Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
18/06 18:00 2628 Portugalia v Mexic 1-1 2-2
18/06 21:00 2629 Camerun v Chile 0-0 0-2
18/06 19:00 2534 Germania U21. v Cehia U21. 1-0 2-0
18/06 21:45 2539 Danemarca U21. v Italia U21. 0-0 0-2
18/06 18:30 2106 Ifk Marie. v Jjk Jyvas. 2-1 2-1
18/06 18:30 2107 Kuopio Ps. v Hjk Helsi. 0-1 0-2
18/06 12:00 2937 Fc Tokyo. v Yokohama F. 0-0 0-1
18/06 12:30 2938 Urawa Red. v Jubilo Iwata. 1-1 2-4
18/06 19:00 3111 Haugesund v Rosenborg 1-0 1-0
18/06 19:00 3112 Lillestrom v Viking 0-0 1-0
18/06 19:00 3113 Molde v Tromso 0-0 3-0
18/06 19:00 3114 Sandefjord v Sarpsborg 1-0 1-0
18/06 19:00 3115 Sogndal v Odd 0-0 0-0
18/06 21:00 3116 Valerenga v Stromsgodset 1-1 1-1
18/06 17:00 3180 Radomiak Radom. v Drutex-Bytovia 0-0 0-2
18/06 19:00 1360 Cd Gouve. v Gd Braga. 1-1 2-1
18/06 19:00 1361 Mirandela v Gd Touri. 2-0 2-0
18/06 19:00 3738 Racing Santa. v Barcelona B. 1-2 1-4
18/06 22:00 3739 Tenerife v Cadiz Cf. 1-0 1-0
18/06 16:00 1356 Dinamo Saint. v FK Tosno. 0-1 0-2
18/06 18:00 1358 Videoton FC. v Ruzomberok 2-0 3-0
18/06 20:00 1359 LD Alaju. v Once Calda. 0-0 0-1
18/06 08:00 7701 Sydney Olymp. v Parramatta Eagle. 1-0 2-0
18/06 08:00 7702 Wolves v Blacktown City. 1-2 1-3
18/06 10:00 7710 Rockdale City. v Hakoah Sydne. 2-0 2-0
18/06 10:00 7721 Perth Sc. v Bayswater City. 0-0 3-1
18/06 07:30 8416 Adamstown Roseb. v Edgeworth Fc. 0-0 0-3
18/06 07:30 8418 Maitland Fc. v Newcastle Jets. 0-0 6-1
18/06 08:00 7733 Heidelberg Unite. v Oakleigh Canno. 0-0 0-2
18/06 09:00 7734 South Melbo. v St Alban. 4-1 8-1
18/06 12:00 3463 Suwon Samsu. v Fc Seoul. 1-1 1-2
18/06 13:00 3468 Asan Polic. v Gyeongnam Fc. 0-0 1-1
18/06 13:00 3464 Gangwon Fc. v Jeju Unite. 1-0 2-1
18/06 13:00 3465 Incheon Unite. v Sangju Sangm. 0-0 1-1
18/06 14:35 4014 Beijing Guoan. v Tianjin Teda. 1-0 2-0
18/06 14:35 4015 Guangzhou R&F. v Shanghai Sipg. 1-1 1-1
18/06 14:35 4016 Jiangsu Guoxi. v Fc Chang. 0-1 0-1
18/06 14:35 4017 Liaoning Whowi. v Shandong Lunen. 0-2 0-3
18/06 23:00 5217 Al Moqaw. v Wadi Degla. 1-0 1-0
18/06 23:00 5218 Enppi Club. v Al-Ittihad Al-Sa. 1-0 3-0
18/06 17:00 1351 Hb Torsh. v Skala If. 1-1 1-2
18/06 17:00 1352 If Fugla. v Eb/Streymur 0-1 1-2
18/06 17:00 1353 Ki Klaks. v B36 Torsh. 0-3 1-5
18/06 17:00 1354 Tb Tvoro. v 07 Vestu. 1-1 3-1
18/06 17:00 1355 Vikingur Gota. v Nsi Runav. 1-0 1-2
18/06 15:00 2070 Klubi 04. v Mikkelin Pallo. 0-0 1-1
18/06 18:30 2071 Miki Mikke. v Fc Kiffe. 1-0 3-2
18/06 17:00 2072 Otp Fc. v Pallo Kerho. 0-0 0-1
18/06 18:30 2073 Ac Kajaa. v Gbk Kokko. 0-0 1-2
18/06 11:00 7858 Stallion Fc. v Davao Aguil. 0-0 0-0
18/06 14:00 7862 Ilocos Unite. v Global Fc. 0-3 0-3
18/06 16:30 1384 Barito Puter. v Persib Bandu. 0-0 1-0
18/06 08:00 1390 Yokohama Scc. v Fc Tokyo. 0-0 0-1
18/06 09:00 1391 Azul Claro. v Blaublitz Akita. 0-0 0-1
18/06 09:00 1392 Fukushima Unite. v Giravanz Kitak. 0-0 0-3
18/06 09:00 1393 Sc Sagam. v Fujieda Myfc. 0-0 1-0
18/06 11:00 1870 Nagano Parce. v Cerezo Osaka. 0-0 1-1
18/06 12:00 1871 Gamba Osaka. v v Grull. 0-0 1-0
18/06 20:00 2516 Umf Grind. v Ibv Vestm. 3-0 3-1
