Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
19/06 18:00 2630 Australia v Germania 1-2 2-3
19/06 19:00 2530 Slovacia U21. v Anglia U21. 1-0 1-2
19/06 21:45 2531 Polonia U21. v Suedia U21. 1-2 2-2
19/06 20:00 3117 Brann v Stabaek 3-0 5-0
19/06 11:00 3460 Gyeongju K.. v Hwacheon Kspo. 1-2 2-2
19/06 13:00 3469 Busan I. v Seongnam Ilhwa. 1-1 1-2
19/06 13:00 3461 Daejeon Sport. v Seoul City. 0-0 0-1
19/06 13:00 3462 Hyundai Steel. v Daekyo Kanga. 1-0 3-1
19/06 13:00 3463 Suwon Fmc. v Busan Sangm. 0-0 1-1
19/06 13:30 3470 Bucheon Fc. v Fc Anyan. 3-1 6-2
19/06 18:00 1373 FCI Talli. v Trans Narva. 2-0 4-1
19/06 19:00 1374 Jk Silla. v Fc Levad. 0-0 1-1
19/06 20:00 1375 Fc Flora. v Nomme Kalju. 1-0 2-0
19/06 15:30 1386 Persiba Balik. v Bhayangkara Surab. 0-1 1-2
19/06 16:30 1387 PSM Makas. v Pusamania B.. 0-0 1-0
19/06 22:15 2518 Hafnarfjordur v Vikingur R.. 1-0 2-2
19/06 22:15 2519 Ia Akran. v Fjolnir Reykj. 1-1 3-1
19/06 22:15 2520 Vikingur O.. v Stjarnan G.. 1-0 2-1
19/06 23:00 2521 Kr Reykj. v Breidablik Kopav. 0-1 1-1
19/06 15:00 3148 Olimpia Asunc. v Sol De. 2-2 3-3
19/06 15:00 3150 Sportivo Luque. v Libertad Asunc. 1-0 1-1
19/06 15:00 3151 Sportivo Trini. v General Diaz. 0-0 1-2
19/06 19:00 3060 Honefoss Bk. v Odds Bk. 2-2 3-3
19/06 20:00 3061 Sarpsborg Spart. v Fk Orn-H. 1-0 3-1
19/06 20:00 3062 Stromsgodset 2. v Drobak/Frogn 2-1 3-1
19/06 20:00 3063 Lyn v Fk Gjovi. 2-2 6-3
19/06 20:00 3064 Staal Jorpe. v Start 2. 0-1 1-2
19/06 21:00 3065 Sandnes Ulf. v Sola 0-0 0-1
19/06 20:00 3066 Lillestrom Sk. v Funnefoss/Vormsund 1-1 5-2
19/06 20:00 3777 Trelleborgs v Gefle 0-1 0-1
19/06 20:00 7501 Kristianstads Ff. v Angelholms Ff. 1-0 3-0
19/06 16:00 1576 Pfk Metal. v Pfk Qizil. 1-0 3-1
19/06 17:00 1577 Fc Pakht. v Nasaf Qarsh. 0-0 2-1
19/06 17:00 1578 Pfk Mash. v Fk Neftc. 1-1 2-2
19/06 01:00 7765 Sport Recif. v Vitoria Ba. 1-2 1-3
19/06 21:30 9461 Deportivo Espan. v Ca Plate. 0-0 0-0
19/06 21:30 9462 Villa San. v Club Atlet. 0-1 0-3
19/06 00:15 8023 The Stron. v Universitario De. 0-0 1-0
19/06 02:30 8024 Ca Nacio. v Bolivar La. 0-2 0-3
19/06 00:30 1556 Club Sport. v Independiente 0-1 1-1
19/06 03:00 1400 Atletico Nacio. v Deportivo Cali. 3-1 5-1
19/06 21:15 3166 Academia Canto. v Comerciantes Unido. 0-1 0-1
19/06 23:30 3167 Utc De. v Deportivo San. 1-0 3-1
19/06 23:00 5100 Iordania (F). v Algeria (F). 0-2 3-2
19/06 18:30 9572 Kaapo U20. v FC Lahti. 3-1 4-2
19/06 13:30 9566 FC Bulle. v South Melbo. 0-1 0-2
19/06 18:00 9573 Tips v Tote 4-0 5-1
19/06 20:00 9574 LPS v TUPS 1-1 4-1
19/06 20:30 9580 GLENTORAN BELFA. v Newry City. 1-1 1-3
19/06 15:00 9582 FK Kaira. v FK Kaspy. 2-0 4-1
19/06 16:00 9567 ZLAGODA DNIPRO (F)v LEGENDA-SHVSM CHERNIGOV (F) 0-0 0-3
19/06 23:00 9575 Kordrengir v Isbjorninn 0-1 2-1
19/06 23:00 9576 Lettir v Kongarnir 6-0 9-1
19/06 18:45 9579 Academia Depor. v Comerciantes Unido. 1-0 1-0
19/06 20:00 9571 Osters IF. v Trelleborg Ff. 2-0 2-0
