoya Gramp. 0-1 3-1
17/06 12:00 7704 Mito Holly. v Jef Unite. 1-0 3-1
17/06 12:00 7705 Yokohama Fc. v Montedio Yamag. 0-0 0-1
17/06 12:30 7706 Fc Tokyo. v Ehime Fc. 1-0 3-3
17/06 13:00 7707 Fagiano Okaya. v Fc Gifu. 0-0 1-1
17/06 13:00 7708 Oita Trini. v Kamatamare Sanuk. 1-0 2-1
17/06 13:00 7709 Shonan Bellm. v Kyoto Sanga. 0-0 1-0
17/06 13:00 7711 Tokushima Vorti. v Roasso Kumam. 2-0 3-0
17/06 13:00 7712 V-Varen Nagas. v Fc Machi. 0-0 0-0
17/06 13:00 7713 Zwiegen Kanaz. v Renofa Yamag. 2-1 3-2
17/06 15:30 5220 Fc Kaira. v Tobol Kosta. 0-0 2-0
17/06 16:00 5221 Kaisar Kyzyl. v Ordabasy Shymk. 0-0 0-1
17/06 16:00 5219 Shakhter Karag. v Fk Atyra. 1-0 2-0
17/06 15:00 7812 Chemelil Sugar. v Nzoia Unite. 0-1 2-1
17/06 15:00 7813 Leopards Sc. v Mathare Unite. 0-0 0-0
17/06 15:00 7814 Thika Unite. v Posta Range. 2-0 2-2
17/06 17:00 5227 Caramba Riga. v Rigas Futbo. 2-0 3-0
17/06 19:00 5228 Fk Jelga. v Fs Metta. 1-0 2-0
17/06 16:00 3061 Arendal v Bodo/Glimt 1-2 1-3
17/06 17:00 3060 Alta If. v Kjelsaas 0-0 1-0
17/06 17:00 3069 Asker v Brumunddal 0-0 1-0
17/06 17:00 3070 Baerum Sk. v Ham-Kam 0-0 3-3
17/06 17:00 3071 Follo v Raufoss Il. 0-3 0-5
17/06 17:00 3072 Nybergsund Il-Tr. v Grorud Il. 2-1 3-4
17/06 16:00 3073 Vidar Fk. v Nest-Sotra 0-0 1-0
17/06 17:00 3074 Vard Hauge. v Fram Larvi. 1-2 2-3
17/06 17:00 9689 Holmen v Vestfossen 0-0 0-1
17/06 17:00 9690 Moss Fk. v Ullern 0-0 4-1
17/06 17:00 9691 Oppsal If. v Krakeroy 0-0 1-3
17/06 17:00 9692 Ostsiden v Sprint/Jeloy 0-0 3-2
17/06 16:00 9695 Eidsvold Turn. v Flisa 0-0 3-2
17/06 17:00 9697 Always Ready. v Lillehammer Fk. 0-0 3-2
17/06 17:00 9696 Lokomotiv Oslo. v Korsvoll Il. 0-0 0-0
17/06 17:00 9698 Valdres Fk. v Frigg Oslo. 0-0 2-1
17/06 14:00 9701 Bryne 2. v Pors Grenl. 0-0 0-4
17/06 17:00 9702 Flekkeroy v Tonsberg Fk. 0-0 3-1
17/06 17:00 9703 Halsen If. v Express Il. 0-0 2-1
17/06 14:00 9706 Aalesund 2. v Forde 0-0 3-2
17/06 16:00 9707 Spjelkavik v Fk Fylli. 0-0 1-1
17/06 17:00 9709 Fjora Fk. v Lysekloster 0-0 0-2
17/06 17:00 9710 Nest Sotra. v Brattvaag 0-0 1-3
17/06 15:00 9712 Molde Fk. v Stjordals/Blink 0-0 0-2
17/06 15:00 9713 Verdal v Mo Il. 0-0 1-1
17/06 17:00 9714 Junkeren v Mosjoen 0-0 3-2
17/06 17:00 9715 Kolstad v Strindheim Il. 0-0 2-3
17/06 17:00 6706 Orkla v Traeff 0-0 3-0
17/06 17:00 6707 Sverresborg v Steinkjer 0-0 3-2
17/06 16:00 6708 Senja Fk. v Harstad 0-0 3-1
17/06 18:00 6709 Skjervoy v Skjetten 0-0 0-6
17/06 15:00 3075 Sandviken (F). v Klepp (F). 0-1 0-1
17/06 16:00 3076 Kolbotn (F). v Roa (F). 0-2 0-3
17/06 23:30 3168 Los Caima. v Cd Sport. 1-1 2-1
17/06 23:30 3169 Sport Victo. v Carlos A. 1-0 2-0
17/06 23:30 3170 Universidad Cesar. v Willy Serra. 0-0 2-0
17/06 15:00 7815 Zvezda 2005. v Fk Kuban. 1-0 2-0
17/06 17:00 7816 Rossiyanka Mosko. v Fc Donch. 1-0 1-0
17/06 15:30 3628 Tampines Rover. v Balestier Khals. 2-0 3-1
17/06 17:00 3769 Aatvidaberg v Osters 0-1 1-1
17/06 17:00 3770 Brommapojkarna v Gais 1-0 3-2
17/06 17:00 3772 Ifk Varna. v Falkenbergs 0-0 1-1
17/06 17:00 3773 Varbergs Bois. v Degerfors If. 2-0 4-0
17/06 19:00 3774 Syrianska Fc. v Ik Frej. 0-1 4-2
17/06 16:00 2292 If Limha. v Kif Orebr. 0-0 2-0
17/06 17:00 3783 Carlstad Unite. v Nykopings Bis. 0-0 1-0
17/06 17:00 3784 Ik Brage. v Assyriska Ff. 1-1 4-2
17/06 17:00 3785 Sollentuna Ff. v Vasteras Sk. 0-0 0-0
17/06 17:00 7501 Husqvarna Ff. v Utsiktens Bk. 0-1 2-1
17/06 17:00 7502 Ik Oddev. v Fk Karls. 1-0 2-1
17/06 17:00 7503 Oskarshamns Aik. v Ljungskille Sk. 1-0 4-0
17/06 17:00 2270 Fbk Karls. v Skoftebyns If. 1-0 2-0
17/06 17:00 2271 Fc Troll. v Karlstad Bk. 0-0 0-0