18/06 20:00 2517 Valur Reykj. v Ka Akure. 1-0 1-0
18/06 18:00 2515 Umf Selfo. v Leiknir Faskr. 0-0 2-0
18/06 15:30 2511 Huginn v Kv Vestu. 2-0 4-1
18/06 17:00 2512 Umf Njard. v Hottur 0-2 0-3
18/06 19:00 2513 If Magni. v Afturelding 1-0 2-1
18/06 20:00 2514 If Volsu. v Kf Fjard. 5-0 5-0
18/06 13:00 7714 Thespakusatsu Gunma. v Matsumoto Yamag. 0-1 0-2
18/06 14:00 5222 Fc Okzhe. v Fk Akzha. 2-0 2-1
18/06 16:00 5223 Fc Aktob. v Fc Astan. 2-1 2-4
18/06 16:00 5224 Fc Taraz. v Fc Irtys. 2-0 2-0
18/06 15:00 1362 Bandari Fc. v Western Stima. 0-0 0-0
18/06 15:00 1363 Kakamega Homeb. v Zoo Keric. 3-3 3-3
18/06 15:00 1364 Kariobangi Shark. v Tusker Footb. 0-0 0-0
18/06 15:00 1365 Sofapaka Fc. v Gor Mahia. 1-0 2-0
18/06 15:00 1366 Ulinzi Stars. v Sony Sugar. 0-1 1-1
18/06 19:00 5229 Fk Liepa. v Fk Vents. 1-0 1-0
18/06 18:00 1397 Abia Warri. v Plateau Unite. 1-0 2-1
18/06 18:00 1398 Akwa Unite. v Katsina Unite. 2-0 2-0
18/06 18:00 1399 El Kanem. v Remo Stars. 1-0 2-0
18/06 18:00 1580 Gabros Inter. v Wikki Touri. 0-0 0-0
18/06 18:00 1581 Kano Pilla. v Mfm Fc. 1-0 3-1
18/06 18:00 1584 Nasarawa Unite. v Enyimba 0-0 1-0
18/06 18:00 1585 Niger Torna. v Enugu Range. 0-0 0-0
18/06 18:00 1586 Shooting Stars. v Abs Fc. 0-0 2-0
18/06 18:00 1587 Sunshine Stars. v Gombe Unite. 1-0 2-1
18/06 19:00 3062 Elverum v Aasane Fotba. 0-0 0-0
18/06 19:00 3063 Floro v Ullensaker/Kisa 2-1 3-1
18/06 19:00 3064 Jerv v Tromsdalen 0-0 1-1
18/06 19:00 3065 Levanger v Start 0-0 0-0
18/06 19:00 3066 Ranheim Il. v Mjondalen 0-1 1-1
18/06 19:00 3067 Strommen If. v Sandnes 0-2 1-3
18/06 16:00 3060 Skeid Fotba. v Kfum Oslo. 0-1 1-2
18/06 16:00 3061 Vindbjart v Hodd 0-0 2-2
18/06 17:00 3069 Byaasen Toppf. v Ait-Fana 0-1 0-1
18/06 17:00 3070 Notodden Fk. v Nardo 1-0 2-0
18/06 19:00 3071 Egersund Ik. v Bryne Fk. 1-0 1-2
18/06 16:00 9699 Redalen v Raufoss 2. 0-0 0-1
18/06 17:00 9711 Herd v Ossett Town. 0-0 1-1
18/06 17:00 6711 Mjolner Fk. v Lorenskog If. 0-0 3-0
18/06 17:00 6712 Skedsmo v Tromso Il. 0-0 5-2
18/06 14:00 3072 Trondheims-Orn (F). v Medkila (F). 0-0 3-0
18/06 16:00 3073 Avaldsnes (F). v Lillestrom Kvinn. 0-1 0-1
18/06 23:00 3160 Club Sport. v Sport Ancas. 1-0 4-0
18/06 23:30 3161 Defensor La. v Union Huara. 2-1 4-2
18/06 23:30 3162 Deportivo Coops. v Sport Boys. 0-1 0-2
18/06 23:30 3168 Deportivo Hualg. v Alfredo Salin. 1-0 3-3
18/06 16:00 3775 Dalkurd Ff. v Helsingborgs 1-0 5-0
18/06 18:00 3776 Norrby If. v Orgryte Is. 3-0 5-1
18/06 16:00 7501 Kristianstads Dff. v Kopparbergs/Gothenburg (F). 2-1 5-2
18/06 16:00 7502 Vittsjo Gik. v Rosengard (F). 0-2 0-3
18/06 17:00 7503 Eskilstuna Utd. v Pitea If. 0-0 0-1
18/06 17:00 7504 Linkopings Fc. v Kvarnsvedens Ik. 1-1 3-2
18/06 18:00 7505 Hammarby If. v Djurgaardens If. 0-0 0-2
18/06 16:30 7506 Umea Fc. v Arameiska-Syrianska 0-1 2-1
18/06 17:00 7507 Akropolis If. v Tegs Sk. 1-1 2-2
18/06 17:00 7508 Ifk Lulea. v Vasalunds If. 1-0 2-0
18/06 18:00 7509 Enskede Ik. v Sandvikens If. 1-0 1-2
18/06 17:00 7510 Fc Rosen. v Mjallby Aif. 0-2 1-5
18/06 17:00 7511 Landskrona Bois. v Skovde Aik. 1-0 2-0
18/06 16:00 7512 Nordvarmland Ff. v Vanersborgs Fk. 0-1 0-2