19/06 20:00 9569 Grebo IK. v IK Tord. 0-1 2-2
19/06 20:00 9568 Habo FF. v Ifk Falko. 0-0 0-2
19/06 20:00 9570 Sunnana SK. v Bergnasets Aik. 0-0 1-1
19/06 21:30 9561 Defensores Unido. v Deportivo Armen. 0-0 1-1
19/06 21:30 9562 Deportivo Lafer. v Central Cordo. 0-1 0-3
19/06 21:30 9563 El Porve. v Canuelas FC. 0-1 0-1
19/06 16:00 9565 Patronato (R). v CA Tigre. 2-0 2-0
19/06 20:30 9564 Leandro N. v Claypole 1-0 1-0
19/06 18:30 9581 Trepca 89. v FC Astra. 0-2 4-2
Tenis   Primul Set Final
19/06 13:10 6512 Rublev A. v Ramos A. 0-1 2-1
19/06 13:10 6513 Sousa J. v Kohlschreiber P. 1-0 1-2
19/06 15:20 6529 Brown D. v Pospisil V.. 1-0 2-1
19/06 17:55 6509 Monfils G. v Gasquet R. 1-0 1-2
19/06 20:20 6530 Marterer M. v Thiem D. 0-1 0-2
19/06 14:00 6522 Mannarino A. v Tsonga J-W. 0-1 0-2
19/06 15:30 6518 Dimitrov G. v Harrison R. 1-0 2-0
19/06 16:15 6516 Berdych T. v Darcis S. 1-0 2-0
19/06 17:55 6505 Edmund K. v Shapovalov D. 0-1 1-2
19/06 14:40 6573 Mertens E. v Sevastova A. 0-1 1-2
19/06 18:00 6574 Pliskova Kr. v Babos T. 1-0 2-1
19/06 20:00 6575 Pavlyuchenkova A. v Sorribes Tormo. 0-1 2-1
19/06 13:00 6532 Davis L. v Osaka N. 0-1 1-2
19/06 15:40 6547 Strycova B. v Putintseva Y. 1-0 2-0
19/06 17:20 6552 Watson H. v Svitolina E. 0-1 1-2
19/06 19:45 6531 Cornet A. v Broady N. 0-1 0-2
19/06 07:30 1955 Baker B. v Mergea F. 0-1 2-1
19/06 07:30 1959 Mayer F. v Zverev A. 0-1 0-2
19/06 16:05 6536 Baker B. v Mergea F. 0-1 2-1
19/06 17:45 6537 Mayer F. v Zverev A. 0-1 0-2
19/06 07:30 1962 Benneteau J. v Nestor D. 1-0 2-0
19/06 07:30 1966 Kontinen H. v Isner J. 1-0 2-0
19/06 14:30 6546 Benneteau J. v Nestor D. 1-0 2-0
19/06 17:45 6548 Kontinen H. v Isner J. 1-0 2-0
19/06 16:40 6583 Bouchard E. v Goerges J. 0-1 1-2
19/06 18:20 6584 Kalashnikova O. v Klepac A. 0-1 0-2
19/06 15:00 6561 Cibulkova D. v Hibino N. 1-0 2-0
19/06 16:40 6562 Barty A. v Gavrilova D. 1-0 2-0
19/06 18:00 6563 Mirza S. v Jurak D. 1-0 2-0
19/06 12:00 6591 Cepede Royg. v Martincova T. 0-1 2-1
19/06 12:00 6592 Kenin S. v Haddad Maia. 0-1 0-2
19/06 13:00 6593 Witthoeft C. v Kalinskaya A. 0-1 0-2
19/06 13:40 6595 Errani S. v Cepelova J. 0-1 0-2
19/06 14:25 6594 Flipkens K. v Kudermetova V. 0-1 2-1
19/06 15:25 6596 Wickmayer Y. v Jabeur O. 0-1 0-2
19/06 13:00 6569 Giorgi C. v Fett J. 1-0 2-0
19/06 13:00 6570 Hsieh Su-We. v Soylu I. 1-0 2-0
19/06 13:00 6571 Vondrousova M. v Smitkova T. 0-1 2-1
19/06 14:40 6572 Vickery S. v Kulichkova E. 0-1 0-2
19/06 16:55 1990 Ruud C. v Coppejans K. 1-0 2-0
19/06 19:00 1992 Vatutin A. v Robert S. 1-0 1-2
19/06 20:00 1984 Hemery C. v Gonzalez M. 1-0 2-0
19/06 18:00 6597 Bernardi P. v De Paula. 0-1 2-1
19/06 16:00 1998 Garin C. v Kovalik J. 0-1 0-2
19/06 16:00 7661 Smirnov A. v Munar Clar. 1-0 1-2
19/06 17:10 1996 De Greef. v Zekic M. 1-0 2-0
19/06 18:00 1997 Donati M. v Gaio F. 0-1 2-1
19/06 18:55 7618 Mager G. v Caruso S. 0-1 0-2
19/06 20:25 7616 Lajovic D. v Ojeda Lara. 1-0 2-0
19/06 15:00 7665 Galan D. v Di Nicol. 1-0 2-1