17/06 17:00 2283 If Sylvi. v Rynninge Ik. 0-1 0-2
17/06 17:00 2284 Ifk Kumla. v Huddinge If. 0-0 0-0
17/06 17:00 2285 Varmbols Fc. v Orebro Syria. 1-0 3-1
17/06 17:00 2286 Varmdo If. v Boo Fk. 1-0 4-0
17/06 14:00 2287 Lindome Gif. v Assyriska Turab. 0-1 2-2
17/06 15:00 2288 Torslanda Ik. v Tvaakers If. 0-0 2-0
17/06 15:00 2289 Vinbergs If. v Is Halmi. 0-0 2-0
17/06 16:00 2290 Dalstorps If. v Savedalens If. 0-0 0-1
17/06 16:00 2291 Hoganas Bk. v Varbergs Gif. 0-2 0-2
17/06 13:00 2276 Gallivare Malmb. v Taftea Ik. 0-0 1-1
17/06 18:00 2277 Harnosands Ff. v Ifk Oster. 0-0 1-0
17/06 15:00 2278 Ifk Hassl. v Ifk Berga. 0-2 1-2
17/06 15:00 2279 Ifk Malmo. v Asarums 1-0 1-2
17/06 15:00 2280 Lindsdals If. v Hassleholms If. 1-0 1-3
17/06 15:00 2281 Lunds Bk. v Rappe Goif. 2-2 4-3
17/06 16:00 2282 Vimmerby If. v Torns If. 1-2 1-3
17/06 15:00 2272 Bk Forwa. v Eskilstuna City. 2-0 2-1
17/06 15:00 2273 Karlbergs Bk. v Skiljebo Sk. 0-0 2-1
17/06 17:00 2274 Syrianska If. v Karlslunds If. 0-1 1-3
17/06 18:30 2275 Gamla Upsal. v Ifk Lidin. 0-1 2-1
17/06 17:30 5050 Club Afric. v Us Ben. 1-0 1-0
17/06 13:45 1351 Ratchaburi Fc. v Ubon Umt. 0-0 1-0
17/06 14:00 1352 Suphan Buri. v Thai Port. 0-0 2-0
17/06 15:00 1353 Buriram Unite. v Navy Fc. 1-0 2-0
17/06 15:00 1354 Chonburi Fc. v Pattaya Unite. 0-0 1-0
17/06 16:00 1355 Bangkok Glass. v Osotspa Fc. 4-0 8-0
17/06 21:00 7800 Ca Fenix. v Defensor Sport. 0-1 1-1
17/06 21:00 7803 Ca River. v Ca Cerro. 0-0 1-1
17/06 21:00 7801 Juventud De. v Sud Ameri. 1-1 2-2
17/06 21:00 7802 Racing Club. v Club Nacio. 0-2 1-3
17/06 22:00 7771 Atletico Goian. v Atletico Pr. 0-1 0-1
17/06 01:15 9213 Criciuma Sc. v Guarani Sp. 2-1 3-2
17/06 02:30 9214 Ceara Ce. v Luverdense Mt. 1-0 1-1
17/06 02:30 9215 Parana Clube. v Figueirense Fc. 0-0 1-0
17/06 03:30 9216 Goias Go. v Abc Rn. 1-1 1-2
17/06 22:30 9217 Boa Ec. v Nautico Pe. 2-1 2-1
17/06 22:30 9218 Crb Al. v Londrina Pr. 0-3 0-3
17/06 22:30 9219 Paysandu Pa. v Juventude Rs. 0-0 0-0
17/06 22:30 9220 Santa Cruz. v Internacional Rs. 0-0 0-0
17/06 01:00 9484 Ca Hurac. v Union De. 1-0 1-0
17/06 02:00 9485 Ca Talle. v Gimnasia Y. 0-0 0-1
17/06 03:15 9486 Ca Banfi. v Rosario Centr. 1-0 3-1
17/06 20:00 9487 Arsenal De. v Godoy Cruz. 0-0 1-2
17/06 22:15 9488 Estudiantes De. v Ca Belgr. 2-0 2-0
17/06 23:15 9489 Atletico De. v Quilmes Ac. 1-0 1-1
17/06 23:45 9490 CA Aldos. v Boca Junio. 0-2 0-4
17/06 03:00 9453 Instituto Ac. v Independiente Rivad. 1-0 1-0
17/06 03:05 9454 Chacarita Junio. v Boca Unido. 0-0 1-0
17/06 03:30 9455 San Marti. v Central Cordo. 0-1 2-2
17/06 20:00 9456 Ca Dougl. v Ca All. 0-0 0-0
17/06 21:00 9457 Nueva Chica. v Csd Fland. 0-1 0-1
17/06 20:35 9481 Talleres De. v Ca Defen. 0-1 0-1
17/06 21:30 9482 Ca Coleg. v Deportivo Riest. 0-2 0-4
17/06 21:30 9497 Ca Excur. v Ca San. 0-1 2-3
17/06 21:30 9498 Club Atlet. v Tristan Suare. 1-0 4-1
17/06 21:30 9499 Club Comun. v Estudiantes Ba. 0-1 1-1
17/06 21:30 1181 Ceilandia Espor. v Sinop 0-0 3-0
17/06 21:00 1185 Atletica Portu. v Audax Sp. 0-0 2-1
17/06 22:30 1190 Espirito Santo. v Boavista Rj. 0-0 1-1
17/06 23:00 1194 Ituano v Pstc Proco. 0-0 0-0
17/06 23:00 1195 Metropolitano Sc. v Sao Jose. 1-0 1-0
17/06 21:30 9214 Mogi Mirim. v Tupi Mg. 1-0 2-0
17/06 21:30 9215 Tombense Mg. v Bragantino Sp. 0-0 0-0
17/06 23:59 9216 Volta Redon. v Ypiranga Rs. 0-0 0-0
17/06 02:00 1171 Csa Al. v Confianca Se. 1-1 1-1
17/06 22:00 9213 Moto Clube. v Asa Al. 1-0 1-1
17/06 14:00 4018 Harbin Yiten. v Meizhou Kejia. 0-1 0-1
17/06 14:35 4019 Beijing Renhe. v Huhehaote Zhong. 1-0 3-0