18/06 14:00 2273 Assyriska Norrk. v Ifk Hanin. 2-0 4-2
18/06 16:00 2274 Sodertalje Fk. v Fc Linko. 0-0 0-1
18/06 14:00 7515 Skellefteaa Ff. v Hudiksvalls Ff. 0-1 1-1
18/06 15:00 2270 Soderhamns Ff. v Piteaa If. 0-1 2-5
18/06 15:00 2271 Osterlen Ff. v Kvarnby Ik. 2-1 4-1
18/06 16:00 2272 Nybro If. v Ksf Presp. 0-1 1-2
18/06 17:00 7513 Habo Ff. v Bkv Norrt. 1-2 5-3
18/06 17:30 7514 Fc Gute. v Sundbybergs Ik. 2-0 4-1
18/06 14:00 1598 Bangkok Unite. v Thailand Honda. 2-0 5-4
18/06 14:00 1599 Bec Tero. v Nakhon Ratch. 2-1 3-1
18/06 15:00 1600 Sisaket Fc. v Chiangrai Unite. 1-1 1-2
18/06 15:00 1601 Sukhothai Fc. v Muang Thong. 0-1 2-2
18/06 21:00 1605 Danubio Fc. v Montevideo Wande. 0-0 0-1
18/06 21:00 1602 Liverpool Monte. v Plaza Colon. 1-0 1-1
18/06 21:00 1603 Rampla Junio. v Ca Bosto. 1-0 1-0
18/06 23:59 1604 El Tanqu. v Penarol 1-1 1-2
18/06 00:30 7691 Deportivo La. v Caracas Fc. 1-1 1-2
18/06 03:00 7692 Monagas v Carabobo 0-0 0-0
18/06 01:00 7772 Vasco Da. v Avai Sc. 1-0 1-0
18/06 03:00 7773 Santos v Ponte Preta. 0-0 0-0
18/06 17:00 7760 Coritiba Pr. v Corinthians Sp. 0-0 0-0
18/06 22:00 7761 Chapecoense Sc. v Botafogo Rj. 0-1 0-2
18/06 22:00 7762 Ec Bahia. v Palmeiras Sp. 1-1 2-4
18/06 22:00 7763 Fluminense Rj. v Flamengo Rj. 1-0 2-2
18/06 22:00 7764 Sao Paulo. v Atletico Belo. 0-1 1-2
18/06 01:00 9221 Brasil De. v Vila Nova. 1-0 3-0
18/06 03:00 9222 Oeste Sp. v America Minei. 0-0 0-0
18/06 01:30 9491 Velez Sarsf. v Ca Sarmi. 2-0 5-1
18/06 20:00 9492 Newell S. v Atletico Lanus. 1-0 1-1
18/06 20:45 9493 Patronato Paran. v Ca Tigre. 0-1 0-2
18/06 22:15 9494 Independiente v Olimpo Bahia. 1-0 1-1
18/06 23:00 9495 Defensa Y. v Atletico Tucum. 1-0 3-0
18/06 23:15 9496 River Plate. v Racing Club. 0-1 2-3
18/06 01:00 9458 Crucero Del. v Club Almag. 0-0 2-0
18/06 02:45 9459 Argentinos Jr. v Cd Santa. 1-0 1-0
18/06 22:00 9460 Estudiantes San. v Ferro Carri. 1-0 1-0
18/06 23:00 9224 River Pi. v Maranhao Ma. 0-0 2-1
18/06 22:00 9225 Guarani De. v Globo Rn. 0-1 0-2
18/06 22:00 9227 Coruripe Al. v Central Pe. 2-1 2-3
18/06 23:00 9228 Souza Pb. v Juazeirense Ba. 2-0 2-2
18/06 22:00 9229 Atletico Perna. v Fluminense Ba. 0-0 1-0
18/06 22:00 9230 Itabaiana Se. v Campinense Pb. 1-0 1-0
18/06 22:00 6731 America Rn. v Sergipe Se. 2-0 3-2
18/06 22:00 1186 Itumbiara Go. v Urt Mg. 0-0 0-1
18/06 22:00 1188 Villa Nova. v Desportiva Es. 0-0 2-1
18/06 21:30 1191 Operario Pr. v Sao Paulo. 1-1 3-1
18/06 22:00 1192 Novo Hambu. v Foz Do. 1-1 1-1
18/06 21:00 1173 Joinville Sc. v Sao Bento. 0-0 1-1
18/06 22:00 1174 Botafogo Sp. v Macae Espor. 1-0 3-0
18/06 22:00 1171 Salgueiro Pe. v Cuiaba Mt. 1-0 1-1
18/06 23:59 1172 Fortaleza Ce. v Sampaio Corre. 0-0 3-0
18/06 22:00 8021 Club Jorge. v Oriente Petro. 3-1 5-1
18/06 22:00 8022 Guabira Monte. v Cd San. 2-0 2-0
18/06 10:30 4010 Dalian Aerbi. v Lijiang Jiayu. 2-0 4-0
18/06 14:00 4011 Xinjiang Tians. v Beijing Kongg. 0-2 1-2
18/06 14:30 4012 Qingdao Haini. v Baoding Rongd. 1-0 4-0
18/06 14:30 4013 Wuhan Zall. v Dalian Trans. 1-0 3-1
18/06 14:35 4018 Shijiazhuang Ever. v Shanghai Shenx. 1-0 2-1