19/06 18:55 1901 Bednarek T. v De Berna. 1-0 2-0
19/06 20:15 1914 Antonini M. v Draganja M. 0-1 0-2
19/06 12:10 7650 Novak D. v Krajinovic F. 0-1 0-2
19/06 12:10 1923 O Conne. v Ymer E. 0-1 0-2
19/06 13:10 1919 Harris L. v Ignatik U. 1-0 2-0
19/06 13:20 1916 Bellotti R. v Giraldo S. 0-1 1-2
19/06 13:55 1924 Ofner S. v Popko D. 1-0 2-0
19/06 17:45 1917 Coria F. v Carballes Baena. 0-1 0-2
19/06 16:05 7653 Liska T. v Cacic N. 1-0 1-2
19/06 16:05 7654 Molcan A. v O Conne. 0-1 0-2
19/06 17:00 7656 Ignatik U. v Margaroli L. 0-1 0-2
19/06 18:00 7655 Bellotti R. v Behar A. 0-1 0-2
19/06 13:10 7646 Bolt A. v Mmoh M. 1-0 2-0
19/06 13:10 7647 De Minau. v Pecotic M. 1-0 2-0
19/06 13:10 7648 Ebden M. v Berankis R. 1-0 2-0
19/06 14:20 7649 Novikov D. v Mcdonald M. 1-0 2-0
19/06 16:30 1970 Bhambri Y. v Polansky P. 0-1 2-1
19/06 17:00 1976 Klein B. v Gombos N. 1-0 1-2
19/06 18:15 1971 Donskoy E. v Gojowczyk P. 0-1 2-1
19/06 19:55 1974 Fritz T. v Soeda G. 1-0 2-0
19/06 16:30 7638 Skupski K. v Ratiwatana Sa. 1-0 1-2
19/06 19:15 7641 Erlich J. v Clarke J. 0-1 0-2
19/06 19:30 7639 Galdos S. v Podlipnik-Castillo H. 0-1 0-2
19/06 09:00 1904 Duldaev D. v Saidkarimov S. 1-0 2-0
19/06 09:00 1910 Sekiguchi S. v Manafov V. 1-0 2-1
19/06 10:25 1945 Ivashka I. v Tsoy P. 1-0 2-0
19/06 11:10 1902 Abzalov S. v Milojevic N. 0-1 0-2
19/06 11:30 1913 Yakovlev A. v Fomin S. 0-1 0-2
19/06 14:00 1903 Balaji N. v Schnur B. 0-1 0-2
19/06 14:00 1907 Kudryavtsev A. v Hurkacz H. 1-0 1-2
19/06 12:40 7630 Saidkarimov S. v Betov S. 0-1 0-2
19/06 14:00 7631 Kibi Y. v Ismailov T. 1-0 2-0
19/06 12:10 7627 Moutet C. v Okala J. 1-0 2-1
19/06 14:00 7629 Griekspoor T. v Jacq G. 1-0 2-0
19/06 14:45 7628 Arneodo R. v Zopp J. 0-1 0-2
19/06 19:00 9118 Kukharchuk N. v Brodsky G. 1-0 1-2
19/06 19:00 9119 Zhang W. v Altick H-A. 1-0 2-0
19/06 20:45 9120 Hoynaski N. v Kobelt M. 1-0 2-0
19/06 21:40 9121 Johanson R. v Failla J. 0-1 2-1
19/06 22:20 9123 Mar T. v Altick F. 0-1 0-2
19/06 23:55 9124 Luk S. v Guillermo L. 0-1 0-2
19/06 12:00 6611 Delmas A. v Bessire F. 1-0 2-0
19/06 12:00 6612 Vuradin L. v Race W. 1-0 2-0
19/06 14:05 6614 Jones M. v Schelcher Muro. 1-0 2-1
19/06 15:05 6615 Lopez Moril. v Klimov D. 1-0 2-0
19/06 15:05 6617 Seateun N. v Innocenti D. 1-0 2-0
19/06 15:15 6613 Chepelev A. v Bessire A. 1-0 2-0
19/06 15:50 6616 Pearson K. v De Rueda. 1-0 2-0
19/06 16:30 6618 Van Nieuw. v Grassi Mazzu. 0-1 0-2
19/06 11:00 1308 Anshba A. v Bonic B. 1-0 2-0
19/06 11:00 1309 Kostic N. v Ostojic K. 0-1 2-1
19/06 11:00 1310 Mihalikova T. v Svatikova L. 1-0 2-0
19/06 12:20 1313 Marinkovic B. v Jablonovska J. 0-1 2-1
19/06 12:35 1311 Eric D. v Stojanovic J. 1-0 2-0
19/06 14:10 1312 Kremer D. v Vangelova A. 1-0 2-1
19/06 14:35 1315 Prisacariu A. v Markovic B. 1-0 2-0
19/06 14:45 1314 Hives Z. v Kachar M. 1-0 2-0
19/06 11:00 4193 De Goeij. v Pontjodikromo S. 0-1 0-2
19/06 11:00 4197 Seurin J. v Donders D. 1-0 2-0