17/06 14:35 4020 Shenzhen Hongz. v Hangzhou Green. 1-1 4-1
17/06 10:30 7420 Dalian Boyan. v Heilongjiang Lava. 0-0 1-2
17/06 10:30 7421 Shenyang City. v Qingdao Zhong. 0-0 0-0
17/06 11:00 7423 Hebei Jingy. v Yinchuan Helan. 0-0 1-3
17/06 11:00 7424 Jiangsu Yanch. v Shenyang Dongj. 0-0 3-1
17/06 11:00 7427 Jiangxi Lians. v Suzhou Jinfu. 0-0 1-0
17/06 11:00 7428 Shanghai Juju. v Zhenjiang Huasa. 0-0 1-1
17/06 14:30 7429 Sichuan Annap. v Meizhou Meixi. 0-0 1-0
17/06 01:30 3140 Independiente v Nacional 0-2 0-2
17/06 23:00 3141 Sportivo Trini. v General Diaz. 0-0 1-1
17/06 00:15 1551 Cd River. v Liga Dep. 1-0 1-1
17/06 20:00 1552 El Nacio. v Barcelona Sc. 0-1 1-3
17/06 23:00 1553 Delfin Sc. v Cd Unive. 3-1 3-1
17/06 07:30 8406 Olympia Fc. v Devonport Strik. 0-1 1-2
17/06 09:30 8407 Launceston City. v Kingborough Lions. 0-0 0-0
17/06 09:30 8408 Northern Range. v South Hobar. 0-1 0-2
17/06 20:00 1006 New York. v Seattle Sound. 0-1 2-1
17/06 02:30 1578 New York. v Puerto Rico. 1-2 4-2
17/06 20:30 3160 Union Comer. v Sport Huanc. 1-0 4-0
17/06 23:00 3161 Sport Rosar. v Real Garci. 1-0 1-1
17/06 22:00 3146 Club Ferna. v Olimpia De. 2-0 7-2
17/06 22:00 3152 Martin Ledes. v Ovetense Fbc. 0-0 0-2
17/06 22:00 3153 Resistencia Fc. v Fulgencio Yegro. 1-0 2-2
17/06 23:00 9731 Chicago Red. v Washington Spiri. 0-1 1-1
17/06 18:00 1551 Manta Fc. v America 2-0 2-1
17/06 23:00 1557 Cd Colon. v Sd Aucas. 1-0 5-0
17/06 23:59 1558 Imbabura v Liga De. 0-0 0-0
17/06 16:00 5640 Fc Belsh. v Fc Grani. 0-1 1-2
17/06 18:00 5641 Fc Osipo. v Fc Orsha. 1-0 1-1
17/06 11:00 7446 Cong An. v Viettel FC. 0-0 1-0
17/06 13:30 7870 Lai Chi. v Development FC. 1-0 3-0
17/06 15:30 7871 Benfica de. v CPK 1-0 2-0
17/06 14:00 7872 EPS v Tikka 1-1 2-1
17/06 14:00 7874 Kaapo Kaari. v FC Aland. 0-0 0-0
17/06 14:00 7873 Poxyt v HIFK 2. 1-3 1-3
17/06 14:00 7875 SC River. v FC Vaaja. 0-0 0-0
17/06 21:00 7864 Ecija Balom. v CD Olimp. 1-0 1-1
17/06 18:00 7865 BKS Stal. v Falubaz Zielo. 1-0 1-1
17/06 18:00 7867 Garbarnia Krako. v Unia Tarno. 0-0 2-0
17/06 18:00 7866 Miedz II. v GKS Jastr. 0-3 0-4
17/06 18:00 7868 MKS Trzeb. v Avia Swidn. 0-1 2-1
17/06 18:00 7869 Resovia v Motor Lubli. 0-2 1-3
17/06 14:00 7447 Kasetsart Unive. v Samut Songk. 1-0 3-1
17/06 14:00 7448 Nong Bua. v Songkhla Unite. 1-0 2-1
17/06 15:00 7449 Rayong FC. v Army Unite. 2-0 2-2
17/06 15:00 7451 Trat FC. v Chainat Fc. 0-1 0-2
17/06 02:00 1576 New York. v Bethlehem Steel. 0-1 0-2
17/06 05:30 1577 Portland Timbe. v Okc Energ. 1-1 1-3
17/06 13:00 7861 Hammarby U19. v Gefle U19. 1-0 2-0
17/06 14:00 7859 Gais Goteb. v Falkenbergs U19. 2-0 4-1
17/06 14:00 7860 Malmo U19. v Halmstad U19. 1-1 1-2
17/06 16:00 7863 AIK Solna. v Djurgardens U19. 0-0 1-0
17/06 21:00 6737 Olimpia Sp. v Matonense Sp. 0-0 0-1
17/06 21:00 6738 Desportivo Brasi. v Ponte Preta. 0-0 0-2
17/06 21:00 6739 Independente Fc. v Capivariano Sp. 0-0 2-0
17/06 21:00 6740 Rio Branc. v Ituano Fc. 0-0 1-2
17/06 21:00 6742 Xv De. v Velo Clube. 0-0 3-0
17/06 21:00 6743 Bragantino Sp. v Red Bull. 0-0 1-2
17/06 21:00 6744 Ca Juven. v Guarani Sp. 0-0 0-1
17/06 21:00 6745 Paulista Sp. v Corinthians Sp. 0-0 1-0
17/06 21:00 6746 Taubate Sp. v Palmeiras Sp. 0-0 0-2
17/06 21:00 6747 Ca Taboa. v Sao Paulo. 0-0 3-2
17/06 21:00 6748 Ec Agua. v Sao Caeta. 0-0 4-0
17/06 21:00 6750 Ec Sao. v Santo Andre. 0-0 0-0
17/06 21:00 6749 Nacional Ac. v Gremio Osasc. 0-0 1-0
17/06 22:00 1200 Portuguesa Despo. v Esporte Clube. 0-0 2-0
Tenis   Primul Set Final
17/06 14:45 1902 Zverev M. v Lopez F. 1-0 1-2