18/06 11:00 4021 Shenzhen Ledma. v Chengdu Qianb. 0-0 3-0
18/06 01:10 3142 Deportivo Capia. v Cerro Porte. 0-0 1-0
18/06 17:00 3143 Olimpia Asunc. v Sol De. 0-1 2-2
18/06 23:00 3144 Club Guara. v Rubio Nu. 1-0 2-1
18/06 23:00 3145 Sportivo Luque. v Libertad Asunc. 0-2 0-3
18/06 03:00 1554 Deportivo Cuenc. v Csd Macar. 0-2 1-3
18/06 20:00 1555 Cd Clan. v Fuerza Amari. 0-0 1-1
18/06 07:00 8415 Tilford Zebra. v Clarence Unite. 1-0 3-0
18/06 02:00 1007 Atlanta v Columbus Crew. 1-1 3-1
18/06 02:30 1008 New Engla. v Chicago Fire. 0-1 1-2
18/06 02:30 1009 Orlando City. v Montreal Impac. 2-1 3-3
18/06 03:00 1010 Toronto v DC Unite. 0-0 2-0
18/06 04:00 1011 San Jose. v Kansas City. 0-0 0-0
18/06 04:30 1012 Colorado Rapid. v Portland Timbe. 0-1 2-1
18/06 05:00 1013 Real Salt. v Minnesota Unite. 0-0 1-0
18/06 05:00 1014 Vancouver White. v FC Dalla. 0-0 1-1
18/06 06:00 1015 LA Galax. v Houston Dynam. 1-1 2-2
18/06 23:59 1016 Philadelphia Union. v Ny Red. 0-0 0-2
18/06 02:30 7809 Indy Eleve. v Carolina Railh. 0-0 2-0
18/06 02:30 7810 Miami Fc. v Jacksonville Armad. 2-0 4-0
18/06 05:00 7811 San Franc. v Fc Edmon. 1-0 1-0
18/06 04:00 3162 Universitario De. v Deportivo Munic. 1-1 1-1
18/06 19:00 3163 Inti Gas. v Fbc Melga. 1-1 1-2
18/06 21:00 3164 Alianza Atlet. v Juan Auric. 1-0 1-1
18/06 02:30 9733 Western New. v Boston Break. 3-0 3-1
18/06 03:00 9732 Kansas City. v Seattle Reign. 1-1 2-2
18/06 03:30 9734 Houston Dash. v Orlando Pride. 0-2 2-4
18/06 05:00 9735 Portland Thorn. v Sky Blue. 0-1 1-3
18/06 01:00 1609 Fc Miami. v Woden Westo. 3-0 5-0
18/06 01:00 1611 St. Louis. v Saint Louis. 1-0 2-2
18/06 20:00 1551 Cd Olmed. v Tecnico Unive. 0-1 0-1
18/06 23:59 1552 Gualaceo Sc. v Ldu Porto. 0-0 0-0
18/06 17:00 5640 Fc Khimi. v Fc Volna. 1-2 2-2
18/06 17:00 5644 Fc Smole. v Luch Minsk. 0-2 3-3
18/06 17:00 5641 Kommunalnik Sloni. v Neman-Agro 1-0 3-0
18/06 18:00 5649 Fc Gomel. v Fc Zvezd. 0-1 0-3
18/06 18:00 5645 Fc Lida. v Fc Smorg. 1-1 1-1
18/06 18:00 5648 Fc Torpe. v Fc Baran. 0-0 1-0
18/06 11:00 7869 Binh Thuan. v Mancons Sai. 1-0 3-0
18/06 11:30 7870 Dong Tam. v CA Mau. 0-1 1-1
18/06 11:30 7871 Hai Nhan. v PVF 0-1 0-1
18/06 11:30 7872 Hung Voung. v Ben Tre. 3-0 3-0
18/06 12:00 7873 Kon Tum. v Lam Dong. 0-1 3-1
18/06 12:00 7874 SQC Binh. v Palace Khan. 0-0 1-0
18/06 13:00 7856 Futbol Alcob. v Lorca Depor. 0-2 1-2
18/06 19:00 7857 Union Adarv. v CF Malag. 0-0 2-0
18/06 19:30 7859 CD Badaj. v CD Calah. 0-0 0-0
18/06 19:30 7860 CD Victo. v Atletico Astor. 1-0 1-0
18/06 19:30 7861 Rapido de. v Peralada CF. 0-1 1-1
18/06 20:00 7863 Naxara v Pena Sport. 0-1 1-1
18/06 20:00 7864 Ontinyent CF. v Deportivo Alave. 3-0 3-0
18/06 20:30 7865 Sociedad Depor. v Sporting Gijon. 2-1 2-2
18/06 17:00 7875 KP Legia. v KKS Lech. 1-0 2-2
18/06 17:00 7876 MKS Pogon. v UKS SMS. 0-0 2-0
18/06 01:05 1620 Rochester Ragin. v Ottawa Fury. 1-0 1-0
18/06 02:00 1622 Fc Cinci. v Charleston Batte. 1-0 2-2
18/06 02:30 1624 Louisville City. v Pittsburgh River. 1-0 3-0
18/06 03:30 1626 San Anton. v Tulsa Rough. 2-1 3-1
18/06 06:00 1627 Sacramento Repub. v Vancouver White. 1-1 2-1