19/06 11:00 4198 Shcherba v v Beume. 1-0 2-0
19/06 11:00 4199 Slump S. v Jakovlevs J. 1-0 2-0
19/06 19:30 5126 Van Den. v De Jong. 0-1 0-2
19/06 10:30 6620 Khomich A. v Kaya C. 0-1 2-1
19/06 11:00 6626 Vilella Marti. v Gerry L. 1-0 2-0
19/06 11:15 6621 Meparidze S. v Greven M. 0-1 0-2
19/06 11:30 6619 Butulija B. v Erel Y. 1-0 2-0
19/06 12:30 6624 Gore K. v Mesquida Berg. 0-1 0-2
19/06 12:55 6625 Romios Mc. v Iliescu B. 1-0 2-0
19/06 13:25 6623 Akkoyun U. v Donski A. 0-1 0-2
19/06 20:00 6654 Bradley J. v Gozun A. 0-1 0-2
19/06 20:00 6655 Knight A. v Johnson Y. 0-1 2-1
19/06 20:00 6656 Monette S. v Hadavi S-H. 0-1 2-1
19/06 20:00 6658 Seelig K. v Kingsley C. 1-0 2-0
19/06 20:00 6659 Sinclair C. v Kobelt A. 0-1 2-1
19/06 20:00 6660 Tikhomirov M. v Lebedev A. 0-1 2-1
19/06 20:00 6661 Zlobinsky J. v Naser J. 1-0 2-0
19/06 17:00 6636 Catanzariti Aj. v Holt B. 0-1 0-2
19/06 17:00 6637 Craig H. v Yates T. 1-0 2-1
19/06 17:00 6638 Kirkov V.. v Gomes G. 1-0 2-0
19/06 17:00 6639 Woog J. v Valero L. 0-1 0-2
19/06 19:00 6643 Strode I. v Kiger M. 1-0 2-0
19/06 19:10 6640 Adams H. v Corwin F. 0-1 2-1
19/06 19:40 6641 Chang J. v Smith R. 0-1 0-2
19/06 12:00 2299 Antoniuk M. v Bacher V.. 0-1 0-2
19/06 12:00 2300 Benamar S. v Ovcharenko E. 1-0 2-1
19/06 12:00 2301 De La. v Ramasamy B. 1-0 2-1
19/06 12:00 2302 Perez Garci. v Perez-Garcia P. 1-0 2-0
19/06 13:20 2305 Lazaro Garci. v Wu P. 1-0 2-0
19/06 13:50 2304 Garcia C. v Panfilov L. 0-1 0-2
19/06 14:35 2306 Patrascu M. v Kholopenko E. 1-0 2-0
19/06 14:40 2303 Baranano P. v Karunaratne A. 0-1 0-2
19/06 12:00 7073 Paolini J. v Collins C. 1-0 2-0
19/06 12:00 7074 Savinykh v v Kumkh. 1-0 2-1
19/06 13:00 7075 Aiava D. v Dolehide C. 0-1 0-2
19/06 13:00 7076 Andreescu B-V. v Barnett A. 1-0 2-1
19/06 14:35 7078 Sanchez M. v Birrell K. 1-0 2-0
19/06 15:35 7077 Omae A. v Erakovic M. 1-0 1-2
19/06 16:15 7080 Dzalamidze N. v Grammatikopoulou V.. 1-0 2-0
19/06 18:05 7079 Abanda F. v Kudryavtseva A. 0-1 2-1
19/06 11:00 6662 Hochwalt T. v Kotecha S. 1-0 2-0
19/06 11:00 6663 Itzstein Z. v Vazirani K. 1-0 2-0
19/06 11:00 6664 Kosaraju S. v Stoute I. 0-1 0-2
19/06 11:00 6665 Largo H. v Sibanda M. 1-0 2-0
19/06 12:25 6669 El Salla. v Fynn S. 1-0 2-0
19/06 12:40 6666 Aleshchev A. v Nugent N. 0-1 0-2
19/06 12:45 6667 Bushamuka W. v Kuhn W. 1-0 2-0
19/06 12:45 6668 Copeland M. v Chigaazira M. 0-1 1-2
19/06 20:05 8473 Barranco Cosan. v Hess-Olesen S. 0-1 0-2
19/06 20:05 8476 Ricca G. v Jorda Sanch. 0-1 0-2
19/06 20:30 8474 Bothwell P. v Kobelt P. 0-1 2-1
19/06 20:30 8475 Chavez Villa. v Mardones B. 1-0 2-0
19/06 22:35 8477 Brancaccio R. v Barroso Campo. 1-0 2-1
19/06 23:00 8480 Perez Sanz. v Bossel A. 1-0 2-0
19/06 23:15 8478 Davidovich Fokin. v Fermosell J. 1-0 2-0
19/06 23:15 8479 Lizariturry J. v King E. 0-1 0-2
19/06 13:00 8455 Fufygin M. v Muzaev R. 1-0 2-0
19/06 13:20 8456 Kiuamov T. v Igoshin A. 0-1 0-2
19/06 11:00 9524 Bartakovics M. v Makk P. 1-0 1-2