17/06 17:10 7623 Pouille L. v Paire B. 1-0 2-0
17/06 16:20 8964 Muller G. v Zverev A. 1-0 2-0
17/06 18:10 7616 Cilic M. v Karlovic I. 0-1 1-2
17/06 15:00 1903 Konta J. v Rybarikova M. 1-0 2-0
17/06 18:40 7628 Safarova L. v Vekic D. 0-1 1-2
17/06 12:00 7622 Konjuh A. v Vikhlyantseva N. 0-1 0-2
17/06 14:00 7629 Kontaveit A. v Tsurenko L. 1-0 2-1
17/06 15:00 7619 Mchale C. v Rae J. 0-1 1-2
17/06 18:30 7621 Adamczak M. v Konta J. 1-0 2-1
17/06 16:00 7618 Kubot L. v Klaasen R. 1-0 2-0
17/06 12:30 1911 Bryan B. v Marach O. 0-1 0-2
17/06 13:00 8972 Donaldson J. v Kamke T. 0-1 0-2
17/06 13:00 8973 Herbert P. v Napolitano S. 1-0 2-0
17/06 13:00 8974 Shapovalov D. v Opelka R. 1-0 2-1
17/06 13:00 8975 Tiafoe F. v Broady L. 0-1 1-2
17/06 14:20 8977 Kozlov S. v De Schep. 0-1 2-1
17/06 15:00 8979 Santillan A. v Benneteau J. 0-1 0-2
17/06 15:05 8978 Kudla D. v Thompson J. 1-0 1-2
17/06 15:10 8976 Chardy J. v Corrie E. 1-0 2-1
17/06 13:00 7642 Giorgi C. v Appleton E. 1-0 2-0
17/06 13:00 7643 Hsieh Su-We. v Perrin C. 0-1 2-1
17/06 13:00 7645 Murray S. v Min G. 1-0 1-2
17/06 13:00 7646 Naydenova A. v Shinikova I. 1-0 2-0
17/06 13:00 7650 Vondrousova M. v Aoyama S. 1-0 2-0
17/06 14:30 7647 Rodionova A. v Smitkova T. 0-1 0-2
17/06 14:40 7644 Larcher De. v Cako J. 1-0 2-0
17/06 14:50 7653 Raina A. v Dunne K. 1-0 2-0
17/06 14:55 7649 Vickery S. v Dabrowski G. 1-0 2-1
17/06 15:00 7652 Krejsova P. v Moore T. 1-0 2-0
17/06 16:10 7641 Cabrera L. v Stollar F. 0-1 1-2
17/06 16:25 7651 Yastremska D. v Fett J. 0-1 0-2
17/06 16:35 7654 Burrage J. v Boulter K. 0-1 1-2
17/06 17:10 7655 Swan K. v Kulichkova E. 0-1 0-2
17/06 17:25 7648 Savchuk O. v Soylu I. 0-1 0-2
17/06 14:00 7620 Cibulkova D. v Bertens K. 0-1 2-1
17/06 12:00 7624 Bemelmans R. v Lacko L. 0-1 0-2
17/06 12:00 7631 Bublik A. v Kuznetsov An.. 0-1 2-1
17/06 12:00 7632 Istomin D. v Marterer M. 0-1 0-2
17/06 13:30 7633 Escobedo E. v Vanni L. 1-0 2-0
17/06 13:50 7635 Sugita Y. v Hanfmann Y. 1-0 2-0
17/06 13:55 7634 Seppi A. v Masur D. 1-0 2-0
17/06 16:00 7636 Altmaier D. v Pospisil V.. 0-1 0-2
17/06 16:00 7637 Becker B. v Youzhny M. 0-1 0-2
17/06 13:00 8963 Groth S. v Fabbiano T. 0-1 0-2
17/06 16:00 1901 Otte O. v Balazs A. 1-0 2-0
17/06 19:15 7640 Daniel T. v Quinzi G. 1-0 2-0
17/06 18:15 7625 Giannessi A. v Stebe, Cedri. 1-0 2-0
17/06 20:30 1904 Lorenzi P. v Albot R. 1-0 2-0
17/06 15:10 7627 Lamasine T. v Bourgue M. 0-1 0-2
17/06 18:30 1908 Auger Alias. v Nedovyesov O. 1-0 2-0
17/06 11:00 1937 De Berna. v Haider-Maurer A. 0-1 0-2
17/06 11:00 1938 Licciardi P. v Smirnov A. 0-1 0-2
17/06 11:00 1939 Oxley J. v Cecconi F. 0-1 0-2
17/06 12:20 1940 Bednarek T. v Galan River. 0-1 0-2
17/06 12:35 1942 Moroni G. v Massara A. 0-1 0-2
17/06 13:40 1943 Cachin P. v Di Nicol. 0-1 0-2
17/06 13:55 1941 Lawson A. v Santini L. 1-0 2-0
17/06 14:55 1944 Taberner C. v Hach Verdu. 1-0 2-0
17/06 13:00 1913 Ebden M. v Whittington A. 0-1 2-1
17/06 13:00 1915 Jung J. v Smyczek T. 1-0 2-0
17/06 13:00 1916 Pauffley N. v Polmans M. 0-1 0-2
17/06 14:15 1918 Garanganga T. v Uchiyama Y. 1-0 2-1
17/06 14:30 1917 Cash J. v Arevalo-Gonzalez M. 0-1 1-2
17/06 15:00 1920 Smith B. v Pecotic M. 0-1 0-2
17/06 15:15 1919 Jarry N. v De Minau. 0-1 1-2
17/06 16:30 1923 Quiroz R. v Setkic A. 0-1 2-1
17/06 16:55 1924 Ito T. v Saville L. 1-0 2-1
17/06 17:20 1921 Bolt A. v Mott B. 1-0 2-0
17/06 18:25 1927 Storrie R. v Maden Y. 0-1 0-2
17/06 18:40 1925 Bass F. v Mcdonald M. 0-1 0-2
17/06 18:40 1926 Krueger M. v Moriya H. 1-0 1-2
17/06 19:25 1928 Novikov D. v De Loore. 1-0 2-1
17/06 09:00 7638 Isakov A. v Dadabaev A. 1-0 1-2