18/06 23:59 1628 Swope Park. v Arizona Unite. 1-0 2-2
18/06 12:30 7877 FC Barce. v Atletico Madri. 1-0 4-1
18/06 18:00 7867 Defensores De. v Cs Dock. 2-0 2-0
18/06 21:30 7868 Club Atlet. v San Marti. 0-0 0-0
18/06 17:00 7866 Deportivo Merlo. v Sportivo Barra. 0-0 1-1
Tenis   Primul Set Final
18/06 14:20 8976 Monfils G. v Gasquet R. 1-0 1-2
18/06 14:20 8979 Rublev A. v Ramos A. 0-1 2-1
18/06 14:20 8980 Sousa J. v Kohlschreiber P. 1-0 1-2
18/06 14:25 8983 Berdych T. v Darcis S. 1-0 2-0
18/06 14:25 8985 Dimitrov G. v Harrison R. 1-0 2-0
18/06 14:25 8988 Mannarino A. v Tsonga J-W. 0-1 0-2
18/06 14:25 1932 Cornet A. v Broady N. 0-1 0-2
18/06 14:25 1933 Davis L. v Osaka N. 0-1 1-2
18/06 14:25 1938 Strycova B. v Putintseva Y. 1-0 2-0
18/06 14:25 1941 Watson H. v Svitolina E. 0-1 1-2
18/06 14:05 6532 Lopez F. v Pouille L. 1-0 1-2
18/06 15:30 6537 Karlovic I. v Muller G. 0-1 0-2
18/06 17:20 6549 Konta J. v Vekic D. 1-0 1-2
18/06 13:00 6531 Vikhlyantseva N. v Kontaveit A. 0-1 0-2
18/06 13:00 6547 Adamczak M. v Rae J. 1-0 2-1
18/06 12:00 6525 Marach O. v Murray J. 1-0 1-2
18/06 14:00 6521 Broady L. v Shapovalov D. 0-1 0-2
18/06 14:00 6522 Chardy J. v Thompson J. 0-1 2-1
18/06 14:00 6523 Herbert P. v Kozlov S. 0-1 0-2
18/06 14:00 6524 Kamke T. v Benneteau J. 0-1 0-2
18/06 12:00 1943 Hobgarski K. v Haddad Maia. 0-1 1-2
18/06 12:00 1944 Lottner A. v Jabeur O. 0-1 1-2
18/06 12:00 1945 Sasnovich A. v Kenin S. 0-1 1-2
18/06 13:00 1946 Cavalle-Reimers I. v Martincova T. 0-1 0-2
18/06 14:20 1948 Kostyuk M. v Kalinskaya A. 0-1 0-2
18/06 14:40 1947 Cepede Royg. v Loeb J. 0-1 2-1
18/06 14:55 1949 Kudermetova v v Duque. 0-1 2-1
18/06 14:55 1950 Witthoeft C. v Vicens Mas. 1-0 2-0
18/06 15:55 1952 Gonzalez M. v Cepelova J. 0-1 0-2
18/06 17:20 1953 Flipkens K. v Monova P. 1-0 2-0
18/06 17:25 1951 Errani S. v Von Deich. 1-0 2-0
18/06 17:40 1954 Wickmayer Y. v Soler Espin. 1-0 2-0
18/06 13:00 6526 Giorgi C. v Min G. 1-0 2-0
18/06 13:00 6527 Hsieh Su-We. v Larcher De. 1-0 2-0
18/06 13:00 6528 Raina A. v Smitkova T. 1-0 1-2
18/06 14:15 6533 Krejsova P. v Kulichkova E. 0-1 1-2
18/06 14:40 6529 Stollar F. v Fett J. 0-1 0-2
18/06 15:35 6530 Vondrousova M. v Naydenova A. 1-0 2-0
18/06 15:50 6546 Kato M. v Soylu I. 0-1 0-2
18/06 16:00 6534 Vickery S. v Boulter K. 1-0 2-0
18/06 12:00 6517 Marterer M. v Bublik A. 1-0 2-0
18/06 13:00 6518 Seppi A. v Lacko L. 0-1 0-2
18/06 14:00 6519 Sugita Y. v Youzhny M. 0-1 1-2
18/06 15:00 6548 Fabbiano T. v Sela D. 1-0 1-2
18/06 16:50 1914 Otte O. v Daniel T. 0-1 2-1
18/06 19:30 1901 Lorenzi P. v Giannessi A. 1-0 2-0
18/06 15:30 6542 Bourgue M. v Auger Alias. 0-1 0-2
18/06 11:00 6514 Di Nicol. v Galan River. 1-0 1-2
18/06 11:00 6516 Taberner C. v Safiullin R. 1-0 2-0
18/06 13:00 6545 Smirnov A. v Massara A. 0-1 2-1
18/06 14:05 6515 Lokoli L. v Haider-Maurer A. 0-1 0-2
18/06 13:00 6509 De Minau. v Arevalo-Gonzalez M. 1-0 2-0
18/06 13:00 6510 Jung J. v Ebden M. 1-0 1-2
18/06 13:00 6511 Pecotic M. v Garanganga T. 1-0 2-1
18/06 14:40 6536 Quiroz R. v Mmoh M. 0-1 1-2
18/06 15:10 6539 Ito T. v Bolt A. 1-0 1-2