19/06 11:00 9525 Pena Lopez. v Hiramatsu S. 1-0 2-0
19/06 11:00 9526 Ruppli A. v Nouza P. 1-0 2-0
19/06 11:00 9527 Sabanov M. v Pavlovic L. 0-1 2-1
19/06 12:40 9529 Obal P. v Hecimovic A. 1-0 2-0
19/06 12:45 9530 Semjan M. v Mladenovic R. 1-0 1-2
19/06 13:25 9528 Krstin P. v Nikolic M. 1-0 2-0
19/06 14:55 9531 Brunner P. v Kirovski K. 1-0 2-0
19/06 11:00 4185 Borg M. v De Valk. 1-0 2-0
19/06 20:00 4186 Gerritsen S. v Chazal M. 0-1 0-2
19/06 18:00 8349 Caula B. v Varillas Patin. 0-1 0-2
19/06 18:00 8350 Lipovsek P. v Matos R. 1-0 2-1
19/06 21:05 8352 Severino C. v Ribeiro Marco. 1-0 2-0
19/06 13:05 9515 Leite W. v Lazarov A. 0-1 1-2
19/06 15:40 9516 Urrutia Fuent. v Nagy P. 0-1 0-2
19/06 11:30 7098 Demirbaga S. v Vasilescu A-G. 0-1 0-2
19/06 11:30 7099 Dueffert L. v Wacker J. 0-1 0-2
19/06 11:30 6260 Helmi O. v Hildebrand J. 1-0 1-2
19/06 11:30 6261 Jillissen J. v Prochazkova L. 1-0 2-0
19/06 11:30 6262 Kight B. v Sokolovskaya Y. 0-1 0-2
19/06 11:30 6263 Osorio Serra. v Schneider M. 1-0 2-0
19/06 11:30 6264 Ruppert L. v Bulatovic C. 1-0 2-0
19/06 11:30 6265 Schmidt C. v Fangmann H. 1-0 2-0
19/06 11:30 6266 Schroeder J. v Veselova A. 1-0 1-2
19/06 11:30 6267 Tumanyan A. v Pietras N. 1-0 2-0
19/06 16:00 8358 Arreche N. v Juarez F. 1-0 2-1
19/06 16:00 8359 Meligeni Rodri. v Cerundolo F. 1-0 1-2
19/06 16:00 8360 Miele A. v Besada S. 0-1 1-2
19/06 16:00 8361 Moreno F. v Rodriguez L. 1-0 1-2
19/06 16:00 8362 Ortiz O. v Ribeiro E. 1-0 2-0
19/06 16:00 8363 Tsuchiya A. v Suarez Gonza. 1-0 2-0
19/06 18:30 8364 Cantero G. v Faletto Ureta. 1-0 2-1
19/06 18:30 8365 Espin Busle. v Monzon I. 0-1 2-1
19/06 11:00 7081 Anil C. v Aponasenko V. 1-0 2-1
19/06 11:00 7082 Maetschke L. v Oz I. 0-1 0-2
19/06 11:00 7083 Uzcategui A. v Bakaite P. 1-0 2-0
19/06 13:05 7084 Yushchenko v v Shako. 0-1 0-2
19/06 12:00 5135 Andrzejczuk A. v Gennaro D. 0-1 1-2
19/06 12:00 5139 Hajek P. v Chadaj A. 0-1 0-2
19/06 12:00 5141 Libietis M. v Ameal J. 0-1 0-2
19/06 12:00 5142 Lipka D. v Ciurletti A. 0-1 0-2
19/06 13:40 5140 Harris B. v Perez A. 1-0 2-1
19/06 13:55 5138 Eriksson Ziver. v Walkow S. 1-0 2-1
19/06 14:05 5137 Dembek M. v Orkin E. 1-0 1-2
19/06 15:00 5136 Moghini G. v Gschwendtner J. 1-0 2-0
19/06 11:00 8375 Damiens A. v Jalil Saave. 1-0 2-0
19/06 11:00 8376 Pauwels M. v Ingildsen J. 0-1 0-2
19/06 11:00 8377 Schonenberg T. v Broville M. 1-0 1-2
19/06 13:20 8379 Mertens N. v Gadamauri B. 1-0 2-0
19/06 13:30 8380 De La. v Plaza M. 1-0 2-0
19/06 14:40 8381 Dhoe B. v Tixhon D. 1-0 2-0
19/06 15:25 8382 Rosenkranz M. v Oumaouche R. 1-0 2-1
19/06 11:15 9142 Boev M. v Di Giuse. 0-1 0-2
19/06 11:15 9143 Helgo M. v Helgesson M. 1-0 2-0
19/06 11:15 9144 Petrovic M. v Kovalets S. 0-1 0-2
19/06 12:30 9147 Shoshyna A. v Melnikova M. 0-1 1-2
19/06 12:55 9146 Gatto-Monticone G. v Francati E. 1-0 2-0
19/06 13:05 9145 Barritza K. v Brune Olsen. 0-1 1-2
19/06 14:25 9149 Zarazua R. v Allgurin E. 1-0 2-0