17/06 09:00 7639 Sottimov T. v Nabiev O. 0-1 1-2
17/06 11:00 1906 Tsoy P. v Kutybaev S. 1-0 2-0
17/06 12:10 1907 Sapaev B. v Surchenko D. 0-1 1-2
17/06 10:30 7657 Strokan A. v Vandenbulcke Y. 0-1 0-2
17/06 10:30 7658 Thivant Y. v Gautier A. 0-1 0-2
17/06 11:40 7659 Bisson M. v Okala J. 0-1 0-2
17/06 12:40 7661 Reboul F. v Gonzales R. 0-1 1-2
17/06 13:00 7662 Neis F. v Arneodo R. 0-1 0-2
17/06 14:35 7664 Girat Magin. v v Zopp. 0-1 0-2
17/06 15:25 7663 Reinwein S. v Ymer M. 0-1 0-2
17/06 15:30 1910 De Paula. v Chaplin J. 1-0 2-0
17/06 17:15 7665 Samuel B. v Jacq G. 0-1 0-2
17/06 18:35 1912 Van Peper. v Diep F. 1-0 2-0
17/06 11:00 1929 Bobrov B. v Scott D. 1-0 2-0
17/06 11:00 1930 Cornea V.. v Elgin M. 0-1 1-2
17/06 11:00 1931 Margaroli L. v Simonsson F. 1-0 2-0
17/06 13:15 1932 Horansky F. v Liska T. 1-0 2-0
17/06 14:20 1935 Puskar S. v Bielinskyi O. 0-1 2-1
17/06 14:35 1933 Novak D. v Arvidsson I. 1-0 2-0
17/06 14:35 1934 Samosi P. v Ursu V.. 0-1 1-2
17/06 16:00 1936 Cacic N. v Mokry A. 1-0 2-0
17/06 16:00 1905 Molchanov D. v Cerretani J. 0-1 1-2
17/06 17:35 7626 Roelofse R. v Gil F. 1-0 2-0
17/06 20:30 7630 Skupski K. v Reid M. 1-0 2-1
17/06 12:45 7617 Kretschmer G. v Gille S. 1-0 1-2
17/06 14:00 9105 Majchrzak K. v Choinski J. 1-0 2-0
17/06 15:30 9106 Hocevar R. v Kolar Z. 0-1 0-2
17/06 19:30 9109 Ruepke L. v Aragone Jc. 0-1 1-2
17/06 21:30 9110 Gomez-Herrera C. v Artunedo Marti. 1-0 2-0
17/06 13:00 9120 Michel L. v Armitano M. 1-0 2-0
17/06 15:00 9121 Koehler M. v Gonzalez Encin. 1-0 1-2
17/06 12:00 9111 Esteve Lobat. v Rinderknech A. 1-0 2-0
17/06 14:20 5129 Echargui M. v Griekspoor K. 1-0 2-0
17/06 17:00 9112 Eubanks C. v Harris A. 1-0 2-0
17/06 18:25 9113 King K. v Spencer W. 1-0 2-0
17/06 10:00 5130 Dellien H. v Sieber M. 1-0 2-0
17/06 11:55 5131 Nedelko I. v Hoang A. 1-0 1-2
17/06 17:30 9132 Di Loren. v Anderson R. 1-0 2-0
17/06 17:30 9133 Lahey A. v Hsu C-Y. 0-1 2-1
17/06 17:00 9101 Casanova H. v Galarza J. 1-0 2-0
17/06 13:00 9125 Broady N. v Diyas Z. 0-1 0-2
17/06 15:00 9126 Sabalenka A. v Krunic A. 0-1 0-2
17/06 04:00 8915 Watanuki Y. v Mochizuki Y. 1-0 2-0
17/06 17:00 9114 Rybakov A. v Nevolo D. 0-1 2-1
17/06 19:25 9115 Nakagawa N. v Uchida K. 0-1 2-1
17/06 10:00 8913 Olivetti A. v Guez D. 1-0 2-0
17/06 05:00 8911 Nguyen D. v Wu T-L. 0-1 2-1
17/06 05:00 8912 Watanuki Y. v Takahashi Y. 1-0 2-0
17/06 05:00 8916 Kim C-E. v Chung H. 1-0 2-0
17/06 05:00 8917 Lee T-W. v Song M-K. 1-0 2-0
17/06 12:00 9102 Mena F. v Blanch U. 1-0 2-0
17/06 16:30 9103 Lestienne C. v Paz J. 0-1 2-1
17/06 15:00 9129 Peterson R. v Pera B. 0-1 2-1
17/06 18:15 9130 Matteucci A. v Vasylyeva A. 0-1 0-2
17/06 11:00 9107 Bensoussan S. v Luncanu P-A. 0-1 0-2
17/06 11:00 9108 Petrone A. v Frunza N. 0-1 1-2
17/06 19:00 9104 Collarini A. v Galovic V. 1-0 2-0
17/06 12:00 5126 Bulgaru M. v Craciun G-A. 1-0 1-2
17/06 17:55 5127 Bhatia R. v Hering K. 1-0 2-0
17/06 06:00 8918 Chen Ti. v Kelly D. 1-0 2-1
17/06 05:00 8919 Jeong S. v Kijima M. 1-0 2-1
17/06 05:00 8920 Luangnam N. v Han S. 0-1 0-2
17/06 11:00 9116 Scholtz N. v Crepatte B. 1-0 2-0
17/06 13:15 9117 Boyer D. v Catarina L. 0-1 1-2
17/06 04:00 4152 Imanishi M. v Kaji H. 0-1 1-2
17/06 06:05 4153 Tjandramulia O. v Sema E. 0-1 2-1
17/06 11:00 9127 Juvan K. v Kolar N. 0-1 2-1
17/06 13:40 9128 Potocnik N. v Cuk P. 1-0 2-0
17/06 11:00 9131 Kolodziejova M. v Jurikova L. 0-1 0-2
17/06 12:00 9122 Mendez S. v Kerfs D. 1-0 2-1
17/06 14:40 5128 Lazaro Garci. v Hofer V. 0-1 2-1
17/06 10:00 4151 Shymanovich I. v Kremen I. 1-0 2-1