18/06 15:20 6508 Berankis R. v Polmans M. 0-1 2-1
18/06 17:05 6541 Novikov D. v Maden Y. 0-1 2-1
18/06 17:20 6540 Mcdonald M. v Moriya H. 1-0 2-0
18/06 09:00 6506 Betov S. v Nabiev O. 1-0 2-0
18/06 10:10 6507 Khabibulin T. v Dadabaev A. 1-0 2-0
18/06 12:00 6500 Banes M. v Gautier A. 1-0 2-0
18/06 12:00 6503 Penaud A. v Lindell C. 0-1 0-2
18/06 13:30 6504 Vandenbulcke Y. v Okala J. 0-1 0-2
18/06 14:00 6502 Moutet C. v Gonzales R. 1-0 2-0
18/06 15:15 6501 Michon A. v Arneodo R. 1-0 1-2
18/06 15:40 6505 Zopp J. v Ymer M. 1-0 2-0
18/06 17:15 6535 De Paula. v Jacq G. 1-0 1-2
18/06 19:25 6538 Griekspoor T. v Van Peper. 0-1 2-1
18/06 12:00 6512 Horansky F. v Ursu V.. 1-0 2-1
18/06 12:00 6513 Novak D. v Puskar S. 1-0 2-0
18/06 13:25 6544 Margaroli L. v Nema P. 0-1 2-1
18/06 13:55 6543 Cacic N. v Bobrov B. 1-0 2-0
18/06 14:00 4163 Majchrzak K. v Kolar Z. 0-1 0-2
18/06 12:30 4165 Gomez-Herrera C. v Aragone Jc. 1-0 2-1
18/06 13:00 4173 Gonzalez Encin. v Michel L. 0-1 0-2
18/06 12:00 4166 Echargui M. v Esteve Lobat. 1-0 2-0
18/06 17:00 4168 Eubanks C. v King K. 1-0 2-1
18/06 11:00 4167 Dellien H. v Hoang A. 1-0 2-0
18/06 20:30 4179 Lahey A. v Di Loren. 1-0 2-0
18/06 15:30 4176 Diyas Z. v Krunic A. 1-0 2-0
18/06 19:00 4169 Rybakov A. v Nakagawa N. 0-1 2-1
18/06 12:00 4162 Lestienne C. v Mena F. 1-0 2-0
18/06 12:00 4178 Peterson R. v Vasylyeva A. 0-1 2-1
18/06 11:00 4164 Frunza N. v Luncanu P-A. 1-0 2-0
18/06 15:00 4172 Craciun G-A. v Bhatia R. 1-0 2-0
18/06 11:00 4170 Scholtz N. v Catarina L. 0-1 2-1
18/06 11:30 4177 Juvan K. v Potocnik N. 1-0 2-0
18/06 12:00 4174 Mendez S. v Lazaro Garci. 1-0 2-1
18/06 11:00 4175 Buzarnescu M. v Kovinic D. 1-0 2-0
18/06 13:00 4171 Hesse A. v Seguel D. 1-0 1-2
Baschet   Pauză Final
18/06 19:15 5270 Venezia v Trento 28-38 65-63
18/06 03:00 8634 Minnesota Lynx. v Connecticut Sun. 0-0 93-98
18/06 22:00 6351 Washington Mysti. v Dallas Wings. 0-0 83-87
18/06 23:59 6352 L.A. Spark. v Phoenix Mercu. 0-0 90-59
18/06 07:00 8623 Dandenong Range. v Mt Gambi. 0-0 91-77
18/06 07:30 8624 Sandringham Sabre. v Ballarat Miner. 0-0 86-92
18/06 05:00 8630 Dandenong Range. v Sydney Uni. 0-0 49-40
18/06 05:30 8631 Sandringham Sabre. v Ballarat Miner. 0-0 87-92
18/06 07:30 8606 Eltham Wildc. v Ringwood Hawks. 0-0 97-90
18/06 07:30 8607 Waverley Falco. v Hawthorn 0-0 94-64
18/06 05:30 8615 Eltham Wildc. v Diamond Valle. 0-0 74-58
18/06 05:30 8616 Waverley Falco. v Southern Penin. 0-0 74-53
18/06 15:00 6350 Boulazac Baske. v Hermine De. 0-0 63-60
Handbal   Pauză Final
18/06 20:15 8000 Ungaria v Olanda 16-13 35-30
18/06 21:15 8001 Danemarca v Letonia 14-5 33-16
18/06 15:30 8002 Polonia v Romania 19-13 32-31
18/06 16:00 8003 Belarus v Serbia 13-10 27-27
18/06 21:45 8004 Islanda v Ucraina 18-13 34-26
18/06 21:45 8005 Macedonia v Cehia 16-10 33-20
18/06 16:00 8009 Germania v Elvetia 12-13 29-22
Volei   Pauză Final
18/06 18:00 3702 Azerbaijan v Albania 0-1 1-3
18/06 20:30 3703 Suedia v Macedonia 1-0 1-3
18/06 15:00 3698 Franta (F). v Muntenegru (F). 1-0 3-1
18/06 17:30 3699 Ucraina (F). v Georgia (F). 1-0 3-0
18/06 01:10 4125 Argentina v Brazilia 0-1 3-1