19/06 15:55 9148 Lemoine Q. v Lewis J. 1-0 2-0
19/06 12:00 5143 Borges N. v Djurdjevic B. 1-0 2-0
19/06 12:00 5144 Falcao G. v Micevski D. 1-0 2-1
19/06 12:00 5145 Klein M. v Leote Prata. 1-0 2-0
19/06 13:20 5146 Ayeni O. v Almeida M. 1-0 2-0
19/06 13:55 5148 Whitehouse M. v Nkomba B. 0-1 1-2
19/06 14:35 5147 De Schep. v Von Hafe. 1-0 2-0
19/06 16:00 8450 Marques D. v Wojciechowski Osori. 0-1 0-2
19/06 16:35 5149 Ellis B. v Divar C. 1-0 2-0
19/06 14:25 9103 Chiesa E. v Marcionni S. 0-1 2-1
19/06 14:35 9102 Balducci A. v Neuwirth A. 1-0 2-0
19/06 14:40 9104 Duca G. v Niedmers N. 0-1 0-2
19/06 21:30 9105 Bandecchi S. v Clerici G. 1-0 2-0
19/06 09:30 2307 Azran S. v Taylor E. 0-1 1-2
19/06 09:30 2308 Tahan M. v Nadel N. 0-1 2-1
19/06 09:30 2309 Walters A. v Codino F. 0-1 0-2
19/06 10:55 2310 Akler Y. v Belovukovic S. 1-0 2-0
19/06 11:55 2312 Peer A. v Krolitzky S. 0-1 0-2
19/06 12:25 2311 Arol Wiega. v Kimhi M. 0-1 0-2
19/06 11:00 9134 Buczynska A. v Pociej W. 1-0 2-0
19/06 11:00 9135 Sumova D. v Palcatova B. 1-0 2-0
19/06 12:35 9136 Lesniak M. v Nepliy E. 1-0 2-0
19/06 13:05 9137 Mijacika A. v Kolb N. 0-1 2-1
19/06 14:00 9139 Oczachowska J. v Falkowska W. 1-0 2-1
19/06 15:30 9138 Jegiolka J. v Czarnik P. 0-1 1-2
19/06 16:30 9140 Polanska P. v Forys Wj. 0-1 1-2
19/06 17:50 9141 Pribylova Anna. v Urzhumova V. 1-0 1-2
19/06 11:00 1300 Capadocia M. v Poppe S. 1-0 2-0
19/06 11:00 1301 Devits M. v Palmen M. 1-0 2-0
19/06 11:00 1302 Dijkman D. v Djoubri S. 0-1 0-2
19/06 11:00 1303 Gouvernante D. v Vanhoutte C. 0-1 0-2
19/06 11:00 1304 Kimmelmann J. v Hartono A. 0-1 0-2
19/06 11:00 1305 Markova J. v Redelijk N. 0-1 1-2
19/06 11:00 1306 Peers S. v Hudson S. 1-0 2-0
19/06 11:00 1307 Perera Ros. v Gillan A. 1-0 2-0
19/06 12:00 6285 Albie A. v Andrianjafitrimo T. 1-0 2-0
19/06 12:00 6286 Rodriguez v v Pivov. 1-0 2-0
19/06 13:20 6288 Muntean v v Shimi. 1-0 2-0
19/06 14:00 6287 Fomina A. v Arcangioli M. 0-1 0-2
19/06 14:55 6289 Halemai M. v Osaka M. 0-1 2-1
19/06 18:30 6290 Suvrijn J. v Heise P. 0-1 0-2
19/06 12:30 7085 Amanmuradova A. v Marand S. 0-1 2-1
19/06 12:30 7086 Gorgodze E. v Ozgen P. 0-1 0-2
19/06 12:30 7087 Serban R. v Comlek A. 1-0 2-0
19/06 14:00 7089 Kuzmova V.. v Tokac B. 1-0 2-0
19/06 15:00 7088 Flink v v Stoja. 0-1 0-2
19/06 14:00 8383 Hildebrandt Jj. v Von Hindt. 1-0 2-0
19/06 14:00 8384 Hoeveler L. v Dellavedova M. 1-0 2-0
19/06 14:00 8385 Mannapov A. v Guenther V.. 0-1 0-2
19/06 14:00 8386 Oetzbach A. v Cron J. 1-0 2-0
19/06 14:00 8387 Reckow J. v Ruehl T. 0-1 0-2
19/06 14:00 8388 Solanki A. v Buttner T. 1-0 2-0
19/06 14:00 8389 Stodder T. v Stephan B. 1-0 2-0
19/06 14:00 8390 Weyhausen A. v Braun 0-1 1-2
19/06 15:50 2272 Herdzelas D. v Skamlova C. 0-1 0-2
19/06 16:55 2270 Eikeri U. v Nagymihaly L. 1-0 2-0
19/06 18:35 2271 Dascalu N. v Samir S. 1-0 2-1
19/06 10:00 2294 Gabueva A. v Akhunova M. 1-0 2-0
19/06 10:10 2295 Merenkova P. v Mayer K. 1-0 2-0