17/06 11:00 9123 Danilovic O. v Kovinic D. 0-1 0-2
17/06 11:00 9124 Panova A. v Buzarnescu M. 0-1 0-2
17/06 11:00 9118 Seguel D. v Arconada U. 1-0 2-0
17/06 12:35 9119 Hesse A. v Hozumi E. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
17/06 16:00 5270 Spania (F). v Ucraina (F). 35-34 76-54
17/06 19:00 5272 Cehia (F). v Ungaria (F). 38-38 70-74
17/06 13:30 5273 Slovacia (F). v Belarus (F). 32-33 68-59
17/06 21:30 5274 Italia (F). v Turcia (F). 30-30 53-54
17/06 19:00 5275 Grecia (F). v Slovenia (F). 33-23 56-59
17/06 21:30 5276 Franta (F). v Serbia (F). 33-34 73-57
17/06 13:30 5277 Muntenegru (F). v Letonia (F). 37-38 55-76
17/06 16:00 5278 Rusia (F). v Belgia (F). 32-46 68-68
17/06 03:00 8613 Dallas Wings. v New York. 46-43 88-88
17/06 05:00 8614 Phoenix Mercu. v Chicago Sky. 0-0 86-78
17/06 12:00 8617 Geelong Super. v Mt Gambi. 0-0 72-95
17/06 12:30 8618 Canberra Gunne. v Nw Tasma. 0-0 62-79
17/06 12:30 8619 Nunawading Spect. v Frankston Blues. 0-0 91-82
17/06 13:00 8620 Albury Wodon. v Melbourne Tiger. 0-0 107-80
17/06 13:00 8621 Ballarat Miner. v Hobart Charg. 0-0 81-76
17/06 13:00 8622 Kilsyth Cobra. v Sandringham Sabre. 0-0 92-87
17/06 10:00 8609 Geelong Super. v Sydney Uni. 0-0 74-51
17/06 10:30 8625 Canberra Capit. v Launceston Torna. 0-0 67-66
17/06 10:30 8626 Nunawading Spect. v Dandenong Range. 0-0 75-85
17/06 11:00 8627 Albury Wodon. v Melbourne Tiger. 0-0 65-93
17/06 11:00 8628 Ballarat Miner. v Hobart Charg. 0-0 73-63
17/06 11:00 8629 Kilsyth Cobra. v Sandringham Sabre. 0-0 68-52
17/06 13:00 8603 Diamond Valle. v Werribee Devil. 0-0 79-67
17/06 13:00 8604 Knox Raide. v Hume City. 0-0 100-88
17/06 13:00 8605 Ringwood Hawks. v Mckinnon Couga. 0-0 100-99
17/06 11:00 8608 Knox Raide. v Hume City. 0-0 72-63
17/06 11:00 8610 Ringwood Hawks. v Sunbury Jets. 0-0 71-61
17/06 13:00 8611 Bulleen Melbo. v Warrandyte Venom. 0-0 98-51
17/06 13:00 8612 Mckinnon Couga. v Waverley Falco. 0-0 60-79
17/06 20:30 8632 Bauru Sp. v Paulistano 0-0 92-73
17/06 21:30 5271 Strasbourg v Chalon 39-36 70-71
17/06 12:00 8633 Barangay Gineb. v Talk N. 0-0 109-122
Handbal   Pauză Final
17/06 18:00 8000 Norvegia (F). v Franta (F). 13-13 23-22
17/06 18:00 8001 Csu Cnot. v Csm Focsa. 10-12 16-26
17/06 20:00 8010 Stiinta Bacau. v Csm Fagar. 12-14 26-34
17/06 19:00 8002 Spania v Finlanda 27-9 46-16
17/06 21:25 8003 Austria v Bosnia &. 17-17 34-32
17/06 21:00 8004 Slovenia v Portugalia 12-9 28-18
17/06 15:00 8005 Rusia v Muntenegru 16-11 27-27
17/06 18:15 8006 Suedia v Slovacia 14-7 31-17
17/06 20:30 8007 Norvegia v Lituania 15-10 30-20
17/06 20:45 8008 Franta v Belgia 18-14 32-28
Volei   Pauză Final
17/06 18:00 3706 Suedia v Azerbaijan 0-1 3-2
17/06 20:30 3707 Albania v Macedonia 0-1 0-3
17/06 15:00 3698 Ucraina (F). v Franta (F). 1-0 3-0
17/06 17:30 3699 Muntenegru (F). v Georgia (F). 0-1 3-1
17/06 00:10 3704 Brazilia v Bulgaria 1-0 3-0
17/06 03:10 3705 Argentina v Serbia 0-1 2-3
17/06 18:10 4101 Franta v Canada 1-0 3-0
17/06 18:25 4121 Usa v Rusia 0-1 2-3
17/06 21:10 4122 Italia v Belgia 0-1 1-3
17/06 22:00 4123 Polonia v Iran 1-0 3-0
17/06 22:10 4124 Bulgaria v Serbia 1-0 3-2
17/06 17:00 3700 Spania (F). v Suedia (F). 1-0 2-3
17/06 20:00 3701 Slovacia (F). v Portugalia (F). 1-0 3-1
17/06 10:00 3711 Japonia v Turcia 0-1 3-2
17/06 14:00 4126 China v Australia 0-1 3-1
17/06 15:00 4127 Finlanda v Slovenia 0-1 0-3
17/06 19:00 4128 Olanda v Slovacia 1-0 3-0
17/06 21:30 4129 Cehia v Coreea De. 0-1 0-3
17/06 22:30 4130 Egipt v Portugalia 1-0 1-3
17/06 15:30 3696 Finlanda (F). v Austria (F). 1-0 3-0