18/06 14:00 3706 Canada v Italia 0-1 3-1
18/06 17:00 3707 Belgia v Franta 0-1 0-3
18/06 18:25 3708 Rusia v Iran 1-0 3-0
18/06 21:25 3709 Polonia v Usa 1-0 1-3
18/06 22:10 3710 Serbia v Brazilia 0-1 1-3
18/06 01:00 4132 Germania v Spania 0-1 0-3
18/06 03:30 4133 Mexic v Estonia 0-1 0-3
18/06 23:59 3731 Germania v Mexic 1-0 3-0
18/06 17:00 3700 Suedia (F). v Slovacia (F). 0-1 0-3
18/06 20:00 3701 Spania (F). v Portugalia (F). 1-0 3-0
18/06 10:00 4131 Turcia v Australia 0-1 1-3
18/06 14:00 3712 China v Japonia 0-1 3-2
18/06 15:00 3713 Slovenia v Portugalia 1-0 3-1
18/06 16:30 3714 Coreea De. v Slovacia 1-0 3-2
18/06 19:00 3715 Olanda v Cehia 0-1 3-1
18/06 22:30 3716 Egipt v Finlanda 0-1 1-3
18/06 15:30 3696 Austria (F). v Albania (F). 1-0 3-1
18/06 18:00 3697 Finlanda (F). v Belarus (F). 1-0 3-0
18/06 17:00 3704 Ucraina v Ungaria 1-0 3-2
18/06 19:30 3705 Danemarca v Israel 0-1 3-1
18/06 13:00 3727 Pristauz M. v Stoyanovskiy O. 0-0 0-2
18/06 14:00 3728 Loiseau A. v Berntsen M. 0-0 0-2
18/06 11:00 3729 Vaida B. v Arnholdt L. 0-0 2-1
18/06 12:00 3730 Gerson D. v Makroguzova N. 0-0 1-2
18/06 16:45 3721 Lupo D. v Beeler N. 0-0 2-0
18/06 18:05 3722 Herrera Alepu. v Liamin N. 0-0 0-2
18/06 13:35 3723 Bednarczuk A. v Humana-Paredes M. 0-0 2-1
18/06 14:50 3724 Heidrich J. v Antonelli M. 0-0 0-2
18/06 12:00 3717 Chevallier S. v Kovatsch M. 0-0 0-2
18/06 13:00 3718 Heidrich A. v Durant C. 0-0 2-0
18/06 16:30 3719 Caluori L. v Baquerizo E. 0-0 2-1
18/06 12:22 3720 Dumbauskaite I. v Bonnerova M. 0-0 2-1
Futsal   Pauză Final
18/06 10:00 3943 Shonan Bellm. v Fugador Sumid. 2-0 5-2
18/06 11:00 3944 Bardral Uraya. v Pescadola Machi. 0-2 2-2
18/06 23:00 3930 Sporting Clube. v Sporting De. 2-0 3-1
Badminton   Pauză Final
18/06 11:30 5400 Sakai K. v Srikanth N. 0-0 0-2
18/06 12:00 5403 Sato S. v Sung H. 0-0 2-1
18/06 12:30 5401 Junhui L. v Boe M. 0-0 2-1
18/06 13:00 5402 Zheng S. v Ahmad T. 0-0 0-2
18/06 11:00 5404 Chang Y. v Chen Q. 0-0 1-2
Baseball   Rezultat
18/06 00:05 9753 Texas Range. v Seattle Marin. 10-4
18/06 03:10 9754 Minnesota Twins. v Cleveland India. 2-6
18/06 03:15 9755 Houston Astro. v Boston Red. 7-1
18/06 03:15 9756 Los Angel. v Kansas City. 9-0
18/06 03:15 9757 Pittsburgh Pirat. v Chicago Cubs. 4-3
18/06 20:07 7295 Toronto Blue. v Chicago White. 7-3
18/06 20:10 7666 Cincinnati Reds. v Los Angel. 7-8
18/06 20:10 7667 Detroit Tiger. v Tampa Bay. 1-9
18/06 20:10 7668 New York. v Washington Natio. 5-1
18/06 20:35 7669 Atlanta Brave. v Miami Marli. 5-4
18/06 20:35 7670 Baltimore Oriol. v St. Louis. 8-5
18/06 20:35 7671 Philadelphia Phill. v Arizona Diamo. 4-5
18/06 20:35 7672 Pittsburgh Pirat. v Chicago Cubs. 1-7
18/06 21:10 7673 Milwaukee Brewe. v San Diego. 2-1
18/06 21:10 7674 Minnesota Twins. v Cleveland India. 2-5
18/06 22:05 7675 Texas Range. v Seattle Marin. 3-7
18/06 22:10 9021 Colorado Rocki. v San Franc. 7-5
18/06 22:37 9022 Los Angel. v Kansas City. 3-7
18/06 23:05 9023 Oakland Athle. v New York. 4-3
18/06 11:00 7281 Doosan Bears. v Nc Dinos. 13-11
18/06 11:00 7283 Kia Tiger. v Lg Twins. 8-16
18/06 11:00 7288 Kt Wiz. v Hanwha Eagle. 5-13