19/06 10:40 2296 Mukhammadsidikova G. v Sadykzhanova J. 1-0 2-0
19/06 10:50 2297 Ilina E. v Karimjanova Y. 0-1 0-2
19/06 10:55 2298 Kuznetsova v v Khali. 1-0 2-0
19/06 09:30 9532 Gonzalez W. v Bakshi E. 1-0 2-0
19/06 10:55 9534 Katz O. v Zgombic F. 0-1 0-2
19/06 12:10 9533 Johnson L. v Uzhylovsky V. 1-0 2-0
19/06 13:05 9535 Grenier H. v Elia A. 0-1 1-2
19/06 09:30 8451 Crisan Zara. v Melnic V.. 0-1 0-2
19/06 09:30 8452 Danes A. v Codescu R. 1-0 2-1
19/06 13:00 8453 Bodnariuk A. v Krivokuca N. 0-1 0-2
19/06 13:00 8454 Tamm K. v Apostol B. 0-1 0-2
19/06 16:30 5130 Poljak D. v Frawley J. 0-1 2-1
19/06 16:50 5128 Eriksson M. v Matuszewski P. 0-1 2-1
19/06 16:50 5129 Gomez L. v Kestelboim M. 0-1 0-2
19/06 11:00 6277 Alibalic N. v Svinos A. 1-0 1-2
19/06 11:00 6278 Grimm C. v Ottomano S. 1-0 2-1
19/06 12:15 6281 Sanesi G. v Stadler N. 1-0 2-0
19/06 13:35 6282 Silich A. v Naito Y. 1-0 2-1
19/06 13:55 6280 Sadikovic A. v Magun L. 1-0 2-0
19/06 15:00 6284 Scholl Chi. v Gaemperle M. 1-0 2-0
19/06 15:05 6283 Samardzic Ae. v Meyer D. 0-1 0-2
19/06 11:00 4172 Maccari F. v Dragoni A. 1-0 2-0
19/06 11:00 4173 Ortenzi Gm. v Iannaccone F. 0-1 0-2
19/06 11:00 4175 Wiersholm H. v Mosciatti M. 1-0 2-0
19/06 12:25 4178 Kapric D. v Bocchi L. 0-1 0-2
19/06 12:35 4177 Jofre F. v Dagnino 1-0 2-0
19/06 13:05 4179 Obert A. v Longo M. 1-0 2-0
19/06 13:15 4176 Campo A. v Stenberg J. 1-0 2-0
19/06 10:00 8465 Dzhanashia S. v Shutov E. 1-0 2-0
19/06 10:00 8466 Korolev V.. v Mikhaylyuk I. 1-0 2-0
19/06 10:00 8467 Polyakov V.. v Bondarenko V. 1-0 2-0
19/06 10:00 8468 Vylegzhanin N. v Rud I. 1-0 2-0
19/06 11:25 8469 Khaldeev M. v Chekhov A. 0-1 0-2
19/06 11:30 8470 Minin M. v Geraskin M. 1-0 2-0
19/06 11:50 8471 Mnushkin D. v Baryshev A. 1-0 2-1
19/06 11:55 8472 Nesterov A. v Shainyan S. 1-0 2-0
19/06 17:00 2278 Baranovski A. v Krawczyk D. 0-1 0-2
19/06 17:00 2279 Chi M. v Rodgers A. 0-1 0-2
19/06 17:00 2280 Coopersmith N. v Golovin 1-0 2-0
19/06 17:00 2281 Douglas E. v Shaffer K. 1-0 1-2
19/06 17:00 2282 Frenkel N. v Janssen R. 1-0 2-0
19/06 17:00 2283 Gleason Q. v Bondarenko, Alona. 1-0 2-0
19/06 17:00 2284 Robillard-Millette C. v Buss E. 1-0 2-0
19/06 17:00 2285 Shibahara E. v Kung C. 1-0 2-0
19/06 18:30 2286 Gallagher S. v Sharma A. 0-1 0-2
19/06 18:30 2287 Guarachi A. v Shishkina M. 1-0 2-0
19/06 18:30 2288 Hourigan P. v Leduc C. 1-0 2-0
19/06 18:30 2289 Kingsley R. v Abrams S. 1-0 2-0
19/06 18:30 2290 Li A. v Proctor L. 0-1 0-2
19/06 18:30 2291 Pierre-Louis K. v Desiatnikov A. 0-1 0-2
19/06 18:30 2292 Song L. v Sanford A. 0-1 0-2
19/06 18:30 2293 Stefani L. v Pielet G. 1-0 2-0
19/06 04:15 4151 Farren C. v Sumizawa D. 1-0 2-0
19/06 04:15 4152 Hunt A. v Cajigan C. 1-0 2-0
19/06 04:15 4153 Nordstrom P. v Numajiri K. 0-1 0-2
19/06 05:30 4155 Delaney J. v Ito Y. 0-1 0-2
19/06 09:00 4154 Barclay D. v Takeshima S. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
19/06 13:30 5272 Ungaria (F). v Ucraina (F). 30-47 72-84