17/06 18:00 3697 Albania (F). v Belarus (F). 0-1 0-3
17/06 16:00 3702 Israel v Ungaria 0-1 1-3
17/06 18:30 3703 Ucraina v Danemarca 0-1 3-1
17/06 10:50 4116 Poniewaz B. v Kaliberda D. 0-0 2-0
17/06 10:50 4117 Warsawski C. v Fuchs S. 0-0 0-2
17/06 11:40 4118 Ittlinger S. v Dinkelacker M. 0-0 2-0
17/06 11:40 4119 Kortzinger L. v Bieneck C. 0-0 2-0
17/06 12:30 4120 Karnbaum S. v Nestler S. 0-0 2-1
17/06 12:30 4134 Overlaender L. v Gernert M. 0-0 0-2
17/06 11:40 4135 Huerta Pasto. v Popadiuc E. 0-0 2-0
17/06 11:40 4137 Siren S. v Trans Hanse. 0-0 2-0
17/06 12:30 4140 Kindl M. v Kovalov I. 0-0 1-2
17/06 12:30 4141 Poole R. v Vrhunc J. 0-0 1-2
17/06 10:50 4144 Kotlasova T. v Legieta K. 0-0 2-1
17/06 10:50 4146 Shalayeuskaya v / Siakr. 0-0 2-0
17/06 11:00 4108 Morais Filho. v Beeler N. 0-0 1-2
17/06 11:00 4109 Winter T. v Solberg P. 0-0 0-2
17/06 12:00 4110 Brouwer A. v Perusic O. 0-0 2-0
17/06 12:00 4111 Liamin N. v v Dress. 0-0 2-0
17/06 11:00 4112 Bawden L. v Antonelli M. 0-0 0-2
17/06 12:00 4113 Bansley H. v Humana-Paredes M. 0-0 0-2
17/06 14:00 4102 Kovatsch M. v Watson M. 0-0 2-1
17/06 15:00 4103 Durant C. v Gabathuler P. 0-0 2-0
17/06 12:00 4104 Betz L. v Davis A. 0-0 2-0
17/06 13:00 4105 Huber K. v Geiger F. 0-0 0-2
17/06 10:40 4106 Wang F. v Wen S. 0-0 1-2
17/06 11:30 4107 Dumbauskaite I. v Joe L. 0-0 2-0
Futsal   Pauză Final
17/06 21:00 3946 Fc Barce. v Inter Movis. 1-2 1-6
Badminton   Pauză Final
17/06 11:20 5400 Srikanth N. v Son Wh. 0-0 2-1
17/06 11:00 5404 Jindapol N. v Sato S. 0-0 1-2
17/06 12:20 5405 Zhang B. v Sung H. 0-0 1-2
17/06 12:00 5401 Alfian F. v Boe M. 0-0 1-2
17/06 13:20 5402 Liu C. v Junhui L. 0-0 1-2
17/06 13:00 5403 Ahmad T. v Chan P. 0-0 2-0
17/06 11:40 5406 Tanaka S. v Chang Y. 0-0 1-2
17/06 12:40 7221 Awanda A. v Chen Q. 0-0 0-2
Baseball   Rezultat
17/06 02:05 9796 Baltimore Oriol. v St. Louis. 2-11
17/06 02:05 9797 Philadelphia Phill. v Arizona Diamo. 4-5
17/06 02:05 9798 Pittsburgh Pirat. v Chicago Cubs. 5-9
17/06 02:07 9799 Toronto Blue. v Chicago White. 4-11
17/06 02:10 9800 Cincinnati Reds. v Los Angel. 1-3
17/06 02:10 9021 Detroit Tiger. v Tampa Bay. 13-4
17/06 02:10 9022 New York. v Washington Natio. 2-7
17/06 02:35 9023 Atlanta Brave. v Miami Marli. 0-5
17/06 03:05 9024 Texas Range. v Seattle Marin. 10-4
17/06 03:10 9025 Houston Astro. v Boston Red. 1-2
17/06 03:10 9026 Milwaukee Brewe. v San Diego. 6-5
17/06 03:10 9027 Minnesota Twins. v Cleveland India. 1-8
17/06 03:40 9028 Colorado Rocki. v San Franc. 10-8
17/06 04:35 9029 Oakland Athle. v New York. 7-6
17/06 05:07 9030 Los Angel. v Kansas City. 1-3
17/06 20:07 7668 Toronto Blue. v Chicago White. 2-5
17/06 21:10 7669 Minnesota Twins. v Cleveland India. 3-9
17/06 22:10 7670 Colorado Rocki. v San Franc. 5-1
17/06 23:05 7671 Baltimore Oriol. v St. Louis. 15-7
17/06 23:05 7672 Oakland Athle. v New York. 5-2
17/06 23:05 7673 Philadelphia Phill. v Arizona Diamo. 1-5
17/06 23:10 7674 Atlanta Brave. v Miami Marli. 8-7
17/06 23:10 7675 Cincinnati Reds. v Los Angel. 2-10
17/06 23:10 9031 Detroit Tiger. v Tampa Bay. 2-3
17/06 23:10 9751 Milwaukee Brewe. v San Diego. 5-7
17/06 23:10 9752 New York. v Washington Natio. 4-7
17/06 11:00 7288 Doosan Bears. v Nc Dinos. 14-4
17/06 11:00 7290 Kia Tiger. v Lg Twins. 4-3
17/06 11:00 7291 Kt Wiz. v Hanwha Eagle. 1-9
17/06 11:00 7295 Nexen Heroe. v Lotte Giant. 8-2
17/06 11:00 7666 Samsung Lions. v Sk Wyver. 10-14
17/06 08:00 9786 Chunichi Drago. v Saitama Seibu. 4-1
17/06 08:00 9787 Hanshin Tiger. v Rakuten Golde. 2-8
17/06 08:00 9788 Hiroshima Carp. v Fukuoka S.Haw. 3-2