18/06 11:00 7292 Nexen Heroe. v Lotte Giant. 14-3
18/06 11:00 7293 Samsung Lions. v Sk Wyver. 7-5
18/06 07:00 7282 Yakult Swall. v Hokkaido Nippo. 3-6
18/06 07:30 7284 Hiroshima Carp. v Fukuoka S.Haw. 4-7
18/06 08:00 7285 Chunichi Drago. v Saitama Seibu. 4-3
18/06 08:00 7286 Hanshin Tiger. v Rakuten Golde. 0-1
18/06 08:00 7287 Yomiuri Giant. v Chiba Lotte. 7-5
Rugby   Pauză Final
18/06 13:30 6328 Scotia (T). v Australia (T). 3-10 24-17
18/06 16:00 6329 Tara Galil. v Italia (T). 15-9 25-24
18/06 11:00 6330 Samoa (T). v Argentina (T). 7-31 42-53
18/06 12:00 6331 Irlanda (T). v Georgia (T). 7-10 24-18
18/06 06:40 6336 Wynnum Manly. v Norths Devil. 10-0 16-6
18/06 16:00 6322 Hemel Hemps. v All Golds. 16-8 20-32
18/06 16:00 6323 Oxford v Gateshead Thund. 0-26 0-52
18/06 17:00 6324 Keighley Couga. v London Skola. 14-18 45-26
18/06 17:00 6325 South Wales. v Coventry Bears. 12-0 24-22
18/06 17:00 6326 Workington v Toronto Wolfp. 6-28 12-58
18/06 17:00 6327 York City. v Whitehaven 4-6 16-18
18/06 02:00 6346 Sua v Georgia 3-18 17-21
18/06 14:30 6347 Africa De. v Franta (T). 7-8 37-15
18/06 17:00 6348 Anglia (T). v Noua Zeela. 7-40 17-64
18/06 17:00 6339 Hull Fc. v Castleford Tiger. 14-12 32-24
18/06 09:00 6319 Parramatta Eels. v St Georg. 12-4 24-10
18/06 17:00 6316 Batley Bulld. v Sheffield Eagle. 38-0 70-12
18/06 17:00 6318 Hull Kings. v Dewsbury Rams. 36-1 64-11
18/06 17:00 6320 Oldham v Halifax Blue. 0-12 12-30
18/06 17:00 6321 Rochdale Horne. v Bradford Bulls. 12-14 28-14
Fotbal American   Pauză Final
18/06 02:00 8892 Philadelphia Soul. v Tampa Bay. 0-0 62-41
Fotbal Australian   Pauză Final
18/06 08:20 7236 Western Bulld. v Melbourne Demon. 0-0 56-113
Tenis de masa   Pauză Final
18/06 05:30 5551 Ma Long. v Xu X. 0-0 4-2
18/06 04:00 5552 Sun Y. v Wang M. 0-0 4-0
Cricket   Rezultat
18/06 12:30 6228 Pakistan v India 1-0
Pesapallo   Pauză Final
18/06 17:00 6243 Kajaanin Pallo. v R. Lukko. 0-0 1-1
18/06 17:00 6240 Kiteen Pallo. v Sotkamon J. 0-0 0-2
18/06 17:00 6241 Pattijoki R. v Joensuun Maila. 0-0 0-2
18/06 17:00 6242 Seinajoen J-J. v Hyvinkaan Tahko. 0-0 2-0
18/06 18:00 6244 Pesa Ysit. v Lappajarven Veiko. 0-0 0-1
E-sport   Pauză Final
18/06 12:00 3290 Team Singu. v Mousesports 0-1 0-2
18/06 15:00 3291 Gambit Gamin. v Cloud9 1-0 2-0
18/06 01:00 3300 Flyquest v Counter Logic. 0-0 1-2
18/06 01:00 3301 Phoenix1 v Team Digni. 0-0 1-2
18/06 22:00 3298 Phoenix1 v Counter Logic. 0-0 1-2
18/06 22:00 3299 Team Envy. v Team Solom. 0-1 0-2
18/06 23:59 3300 Flyquest v Cloud9 0-0 1-2
18/06 23:59 3301 Team Digni. v Echo Fox. 0-0 2-1
18/06 11:00 3304 Sktelecom T1. v Afreeca Freec. 0-1 2-1
18/06 14:00 3305 Samsung Galax. v Ever8 Winne. 1-0 2-0
18/06 11:00 3302 Hong Kong. v Flash Wolve. 0-1 0-2
18/06 14:00 3303 Raise Gamin. v J Team. 0-0 2-1
18/06 19:30 3294 Virtus Pro. v LGD Gamin. 1-0 2-0
18/06 12:15 3292 Natus Vince. v Flipsid3 1-0 2-0
18/06 16:00 3293 Hellraisers v Virtus Pro. 1-0 1-2
18/06 16:00 3295 Effect v Penta Sport. 0-0 1-2
18/06 20:00 3297 Team DD. v Saphira 0-0 1-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.