19/06 19:00 5273 Cehia (F). v Spania (F). 28-29 67-63
19/06 16:00 5274 Belarus (F). v Turcia (F). 37-47 74-88
19/06 21:30 5275 Slovacia (F). v Italia (F). 30-33 61-68
19/06 16:00 5276 Serbia (F). v Slovenia (F). 44-41 88-69
19/06 21:30 5277 Franta (F). v Grecia (F). 35-30 70-63
19/06 13:30 5278 Letonia (F). v Belgia (F). 33-35 58-62
19/06 19:00 5279 Muntenegru (F). v Rusia (F). 34-38 54-78
19/06 01:00 6353 Chicago Sky. v Indiana Fever. 0-0 79-91
19/06 02:00 6354 Seattle Storm. v San Anton. 0-0 75-57
19/06 08:20 8603 Acegas Tries. v Granarolo Bolog. 37-38 66-72
19/06 21:45 5270 Acegas Tries. v Granarolo Bolog. 37-38 66-72
19/06 21:30 5271 Strasbourg v Chalon 49-37 84-78
Hochei   Pauză Final
19/06 14:00 8791 Scotia v Pakistan 1-0 1-3
19/06 16:00 8792 Olanda v Canada 1-1 3-1
19/06 20:00 8793 Coreea de. v Malaezia 0-0 0-1
19/06 22:00 8794 Argentina v China 4-0 10-0
Volei   Pauză Final
19/06 01:10 3711 Argentina v Bulgaria 1-0 3-1
19/06 02:30 3732 Spania v Estonia 0-1 0-3
19/06 23:00 3696 Argentina (F). v Columbia (F). 1-0 3-0
Futsal   Pauză Final
19/06 22:30 3930 Inter Movis. v Fc Barce. 1-0 2-1
Baseball   Rezultat
19/06 03:05 9024 Houston Astro. v Boston Red. 5-6
19/06 12:00 7292 Yokohama Dena. v Orix Buffa. 4-7
Bowls   Pauză Final
19/06 10:00 8965 Willgress W. v Arkley B. 0-0 1-2
19/06 11:00 8966 Arkley B. v Gillett L. 0-0 1-2
19/06 12:00 8967 Gillett L. v Willgress W. 0-0 0-2
Tenis de masa   Pauză Final
19/06 09:30 8201 Ruiz R. v Ollivier B. 0-0 3-0
19/06 10:50 8202 Angles E. v Kuzmin F. 0-0 3-0
19/06 11:30 8203 Zwickl D. v Vrablik J. 0-0 2-3
19/06 12:10 8204 Kojic F. v Chtchetinine E. 0-0 3-1
19/06 12:50 8205 Ruiz R. v Angles E. 0-0 2-3
19/06 13:30 8206 Zwickl D. v Kuzmin F. 0-0 2-3
19/06 14:10 8207 Kojic F. v Vrablik J. 0-0 1-3
19/06 14:50 8208 Chtchetinine E. v Ollivier B. 0-0 3-1
19/06 15:30 8209 Ruiz R. v Zwickl D. 0-0 1-3
19/06 16:10 8210 Angles E. v Ollivier B. 0-0 3-1
19/06 17:00 8211 Chtchetinine E. v Vrablik J. 0-0 0-3
19/06 17:40 8212 Kojic F. v Kuzmin F. 0-0 3-1
19/06 18:20 8213 Angles E. v Zwickl D. 0-0 2-3
19/06 19:00 8214 Vrablik J. v Ollivier B. 0-0 3-1
19/06 19:40 8215 Chtchetinine E. v Kuzmin F. 0-0 3-1
19/06 20:20 8216 Ruiz R. v Kojic F. 0-0 2-3
19/06 21:00 8217 Zwickl D. v Ollivier B. 0-0 3-0
19/06 21:40 8218 Ruiz R. v Chtchetinine E. 0-0 0-3
19/06 22:20 8219 Vrablik J. v Kuzmin F. 0-0 3-1
19/06 23:00 8220 Angles E. v Kojic F. 0-0 0-3
E-sport   Pauză Final
19/06 13:00 3290 Sk Gamin. v Counter Logic. 0-0 2-1
19/06 16:00 3291 Immortals v Fnatic 0-0 1-2
19/06 18:00 3292 Spartak Espor. v Outlaws GG. 0-0 1-2
19/06 21:00 3293 Epsilon v Spray and. 0-1 1-2
19/06 18:00 3295 Singularity v Danish Bears. 0-0 0-1
19/06 19:00 3296 Lost Gem. v Team DD. 0-0 1-0
19/06 14:15 3297 Serral v Ptitdrogo 0-0 3-1
19/06 15:15 3298 Elazer v Cham 0-0 3-0
19/06 17:00 3299 Uthermal v Kelazhur 0-0 0-3
19/06 18:15 3300 Neeb v Major 0-0 3-2
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.