17/06 08:00 9789 Yakult Swall. v Hokkaido Nippo. 5-0
17/06 08:00 9790 Yokohama Dena. v Orix Buffa. 14-5
17/06 12:00 7281 Yomiuri Giant. v Chiba Lotte. 8-0
Rugby   Pauză Final
17/06 06:15 6321 Wests Tiger. v Wentworthville Magpi. 10-24 14-40
17/06 08:00 6322 Illawarra Cutte. v Wyong Roos. 12-12 16-32
17/06 08:00 6323 Newtown Jets. v Manly Sea. 12-18 18-42
17/06 09:00 6326 Townsville Black. v Sunshine Coast. 0-0 36-14
17/06 10:00 6337 Papua New. v Tweed Heads. 0-14 10-14
17/06 20:30 6325 Barrow Borde. v Celtic Crusa. 16-4 28-4
17/06 05:30 6327 Fiji v Italia 14-9 22-19
17/06 08:00 6328 Australia v Scotia 12-17 19-24
17/06 08:00 6329 Japonia v Irlanda 3-31 22-50
17/06 10:35 6342 Noua Zeela. v B&I Lions. 10-12 10-32
17/06 18:00 6343 Africa De. v Franta 23-7 37-15
17/06 22:15 6344 Argentina v Anglia 13-18 25-35
17/06 23:59 6345 Canada v Romania 6-7 9-25
17/06 17:00 6338 Warrington Wolve. v Wigan Warri. 12-18 26-27
17/06 10:30 6316 Melbourne Storm. v North Queen. 6-10 22-22
17/06 12:30 6318 Cronulla Shark. v Wests Tiger. 4-12 24-22
17/06 16:30 6340 Toulouse Olymp. v London Bronc. 0-16 16-36
Box / UFC   Pauză Final
17/06 11:30 8701 Kim J. v Pudilova L. 0-0 0-1
17/06 11:45 8702 Inoue N. v De Tomas. 0-0 1-0
17/06 12:45 8703 Kwan H. v Doane R. 0-0 0-1
17/06 13:00 8704 Jingliang L. v Camacho F. 0-0 1-0
17/06 13:40 8705 Scoggins J. v Sasaki Y. 0-0 0-1
17/06 13:50 8706 Caceres A. v Dy R. 0-0 1-0
17/06 14:15 8707 Asker C. v Harris W. 0-0 0-1
17/06 14:30 8708 Gomi T. v Tuck J. 0-0 0-1
17/06 15:10 8709 Saffiedine T. v Dos Anjos. 0-0 0-1
Fotbal American   Pauză Final
17/06 02:00 8891 Cleveland Gladi. v Baltimore Briga. 0-0 59-48
Fotbal Australian   Pauză Final
17/06 06:45 7233 Richmond Tiger. v Sydney Swans. 0-0 71-80
17/06 09:35 7234 Port Adela. v Brisbane Lions. 0-0 121-81
17/06 12:25 7235 Gold Coast. v Carlton Blues. 0-0 73-83
Tenis de masa   Pauză Final
17/06 12:15 8201 Liang J. v Fan Z. 0-0 2-4
17/06 11:30 8203 Hirano M. v Chen M. 0-0 0-4
17/06 13:30 8202 Niwa K. v Ma L. 0-0 0-3
Cricket   Rezultat
17/06 12:45 6221 Scotia v Zimbabwe 0-1
17/06 13:00 6220 Worcestershire v Surrey 0-1
Pesapallo   Pauză Final
17/06 14:00 6243 Pesakarhut Pori. v Mansen Rapsa. 0-0 0-0
17/06 16:00 6244 Maila-Jussit v Lapuan Virki. 0-0 1-0
17/06 16:00 6240 Vimpelin Veto. v Kempeleen Kiri. 0-0 2-0
17/06 17:00 6241 Kankaanpaan Maila. v Hyvinkaan Tahko. 0-0 0-1
17/06 17:00 6242 Oulu v Alajarven Ankku. 0-0 1-1
17/06 18:00 6245 Kempeleen Kiri. v R. Lukko. 0-0 1-1
E-sport   Pauză Final
17/06 14:00 3290 Sk Gamin. v Team Singu. 0-0 1-0
17/06 15:30 3291 Gambit Gamin. v Counter Logic. 0-0 0-1
17/06 17:00 3292 Mousesports v Immortals 0-0 0-1
17/06 18:30 3293 Fnatic v Cloud9 0-0 1-0
17/06 18:00 3296 Roccat v Ninjas In. 0-0 2-0
17/06 20:00 3297 Team Vital. v H2K 0-0 0-2
17/06 01:00 3304 Immortals v Team Liqui. 1-0 2-0
17/06 04:00 3305 Team Envy. v Echo Fox. 0-1 0-2
17/06 22:00 3298 Immortals v Cloud9 0-0 2-1
17/06 22:00 3299 Team Liqui. v Team Solom. 0-0 0-2
17/06 11:00 3304 MVP v Longzhu Gamin. 0-0 0-2
17/06 14:00 3305 JIN AIR. v BBQ Olive. 0-0 2-0
17/06 11:00 3302 J Team. v AHQ E-spo. 0-0 2-0
17/06 13:00 3303 Flash Wolve. v Fireball 0-0 2-0
17/06 09:00 3310 I May. v Dan Gamin. 0-0 0-2
17/06 13:00 3306 Team WE. v Snake Espor. 0-0 1-2
17/06 01:45 3297 Team Secre. v LGD-Gaming 1-0 2-0
17/06 20:00 3294 Natus Vince. v Team NP. 0-0 0-2
17/06 23:00 3295 Virtus.pro v Digital Chaos. 0-0 2-1
17/06 07:00 3311 Classic v soO 0-0 0-4
17/06 05:00 9151 Astralis v Virtus.pro 0-1 2-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.